Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zestawienia pociągów PKP IC od 14.12
Autor Wiadomość

sebico Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Kwi 2008

PostWysłany: 16-01-2015, 20:55    Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś orientuje się z czego wynika ostatnie zamieszanie ze składami pociągów, szczególnie na trasie Kraków-Szczecin? Jadąc ostatnio Kossakiem, miałem bilet na bezprzedziałową dwójkę, moim wagonem okazała się zaś zdeklasowana zmodernizowana jedynka. Standard lepszy więc niby nie ma co narzekać, ale problem pojawia się w momencie, gdy ktoś ma bilet na jedno z miejsc przy przejściu w wagonie bezprzedziałowym, których w takiej przedziałówce... nie ma. Patrząc np po nagraniach składów na YouTube , widzę, że często się to zdarza także na innych pociągów - np w Barbakanie często przedziałowe TLK-owe jedynki wystepujące w roli bezprzedziałowych dwójek (wiem że dwie takie jedynki są na stałe w składzie tego pociągu jako wagony 8 i 9, ale zdarza się, że jest ich w składzie znacznie więcej. Czy ktos wie, co do za roszady, i czy zamierza to się zmienić, czy zostanie tak na stałe?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

borsuk1977 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Mar 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 24-02-2015, 21:08    Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego wagony 1kl w pociągach EIC nie są już na początku lub końcu składu?
No cholera mnie bierze. Był porządek, chyba już wszyscy podróżni się przyzwyczaili. Ale nie musi jakiś debil coś spierdolić..... !!! AHA i dlaczego Sobieski Polonia mają stare zestawienia? Bo Austria się nie zgadza? No cholera mnie bierze!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Borys_q Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Gru 2011

PostWysłany: 24-02-2015, 21:18    Odpowiedz z cytatem

Żeby można było w przypadku dużej frekwencji dodać dwójkę z końca lub z czoła bez przeformowywania składu co jest czasochłonne.

_________________
Ignorancja znacznie częściej wywołuje uczucie pewności siebie niż wiedza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

borsuk1977 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Mar 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 24-02-2015, 21:30    Odpowiedz z cytatem

Można dodać bez przeformowania .... Wtedy rozumiem, że 2 kl może być obok 1 kl bo to wyjątkowa sytuacja. a tak jest bajzel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl