Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Rozkład jazdy 2014/2015
Autor Wiadomość

Darthlol Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2013

PostWysłany: 22-09-2014, 15:52    Odpowiedz z cytatem

lolingpl, dzięki za info, a TLK Uznam przez ZG czy powrót na swoją starą trasę ?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

lolingpl Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Kwi 2013
Skąd: Poznań

PostWysłany: 22-09-2014, 18:43    Odpowiedz z cytatem

Darthlol, Poza wakacjami codziennie ma kursować w relacji Wrocław - Kraków, w wakacje: Świnoujście - Kraków p. Szczecin, Poznań, Ostrów Wielkopolski czyli powrót na starą trasę. (Przynajmniej zgodnie z tym co ja wyszukałem)

_________________
FLOG: http://lolingpl.flog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

krzychu12231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Lip 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 22-09-2014, 19:09    Odpowiedz z cytatem

Też przed chwilą się do tego dokopałem. 38254/5 Uznam Kraków - Świnoujście kursuje 26.VI-29.VIII.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dyżurny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2009
Skąd: Tarnów Hauptbahnhof

PostWysłany: 23-09-2014, 11:40    Odpowiedz z cytatem

Czyli z mocnego całorocznego pociągu nocnego przez całą Polskę, zrobili podrzędny sezonowy ochłap...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateuuu Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Gru 2013

PostWysłany: 24-09-2014, 01:33    Odpowiedz z cytatem

Według SKRJ łącznik TLK Wrocław-Zielona Góra-Wrocław ma kursować codziennie. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzychu12231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Lip 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 24-09-2014, 10:21    Odpowiedz z cytatem

Rozkład który jest w SKRJ został wygenerowany po 15 września więc jest to chyba najnowsza wersja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sZakOOu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Lis 2006
Skąd: i po co?

PostWysłany: 24-09-2014, 23:09    Odpowiedz z cytatem

Jakby się ktoś chciał zapoznać z projektem... Wink

Projekt RJP 2014/15 - tablica dla przystanku Iłowa Żagańska

[ Dodano: 25-09-2014, 10:26 ]
Liniowe tablica z projektem rozkładu jazdy pociągów 2014/15 dla linii: Zielona Góra – Żary – Węgliniec – Zgorzelec – Görlitz/Lubań Śląski – Jelenia Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kuba MK Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Gru 2010
Skąd: Poznań

PostWysłany: 02-11-2014, 14:55    Odpowiedz z cytatem

Przejrzałem pobieżnie nowy rozkład jazdy ze strony PLK dla linii Kostrzyn - Krzyż.
To, co nam zaoferował UMWL woła o pomstę do nieba - m.in. poranny pociąg z Krzyża do Kostrzyna zamelduje się w Gorzowie już o godzinie 7:12 !!, popołudniowy z Krzyża do Kostrzyna z Gorzowa odjedzie dopiero o godz. 16:11 (co oznacza od godz. 15 oczekiwanie 70 min na pociąg!), skład z Kostrzyna do Krzyża, dotychczas odjeżdżający z Gorzowa o 13:41 przesunięto na 14:34, w efekcie czego pomiędzy 11:43 a 14:34 stworzono prawie 3-godzinną lukę w kursowaniu pociągów na tej linii! A później, między Poznaniakiem o godz. 15:58 a kolejnym do Krzyża o 16:52 jest zaledwie 54 minuty różnicy! To się nazywa cykliczność w wydaniu naszego UMWL. Takie działania spowodują odpływ pasażerów z tej linii.

Od kolegi z południa województwa miałem też cynk że oferta na linii Zielona Góra-Szczecin jest wręcz śmieszna, ponadto zerwano wiele skomunikowań w ciągu Wrocław - Zielona Góra - Szczecin (Zbąszynek/Poznań). Oby jeszcze coś z tym zrobili .....

_________________
01.12.2008 - początek końca przewozów dalekobieżnych w Polsce - przejęcie pospiesznych przez IC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

calsberg Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Lis 2010

PostWysłany: 02-11-2014, 15:00    Odpowiedz z cytatem

Tyle się trąbiło, aby w końcu "zrobić" dobre skomunikowania w Krzyżu...żenada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jajo31 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2012
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 02-11-2014, 16:56    Odpowiedz z cytatem

Kuba MK napisał/a:
Przejrzałem pobieżnie nowy rozkład jazdy ze strony PLK dla linii Kostrzyn - Krzyż.
To, co nam zaoferował UMWL woła o pomstę do nieba - m.in. poranny pociąg z Krzyża do Kostrzyna zamelduje się w Gorzowie już o godzinie 7:12 !!, popołudniowy z Krzyża do Kostrzyna z Gorzowa odjedzie dopiero o godz. 16:11 (co oznacza od godz. 15 oczekiwanie 70 min na pociąg!), skład z Kostrzyna do Krzyża, dotychczas odjeżdżający z Gorzowa o 13:41 przesunięto na 14:34, w efekcie czego pomiędzy 11:43 a 14:34 stworzono prawie 3-godzinną lukę w kursowaniu pociągów na tej linii! A później, między Poznaniakiem o godz. 15:58 a kolejnym do Krzyża o 16:52 jest zaledwie 54 minuty różnicy! To się nazywa cykliczność w wydaniu naszego UMWL. Takie działania spowodują odpływ pasażerów z tej linii.

Od kolegi z południa województwa miałem też cynk że oferta na linii Zielona Góra-Szczecin jest wręcz śmieszna, ponadto zerwano wiele skomunikowań w ciągu Wrocław - Zielona Góra - Szczecin (Zbąszynek/Poznań). Oby jeszcze coś z tym zrobili .....
kuba mógłbyś podać godziny odjazdu pociągów z gorzowa do krzyża bo mam narazie kompa walniętego a w tel. nie moge otworzyć strony plk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kuba MK Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Gru 2010
Skąd: Poznań

PostWysłany: 02-11-2014, 18:37    Odpowiedz z cytatem

z Gorzowa przedstawia się to następująco: 05:54 TLK Gorzowiak, 06:21 (do Poznania), 07:27, 09:44 (do Poznania), 11:43, 14:34, 15:58 (do Poznania), 16:52, 18:46, 21:42.

Z tym że jest to podobno rozkład roczny, zamknięciowy oby się jeszcze zmienił.

_________________
01.12.2008 - początek końca przewozów dalekobieżnych w Polsce - przejęcie pospiesznych przez IC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jajo31 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2012
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 03-11-2014, 00:47    Odpowiedz z cytatem

Dzięki,no jest troche lepiej z połączeniami do poznania bo często tam jeżdze i nie zawsze na ten ranny chciało mi się wstawać a ten o 9:44 jest odpowiedni dla mnie,chociaż dobrze by było jakby ten o 18:46 też by tam jechał no ale to nierealne,co do gorzowiaka to za wczesnie z wawy wyjeżdza i nie wiem czy on się przyjmie i czy czasami nie wyleci po pierwszej korekcie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzychu12231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Lip 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 03-11-2014, 10:25    Odpowiedz z cytatem

W Zbąszynku dla mieszkańców Zielonej Góry skomunikowania na BWE w kierunku Warszawy w obie strony też kicha zupełnie, zatem nadal większość ludzi będzie jechać samochodem/PKSem do Świebodzina.
Oczywiście TLK Podlasiak bardzo cieszy, oby się utrzymał. Rozkład Zielona Góra - Poznań i Poznań - Zielona Góra w końcu zapowiada się w miarę sensowny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

calsberg Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Lis 2010

PostWysłany: 03-11-2014, 11:07    Odpowiedz z cytatem

jajo31 napisał/a:
co do gorzowiaka to za wczesnie z wawy wyjeżdza i nie wiem czy on się przyjmie i czy czasami nie wyleci po pierwszej korekcie...


Nie wyleci na odcinku Wawa- Poznań będzie miał frekwencję zważywszy że Gorzowiak "wchodzi" za Słowackiego....podejrzewam że na odcinku Poznań - Gorzów też chętni się znajdą....nie każdy lubi jeździć na "glonojada" w szynobusie. Jedno jest pewnie pociąg w jedną stronę...

ps. Ponoć Gorzowiak ma jechać na nowych wagonach? ma ktoś info na ten temat?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Darthlol Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2013

PostWysłany: 03-11-2014, 12:06    Odpowiedz z cytatem

krzychu12231, w rozkładzie PLK jest mnóstwo błędów, wstrzymaj się z oceną do oficjalnego, ma być w połowie miesiąca Happy

Co do TLK Podlasiaka w stronę Warszawy/Białegostoku ma sensowną godzinę odjazdu, martwi jedynie długi postój w Poznaniu, gorzej z powrotem Surprised

calsberg, nie wyleci na trasie Poznań-Warszawa Śmiech ma jechać na nowych wagonach Język

będzie jechał w obie strony, tylko w rozkładzie tego nie widać Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl