Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
PKP Posady Regionalne spółka z o.o.
Autor Wiadomość

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 13-04-2008, 13:29    Odpowiedz z cytatem

Grad napisał/a:
A na co liczyliście w sytuacji gdy J. Piechociński jest partyjnym kolegą D.Bodzek (PSL). Co prawda ponad pół roku temu oświadczyła, że legitymacji partyjnej nie posiada ale zieloną chłopką kandydującą z listy PSL jest Very Happy

Fakt. Danuta Bodzek w ostatnich wyborach parlamentarnych startowała do Sejmu z listy PSL. Pisałam o tym 10.10.2007 r. w wątku "Turecki kurier z PR Gdynia".

Przypominam, że Bodzek jest dyrektorką Biura Kontroli Terenowej PKP PR, które w ubiegłym roku przeprowadziło pseudo-kontrolę w PR Gdynia pod kątem afery narkotykowej i zarzutów pod adresem wicedyrektora Labudy. Owa kontrola była parodią i wielką mistyfikacją mającą wyłącznie na celu zatuszowanie afery i oczyszczenie Labudy. Szczegółowa relacja z tej pseudo-kontroli jest opisana tutaj:
http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=2275

piechocinski napisał/a:
po co te złośliwości trwa kontrola i czekamy na jej wyniki ...spokojnie śledzę wasze komentarze ,myśłę ze 4 mld złotych dla kolei było jednak ważniejsze niż kolejowe posady ale co ma wisieć nie utonie zapewniam WAS nie utonie...

Panie pośle, w żadne wewnętrzne kontrole w PKP nie wierzę! Najlepszy przykład to ten opisany powyżej. Mimo to wykażę się dobrą wolą i na miesiąc powstrzymam się z kolejną publikacją dotyczącą nieprawidłowości i przekrętów w centrali PKP PR, w tym w Biurze Kontroli Terenowej kierowanym przez pańską partyjną koleżankę. Uprzedzam, że na Bodzek też zbieram materiały i nic nie powstrzyma mnie przed ich publikacją! To jest tylko kwestia czasu.

Na konkrety czekam do połowy maja, panie pośle!

_________________
Follow me!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

piechocinski Płeć:Mężczyzna
VIP


Dołączył: 12 Wrz 2006
Skąd: Iwiczna

PostWysłany: 13-04-2008, 21:36    Odpowiedz z cytatem

może zmień ton w ocenianiu innych ludzi,chyba logiczne ,ze w działach kontroli wewnętrznej poszukuje się ludzi o odpowiednich kwalifikacjach i doświadczeniu stąd nie dziwota ,że w dziale kontroli są osoby z NIK...
Pracownicy NiK nie mogą być członkami żadnej partii politycznej...

Jeśli masz na kogoś solidne papiery to do prokuratury proszę je złożyć ....
lub poinformować organa spólki one też mogą to zrobić pod rygorem prawnym
Co do sprawy o której wymieniamy poglądy....
a)zostały postawione publicznie zarzuty
b) Pan prezes Wach zobowiązał się ze sprawę wyjaśni
c)PKP PR jest spólką prawa handlowego w związku z tym na publiczne sygnały o nieprawidłowościach,przekrętach czy niejasnosciach powinny zareagować organy spółki(Zarząd i Rada Nadzorcza)
d) PKP PR wchodzi w skład Grupy PKP organy tej spólki w imieniu właściciela powinny mieć jasność czy postawiione zarzuty są prawdziwe
e)brak reakcji organów spólki PKP PR i PKP SA na przestępstwa,niegospodarność,łamanie prawa etc jest działaniem na szkodę spółki i karalne z mocy prawa
f)piszesz o zaleceniach które już wydały organa spólek kolejowych czyli coś na rzeczy pewnie jest ( jeśli te zalecenia to prawda)
Nie tylko w takich sprawach nie chodzi tylko o omówione zarzuty ale też i systemową reakcję na błedy,przestępstwa czy zaniechania (niepotrzebne skreślić )...Jeśli więc wyjaśnienia nie będzie czy będzie nieczytelne to wtedy osobiście złóże doniesienie do stosownych organów kontrolnych i aparatu scigania cierpliwości....
UWAGA jeśli ktoś z WAS ma informacje o działaniu na szkodę kolei ,dokonywanych nadużyciach czy przekrętach to uwaga nie przekazując tej wiedzy do organów ścigania ...sam naraża się tym organom, pozdrowienia jp

_________________
lubię naszą okolicę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 13-04-2008, 22:04    Odpowiedz z cytatem

piechocinski napisał/a:
może zmień ton w ocenianiu innych ludzi,chyba logiczne ,ze w działach kontroli wewnętrznej poszukuje się ludzi o odpowiednich kwalifikacjach i doświadczeniu stąd nie dziwota ,że w dziale kontroli są osoby z NIK...

Hm... W takim razie proszę wyjaśnić co w Biurze Kontroli Terenowej PKP PR robią osoby nigdy nie związane z NIK i, co najistotniejsze, nie posiadające wymaganego wyższego wykształcenia, a zatrudnione w okresie ostatnich 2-3 lat:

1. Paweł Bąk - koleś i ziomal Artura Radwana, członka zarządu PKP PR. Miejsce pracy urządzono mu specjalnie w miejscu zamieszkania, a mianowicie w Kielcach.

2. Krzysztof Domino - młody aktywista PiS ze Śląska, wnuk Ryszarda Rybaka - naczelnika wydziału w Biurze Kontroli Terenowej. Miejscem jego pierwszej etatowej pracy stały się Katowice. W PKP zatrudniono też żonę Rybaka. Sam Rybak specjalnie na okazję wygodnej posady w PKP PR zawiesił swoją emeryturę!

3. Jarosław Kwasek - szwagier Czesława Warsewicza, prezesa PKP Intercity. Wcześniej Kwasek pracował w centrali PKP IC, lecz po nagłośnieniu w mediach kumoterstwa i nepotyzmu uprawianego przez Warsewicza, załatwiono Kwaskowi przeniesienie do centrali PKP PR.

Dwóch z w/w nie spełnia wymogów formalnych (brak wyższego wykształcenia) niezbędnych do zajmowania kontrolerskich stanowisk w Biurze Kontroli Terenowej !!! Jest jasne jak słońce, że panowie zostali zatrudnieni po protekcji i to z możliwie najwyższym wynagrodzeniem i premią! Ile czasu można to wyjaśniać, skoro wszystko podałam na forum jak na tacy, a zweryfikowanie tych informacji powinno zająć średnio rozgarniętej kadrowej co najwyżej pół godziny?! Prezes Wach "wyjaśnia" to już... dwa miesiące!

Panie pośle, proszę nam nie wciskać kitów!

I jeszcze jedno, do 2006 roku służby kontrolne PKP PR jakoś obywały się bez "spadochroniarzy" z NIK i nie było wtedy tylu nieprawidłowości co teraz pod rządami nieudaczników z NIK, którzy zaczęli okupować intratne posady w spółkach PKP po dojściu PiS do władzy! Przypominam, że prezydent Lech Kaczyński był wcześniej prezesem NIK... co wiele tu wyjaśnia.

A skoro Bodzek i reszta ferajny z NIK rzekomo są takimi dobrymi kontrolerami to dlaczego nadal nie pracują w NIK tylko ewakuowali się do kolejowej spółki? Bodzek to rzecz jasna kumpela Radwana - wiceprezesa PKP PR. Radwan, cóż za zbieg okoliczności, też przywędrował do PKP PR z NIK-u...

Tereszczuk (prezes) i Radwan (dyr. ds. pracowniczych) muszą odejść z zarządu PKP PR! To oni ponoszą odpowiedzialność za wyżej opisane przekręty! Bodzek też się skompromitowała do reszty i jeśli ma choć trochę honoru, powinna odejść sama.

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 14-04-2008, 00:54    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
UWAGA jeśli ktoś z WAS ma informacje o działaniu na szkodę kolei ,dokonywanych nadużyciach czy przekrętach to uwaga nie przekazując tej wiedzy do organów ścigania ...sam naraża się tym organom, pozdrowienia jp
Art. 240. § 1. Kto, mając wiarygodną wiadomość o karalnym przygotowaniu albo usiłowaniu lub dokonaniu czynu zabronionego określonego w art. 118, 127, 128, 130, 134, 140, 148, 163, 166 lub 252, nie zawiadamia niezwłocznie organu powołanego do ścigania przestępstw,

podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Nie popełnia przestępstwa określonego w § 1, kto zaniechał zawiadomienia, mając dostateczną podstawę do przypuszczenia, że wymieniony w § 1 organ wie o przygotowywanym, usiłowanym lub dokonanym czynie zabronionym; nie popełnia przestępstwa również ten, kto zapobiegł popełnieniu przygotowywanego lub usiłowanego czynu zabronionego określonego w § 1.

§ 3. Nie podlega karze, kto zaniechał zawiadomienia z obawy przed odpowiedzialnością karną grożącą jemu samemu lub jego najbliższym.


A teraz po kolei art. 118, 127, 128, 130, 134, 140, 163, 166 i 252:

Art. 118. § 1. Kto, w celu wyniszczenia w całości albo w części grupy narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub grupy o określonym światopoglądzie, dopuszcza się zabójstwa albo powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu osoby należącej do takiej grupy...

Art. 127. § 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu...

Art. 128. § 1. Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu...

Art. 130. § 1. Kto bierze udział w działalności obcego wywiadu przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej...

Art. 134. Kto dopuszcza się zamachu na życie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej...

Art. 140. § 1. Kto, w celu osłabienia mocy obronnej Rzeczypospolitej Polskiej, dopuszcza się gwałtownego zamachu na jednostkę Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, niszczy lub uszkadza obiekt albo urządzenie o znaczeniu obronnym...

Art. 148. § 1. Kto zabija człowieka...

Art. 163. § 1. Kto sprowadza zdarzenie, które zagraża życiu lub zdrowiu wielu osób albo mieniu w wielkich rozmiarach, mające postać:

1) pożaru,

2) zawalenia się budowli, zalewu albo obsunięcia się ziemi, skał lub śniegu,

3) eksplozji materiałów wybuchowych lub łatwopalnych albo innego gwałtownego wyzwolenia energii, rozprzestrzeniania się substancji trujących, duszących lub parzących,

4) gwałtownego wyzwolenia energii jądrowej lub wyzwolenia promieniowania jonizującego...

Art. 166. § 1. Kto, stosując podstęp albo gwałt na osobie lub groźbę bezpośredniego użycia takiego gwałtu, przejmuje kontrolę nad statkiem wodnym lub powietrznym...

Art. 252. § 1. Kto bierze lub przetrzymuje zakładnika w celu zmuszenia organu państwowego lub samorządowego, instytucji, organizacji, osoby fizycznej lub prawnej albo grupy osób do określonego zachowania się...

O którym artykule Kodeksu Karnego myślał Pan Janusz Piechocińki?

Jest w Kodeksie Postępowania Karnego taki zapis o społecznym obowiązku(?):

Art. 304. § 1. Każdy dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję. Przepis art. 191 § 3 stosuje się odpowiednio.

§ 2. Instytucje państwowe i samorządowe, które w związku ze swą działalnością dowiedziały się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, są obowiązane niezwłocznie zawiadomić o tym prokuratora lub Policję oraz przedsięwziąć niezbędne czynności do czasu przybycia organu powołanego do ścigania przestępstw lub do czasu wydania przez ten organ stosownego zarządzenia, aby nie dopuścić do zatarcia śladów i dowodów przestępstwa.

Moim zdaniem jest to raczej dyspozycja dla organów ścigania, żeby zawiadomienia o przestępstwie ściganym z urzędu nie bagatelizować. Choć wykonawstwo - jak to u nas - dalekie jest od zasad i obowiązków wytyczonych przez oba kodeksy. Sam zniechęciłem się do poważnego traktowania społecznego obowiązku, gdy prokuratura odmówiła podjęcia śledztwa w przypadku ewidentnego łamania prawa przez zarząd PKP PLK SA. Moją skargę na postanowienie prokuratury rejonowej, prokuratura okręgowa odrzuciła tłumacząc to tym, że nie byłem osobą poszkodowaną. Chodziło o zatrudnianie Straży Ochrony Kolei do działalności komercyjnej wbrew ustawie o transporcie kolejowym i bez wymaganej przez ustawę o ochronie osób i mienia koncesji MSWiA. Było to w roku 2002. W ostatniej kontroli NIK stanu bezpieczeństwa na obszarze kolejowym ponownie ujawniono to przestępstwo. Zawiadomienia do prokuratury nie złożono.

Mimo takich moich doświadczeń, nie namawiam Pana Posła do bagatelizowania zapisu o społecznym obowiązku. Diabeł wie kto to forum czyta, a od przypadków łamania prawa tu się roi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 14-04-2008, 15:34    Odpowiedz z cytatem

Dokładnie dwa miesiące temu (14 lutego) pojawiła się moja publikacja "PKP Posady Regionalne". Na dziś zaplanowałam ciąg dalszy!

Niestety, władze PKP PR nie przywróciły wraz z kwietniową korektą pociągu "Łużyce" Zgorzelec - Warszawa, który został podstępnie zlikwidowany decyzją zarządu spółki z dnia 17.12.2007 r., a więc zaledwie w tydzień po wejściu w życie nowego rozkładu jazdy!

Postanowiłam walczyć o przywrócenie pociągu "Łużyce" i stąd moje publikacje ujawniające przekręty w centrali PKP PR i kompromitujące kadrę kierowniczą tej spółki. W ramach rewanżu za uwalenie "Łużyc", w lutym nie pozostawiłam suchej nitki na Biurze Kontroli Terenowej PKP PR. W związku z niespełnieniem moich żądań (w kwietniu nie przywrócono "Łużyc") ujawnię kolejne nieprawidłowości mające miejsce w centrali PKP PR.

Zrobię to jednak dopiero za miesiąc, ponieważ tak zadeklarowałam na forum, w odpowiedzi na słowa pana posła Piechocińskiego: "trwa kontrola i czekamy na jej wyniki".

Powtórzę... Ile czasu można to wyjaśniać, skoro wszystko podałam na forum jak na tacy, a zweryfikowanie tych informacji powinno zająć średnio rozgarniętej kadrowej co najwyżej pół godziny?! Prezes Wach "wyjaśnia" to już... dwa miesiące!
I będzie to "wyjaśniać" kolejne dwa miesiące, albowiem jest to wyłącznie gra na zwłokę, panie pośle Piechociński! O czym pan wie... lub nie wie.

Wie pan dlaczego prezes Wach i jego świta ociąga się z wyjaśnieniami w sprawie obsadzania stanowisk w PKP PR "swoimi" i pociotami? Bo już w czerwcu mogą się zacząć przesunięcia do nowo tworzonego oddziału "przewozy międzywojewódzkie". Wtedy przesuną "swojaków" tak aby nie rzucali się ludziom w oczy a kasę oczywiście nadal będą mieć... a niektórzy bardziej "polityczni" może nawet awansują.

Ten nowy oddział będzie w strukturze organizacyjnej PKP PR do końca roku. Potem PKP IC sobie to weźmie lub nie. A ma to związek z planowanym i forsowanym m.in. przez posła Piechocińskiego absurdalnym pomysłem usamorządowienia spółki PKP Przewozy Regionalne. Ponieważ niektórzy samorządowcy przejrzeli wreszcie na oczy, a chyba wszyscy mają poważne wątpliwości (chodzi o to, aby najbardziej deficytowe połączenia i najgorszy tabor - zdewastowane EZT - upchnąć do samorządów, natomiast to co najlepsze wnieść do spółki PKP Intercity, która ma być sprywatyzowana), dziś tak naprawdę usamorządowienie PKP PR stoi pod dużym znakiem zapytania.

Moje publikacje na temat PKP PR, a więc negatywny i niewygodny rozgłos, są teraz nie rękę decydentom z PKP i Rządu (koalicja PO-PSL)... i stąd ta gra na zwłokę prezesa Wacha oraz kity wciskane na forum przez posła Piechocińskiego (PSL), który osobiście forsuje szkodliwy społecznie i ekonomicznie projekt usamorządowienia Przewozów Regionalnych, który na wiele lat zakonserwuje monopol (betonu) PKP na polskich torach!

Nie wierzę w żadne ruchy władz PKP mające na celu wyjaśnienie zarzutów stawianych przeze mnie na forum! Nie wierzę, że polecą głowy! Pan Piechociński też w to nie wierzy, albo udaje, że nie wierzy, bo o skrajną naiwność nie śmiem go podejrzewać.

Oświadczam, że maju pojawi się kolejna publikacja - "PKP Posady Regionalne 2", chyba... że władze PKP PR wraz z czerwcową korektą rozkładu jazdy (a więc tuż przed wakacjami) przywrócą zlikwidowany w styczniu pociąg pospieszny "Łużyce" relacji Zgorzelec - Warszawa. Tylko to uratuje kierownictwo PKP PR przed kolejną kompromitacją!

"Łużyce" za święty spokój !!!

A o czym mogę napisać za miesiąc? Na przykład o panu P.H. (protegowany Radwana) z Kielc, który dołączył do Bąka... Mogę też napisać o samym wiceprezesie Radwanie, który może i odszedłby z zarządu PKP PR, ale sama Bodzek prosi go, żeby nie odchodził... Bo gdy Radwan odejdzie to i Bodzek zaraz poleci z dyrektorskiego stołka...

Uprzedzam, że o wynikach moich ustaleń powiadomię wszystkie Urzędy Marszałkowskie, którym usiłuje się wcisnąć ten cały burdel pod nazwą PKP Przewozy Regionalne! Bez zgody samorządowców idiotyczny plan usamorządowienia PKP PR szlag trafi, bo nie można UM-y zmusić jakąś ustawą do przejęcia udziałów w kolejowej spółce - byłoby to niezgodne z Konstytucją RP i dyrektywami Unii Europejskiej, panie pośle Piechociński.

Czekam miesiąc i ani dnia dłużej! Ten czas wykorzystam bardzo produktywnie...

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 14-04-2008, 17:32    Odpowiedz z cytatem

Pitera doniosła na posłów PiS
Bo nie zawiadomili o korupcji

W swojej interpelacji do premiera posłowie Edward Czesak i Józef Rojek pytali, co rząd zamierza zrobić, by ograniczyć korupcję w samorządach - podaje Radio ZET. W piśmie podali przykład przetargu w jednej z gmin.

Dokument przeszedł przez ręce minister Julii Pitery. Zamiast premierowi, interpelację przekazała Prokuratorowi Krajowemu Markowi Staszakowi. I odpisała posłom, że zgodnie z artykułem 304 kodeksu postępowania karnego mieli społeczny obowiązek zawiadomić prokuraturę lub policję.

"Posłowie nie zachowali się tak, jak powinni. Pismo, które ja otrzymałam insynuuje, że doszło do przestępstwa" - mówi Radiu ZET Pitera.

Prokurator Krajowy już zainteresował się tą sprawą i wkrótce obaj posłowie PiS będą musieli się przed nim stawić i wyjaśnić, o jaką gminę i jaką firmę chodzi.

"Uważam, że Pani minister Pitera zadziałała w swoim stylu, zdyscyplinowała nas, pokazała jak powinniśmy działać. Ale ja nie mam zwyczaju składać doniesien do prokuratury, gdy nie jestem do końca pewny" - tłumaczy poseł PiS-u Edward Czesak. (Dziennik 14.04.2008)

Ps. Słowo się rzekło:

Cytat:
----- Original Message -----
From: Transakcje Dotpay
To: fury1949@tlen.pl
Sent: Monday, April 14, 2008 12:31 PM
Subject: Przyjecie platnosci w Dotpay


Drogi użytkowniku!

Autoryzacja transakcji XXX dla ID: XXX na kwotę 100 PLN ma wynik POZYTYWNY.

W celu uzyskania szczegółowych danych dotyczących transakcji, dostawy zamówionego towaru lub usługi prosimy o kontakt ze sprzedawcą pod adresem: XXX

Dziękujemy za korzystanie z systemu bezpiecznych transakcji internetowych Dotpay.


--
Biuro Obsługi Klienta Dotpay


// Zmoderowano - usunięto dane identyfikacyjne (zastąpiono XXX). ~Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

leo1407 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2007
Skąd: z PKP

PostWysłany: 14-04-2008, 18:58    Odpowiedz z cytatem

Krycha napisał/a:

. Tylko to uratuje kierownictwo PKP PR przed kolejną kompromitacją!
"Łużyce" za święty spokój !!!
..

I to mi się podoba ! Jak dadzą Łużyce to wszystko będzie OK ! Albo już zgłupiałem do reszty albo ktoś tu uprawią ewidentnie prywatę aż huczy Język
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Modliszka Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 15 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 14-04-2008, 19:05    Odpowiedz z cytatem

siude, możesz rozwinąć swą myśl, z uwzględnieniem definicji słowa "prywata"?

Słownik Języka Polskiego:
Prywata - troska o własne interesy kosztem dobra publicznego.

W interesie społecznym jest przywrócenie pociągu ŁUŻYCE przemierzającego przez 3/4 długości Polski, łączącym m.in. 3 największe miasta (Warszawa, Łódź, Wrocław) z zachodnią granicą kraju, o co Krycha usilnie zabiega. W czym dopatrujesz się prywaty?

_________________
Bądź szczery, a wyzwą cię od chamów i prostaków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 24-04-2008, 00:25    Odpowiedz z cytatem

Jako, że gorąca dyskusja przeniosła się do nowego tematu, należy jakoś podsumować zadeklarowaną w dniu 16.02.2008 interwencję posła Janusza Piechocińskiego.
12.04.2008
Cytat:
po co te złośliwości trwa kontrola i czekamy na jej wyniki ...spokojnie śledzę wasze komentarze ,myśłę ze 4 mld złotych dla kolei było jednak ważniejsze niż kolejowe posady ale co ma wisieć nie utonie zapewniam WAS nie utonie...
23.04.2008
Cytat:
w sprawie posad władze PKP na razie milcza ,już dziś podjąłem więc decyzje o przekazaniu sprawy do Pani Minister Pitery i w trybie pilnym podjecia kontroli przez stosowny Zespól Kancelarii Premiera a to się ludzie w kierownictwie grupy PKP ucieszą.....
Komentować tego nie będę. Pozwolę sobie jedynie zacytować bardzo konkretną deklarację Krychy
Cytat:
Jeśli zrobicie jakiś przekręt i tabor zakupiony bądź zmodernizowany ze środków unijnych (SPOT i PARP) zabierzecie Przewozom Regionalnym i wniesiecie do komercyjnej spółki PKP Intercity przeznaczonej do prywatyzacji, rozdmucham aferę w mediach!
Pozornie jedno z drugim nie ma nic wspólnego, ale posłużę się jeszcze jednym cytatem z artykułu prasowego przytoczonego przeze mnie powyżej:
Cytat:
Dokument przeszedł przez ręce minister Julii Pitery. Zamiast premierowi, interpelację przekazała Prokuratorowi Krajowemu Markowi Staszakowi. I odpisała posłom, że zgodnie z artykułem 304 kodeksu postępowania karnego mieli społeczny obowiązek zawiadomić prokuraturę lub policję.
Krycha, znasz fakty? Pomóż panu Piechocińskiemu w zredagowaniu informacji do pani Pitery. Głowę daję, że jeszcze tego nie zrobił. O zmodernizowanych za unijne pieniądze lokomotywach też...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

konfident Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2008

PostWysłany: 24-04-2008, 23:18    Odpowiedz z cytatem

Krycha możesz się cieszyć. Dzisiaj Radwan zrezygnował z posady wiceprezesa PKP Przewozy Regionalne spółka z o.o. Ciekawe czy jest to związane z rozpoczętą kontrolą obiecaną przez posła Piechocińskiego i strachem, że potwierdzą się podane przez Ciebie fakty o sitwie Radwan i reszta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 25-04-2008, 00:13    Odpowiedz z cytatem

konfident, do tego co napisałeś trzeba dodać, że Andrzej Wach zrezygnował z funkcji przewodniczącego Rady Nadzorczej PKP Przewozy Regionalne spółka z o.o.

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 26-04-2008, 18:30    Odpowiedz z cytatem

konfident napisał/a:
Krycha możesz się cieszyć. Dzisiaj Radwan zrezygnował z posady wiceprezesa PKP Przewozy Regionalne spółka z o.o. Ciekawe czy jest to związane z rozpoczętą kontrolą obiecaną przez posła Piechocińskiego i strachem, że potwierdzą się podane przez Ciebie fakty o sitwie Radwan i reszta.

Jeśli informacja oficjalnie się potwierdzi to będzie kolejny dowód na to, że jakąś moc sprawczą nasze forum jednak ma. Happy

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Grad Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 15 Lis 2005

PostWysłany: 28-04-2008, 19:04    Odpowiedz z cytatem

http://www.pr.pkp.pl/informacje-biezace,s,0,38.html

http://www.pr.pkp.pl/bip/?do=organy

http://www.pr.pkp.pl/informacje-biezace,s,0,39.html

Brawa Very Happy Laughing Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 29-04-2008, 07:56    Odpowiedz z cytatem

Stało się!
Informacje o rezygnacjach Radwana i Wacha z posad w organach władzy PKP PR potwierdziły się! Panowie odeszli w ciszy i bez żadnego rozgłosu. Nawet powiązany z betonem "Rynek Kolejowy" milczy o dymisji w zarządzie PKP PR, a przecież to właśnie "RK" zawsze jako "pierwszy" informował w stylu:

Mamy nieoficjalne informacje...

A teraz cisza na stronie "RK"!
Cisza zapanowała także w centrali PKP PR, jakby jakaś tragedia się stała... Nic to, my nagłośnimy ten fakt na naszym forum, obwieszczając tę radosną nowinę na stronie głównej!

Miłego dnia.

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 29-04-2008, 16:11    Odpowiedz z cytatem

Krycha, chyba na ambicję weszłaś redakcji "RK", bo przed chwilą wstawili informację własną o zmianach kadrowych w PKP PR:
http://rynek-kolejowy.pl/index.php?p=wiecej&id=8426

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 11 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl