Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
PKP Posady Regionalne spółka z o.o.
Autor Wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 03-04-2008, 13:29    Odpowiedz z cytatem

16 lutego 2008 r., czyli parę stron wcześniej, pan Janusz Piechociński napisał:

Cytat:
Pan Andrzej Wach Prezes PKP s.a.

Szanowny Panie Prezesie Podkomisja stała ds Kolei Sejmowej oczekuje Pana reakcji na przedstawione na Niezależnym Forum Kolejowym zarzuty w funkcjonowaniu PKP Przewozy Regionalne
http://infokolej.pl/posting.php?mode=reply&t=4053&sid=63353a8a32b48d1e9e0fe1a2d0580b13
Licząc na szybką reakcję w tej sprawie pozostaję z wyrazami szacunku

Janusz Piechociński wiceprzewodniczacy Sejmowej Komisji Infrastruktury


j. piechociński.jpg
Plik ściągnięto 70 raz(y) 23.24 KB

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

directorpkp Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Kwi 2007

PostWysłany: 03-04-2008, 20:03    Odpowiedz z cytatem

Milczenie posła to doskonały dowód na to, że polityk jest jak eksluzywna kurtyzana...
Zamiast odpowiedzi zadowolił się pewnie zaproponowaną w jednej ze spółek PKP synekurą dla szwagra lub siostry. Był tak "pozytywnie" zaskoczony tą propozycją, że dostał paraliżu palców dlatego nie napisze już na Internetowym Forum Śmiech
Nie chcę aby mnie zablokowano ale jest takie zwierzątko, którego mięsko lubimy, niektórzy ludzie ze względu na polityczny oportunizm i wyrachowanie czasem są nazywani tak jak ono ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Maks Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2007

PostWysłany: 03-04-2008, 22:32    Odpowiedz z cytatem

Być może to pan prezes, zajęty uzdrawianiem PKP, nie raczył odpowiedzieć panu posłowi. Tak czy inaczej, pan poseł mógłby coś na ten temat napisać, skoro podjął temat. No cóż, to było do przewidzenia, że i tym razem problem nieprawidłowości pozostanie niewyjaśniony...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 04-04-2008, 10:54    Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że to pan Janusz Piechociński następnego dnia po tym wypadku doszedł do wniosku, że popełnił gafę nazywając podkomisję Podkomisją ds Kolei Sejmowej. Uświadomił sobie bowiem, że póki co sejmowej kolei u nas jeszcze nie ma, są jedynie miejsca pociągach zarezerwowane dla posłów i senatorów.

Równą niestosownością było zamieszczenie na tak dyskusyjnym forum dyskusyjnym wezwania kierowanego imiennie do prezesa PKP podpisanego przez wiceprzewodniczącego Sejmowej Komisji Infrastruktury... Czyje to imieniny 16 lutego były?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 08-04-2008, 12:08    Odpowiedz z cytatem

Już dawno chciałam poruszyć ten temat, jednak stwierdziłam, że dyskusje z politykami nie mają żadnego sensu. Włączę się jednak do tej dyskusji...

Na początku stycznia, gdy PKP PR ogłosiły kontrowersyjną decyzję o likwidacji pociągu "Łużyce", pan poseł Piechociński w prywatnej korespondencji (mam dowód!) obiecał, że w sprawie lutowej korekty RJ będzie interweniował w Ministerstwie Infrastruktury oraz w centrali PKP PR. Miał domagać się wyjaśnień. Pisał o tym Naczelnik:
http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=27653#27653

I co? I nic! Cisza! Obiecanki cacanki a głupiemu radość, chciałoby się rzec...

Sprawy wzięłam w swoje ręce. Efektem tego jest publikacja "PKP Posady Regionalne Sp. z o.o.", gdzie w ramach zemsty za uwalenie pociągu "Łużyce" ujawniłam patologie i przekręty mające miejsce w centrali PKP PR. I tu ponownie uaktywnił się pan poseł Piechociński, który publicznie zadeklarował się, że zażąda od prezesa Wacha wyjaśnień w tej sprawie.

I co? I nic! Znów cisza! Obiecanki cacanki...
Pozostawię to bez komentarza.

Z pewnych źródeł wiem, co beton PKP w ramach samoobrony mówi na mój temat. Otóż osoby z kręgu władzy PKP, które podobno brutalnie zaatakowałam twierdzą, że jestem nawiedzoną frustratką, ciężko doświadczoną przez los, skrzywdzoną przez ludzi, która na forum odreagowuje doznane kiedyś krzywdy.
Tak oto skorumpowany i umoczony w różne przekręty beton PKP broni się przed moimi "atakami" i zarzutami często popartymi dowodami.

Myślę, że odpowiedź prezesa Wacha na ewentualne zapytania posła Piechocińskiego odnośnie opisanych przeze mnie nieprawidłowości w centrali PKP PR była mniej więcej w podobnej formie...

Zresztą o czym my tu mówimy. Przecież to są koledzy (wspólne spotkania, bankiety, sympozja, narady, gale itp.), a od kolegów trudno czegoś wymagać.

Reasumując... Pan Piechociński dużo mówi i obiecuje, ale nic nie robi! Takie jest moje zdanie. A jeśli się mylę panie pośle Piechociński to proszę zabrać na forum głos w tej sprawie.

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 08-04-2008, 12:35    Odpowiedz z cytatem

Jest oczywiste, że pan Piechociński włączył się do dyskusji o klikach w PKP PR, żeby ją powstrzymać lub co najmniej ostudzić. Obietnice kierowane do Krychy w prywatnej korespondencji tylko to potwierdzają. Wygląda na to, że głosując na PSL Krycha dokonała fatalnego wyboru. W następnym wyścigu po władzę już nie będzie miała na kogo głosować. Chyba, że sama wystartuje...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Agat Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Lut 2008
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 08-04-2008, 23:02    Odpowiedz z cytatem

! popieramy1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gumis Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Sty 2008

PostWysłany: 09-04-2008, 20:01    Odpowiedz z cytatem

Pan Przewodniczący Piechociński ma teraz ważniejsze sprawy na głowie!
Usamorządowienie a więc nowe rozdanie nabiera rozpędu - to jest teraz priorytetowe!
http://img296.imageshack.us/img296/9291/pgf079cz8.jpg

_________________
"Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie"
Zbigniew Herbert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 09-04-2008, 20:56    Odpowiedz z cytatem

No cóż, zobaczymy jak pan Piechociński (poseł chyba już V RP) zareaguje na moją kolejną publikację
"PKP Posady Regionalne 2" - ta już niebawem...

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 09-04-2008, 22:39    Odpowiedz z cytatem

Wpłacę 100 zł na serwer, gdy merytorycznie zareaguje!!!

100 zł.jpg
Plik ściągnięto 71 raz(y) 58.97 KB

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Świnia Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Lis 2005
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 12-04-2008, 00:40    Odpowiedz z cytatem

Krycha napisał/a:
Reasumując... Pan Piechociński dużo mówi i obiecuje, ale nic nie robi!

Jak typowy, polski polityk.

_________________
Co cię nie zabije, da ci moc i siłę !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Grad Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 15 Lis 2005

PostWysłany: 12-04-2008, 11:44    Odpowiedz z cytatem

A na co liczyliście w sytuacji gdy J. Piechociński jest partyjnym kolegą D.Bodzek (PSL). Co prawda ponad pół roku temu oświadczyła, że legitymacji partyjnej nie posiada ale zieloną chłopką kandydującą z listy PSL jest Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

piechocinski Płeć:Mężczyzna
VIP


Dołączył: 12 Wrz 2006
Skąd: Iwiczna

PostWysłany: 12-04-2008, 19:10    Odpowiedz z cytatem

po co te złośliwości trwa kontrola i czekamy na jej wyniki ...spokojnie śledzę wasze komentarze ,myśłę ze 4 mld złotych dla kolei było jednak ważniejsze niż kolejowe posady ale co ma wisieć nie utonie zapewniam WAS nie utonie...

_________________
lubię naszą okolicę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

gumis Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Sty 2008

PostWysłany: 12-04-2008, 20:26    Odpowiedz z cytatem

Może nie utonie ale co z tego?
Mam nadzieję, że jeżeli te wszystkie roszady i zamierzenia wprowadzane na szybkiego okażą się niewypałem to chociaż ktoś przyzna się do błędów?
Tylko co Nam z tego przyjdzie?
Kontrole? Pan wie ile ich już było? Kruk krukowi oka nie wykole więc nie wierzę, że ktoś za coś beknie no chyba, że Pani Lucyna jakiś referendarz gdzieś tam.

_________________
"Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie"
Zbigniew Herbert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 13-04-2008, 09:40    Odpowiedz z cytatem

Zatem spokojnie... Dwa miesiące mijają od spontanicznej deklaracji i trwa kontrola. Kto kogo i po co kontroluje? Na razie musicie się zadowolić czterema miliardami waszych złotówek, dzielenie których powierzyliście panu Januszowi Piechocińskiemu. Krycha, będziesz musiała powstrzymać się od publikacji "PKP Posady Regionalne 2", bo kto wie, ale może od tego zależy, czy te 4 mld dotrą we właściwym czasie i we właściwe ręce. Wiesz teraz, od kogo to zależy.

Pan sobie kpi, Panie pośle. Zareagował Pan, gdy Grad napisał:
Cytat:
A na co liczyliście w sytuacji gdy J. Piechociński jest partyjnym kolegą D.Bodzek (PSL). Co prawda ponad pół roku temu oświadczyła, że legitymacji partyjnej nie posiada ale zieloną chłopką kandydującą z listy PSL jest
Tę zadeklarowaną stówę jutro przeleję mimo wszystko na konto forum, bo jest ono bardzo pożyteczne i szczere. Żałuję tylko, że gdy byłem w Pana wieku, a więc trochę bardziej aktywny niż teraz, nie miałem takich możliwości wypowiadania się o tym co w PKP. Robicie dobrą robotę sfrustrowani plotkarze i nieudacznicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 11 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl