Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Uwagi użytkowników forum
Autor Wiadomość

tender Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Gru 2013

PostWysłany: 04-07-2016, 09:55    Odpowiedz z cytatem

Kolejoman2 napisał/a:
od pewnego czasu nie przychodzą mi żadne powiadomienia mailowe o nowych postach [...]
Czy u innych też występuje ten problem czy tylko u mnie?

U mnie tez, od co najmniej kilku miesięcy.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04-07-2016, 11:11    Odpowiedz z cytatem

W czerwcu zmieniliśmy serwer i może coś nie współgra. Pirat się tym zajmie jak wróci z urlopu.

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

pawel78 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Wrz 2015

PostWysłany: 08-07-2016, 15:02    Odpowiedz z cytatem

Victoria, nie współgra? Łagodnie powiedziane.

Dzisiaj 2 razy w krótkim czasie miałem critical error i brak możliwości wejścia na forum. Wywala błędy przy kasowaniu postów. Oznacz wszystkie posty jako przeczytane nie działa. Admin powinien naprawić ten ...... skoro podjął decyzję o zmianie serwera. Ale lepiej jechać na urlop.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 08-07-2016, 15:58    Odpowiedz z cytatem

pawel78, może zmień komputer lub przeglądarkę internetową, bo jakoś ja żadnych problemów nie mam. Co do zmiany serwera... Zmiany dokonał nasz provider. Jest to firma należąca do Niemców. Nikt nas nie pytał o zdanie. Tylko poinformował, że przenoszą usługi ze starego serwera na nowocześniejszy. Tak więc zamiast się irytować, jedź na urlop. Temat zamykam do powrotu Pirata z wakacji. Nie on administruje serwerem i nie on jest autorem skryptu forum, ale w miarę możliwości postara się rozwiązać zgłaszane problemy, w swoim wolnym czasie.

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

robertrush Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Sie 2011
Skąd: Gorzów/Złocieniec

PostWysłany: 16-02-2017, 23:33    Odpowiedz z cytatem

Pytanie do administratorów:
czy macie techniczne możliwości ( nie wiem z jaką kasą to się może wiązać ) udostępnienia możliwości lajkowania postów innych użytkowników?
Jest tu na forum sporo osób mających dużą wiedzę na różne kolejowe tematy i fajna byłaby możliwość "podziękowania czy przybicia piony" takim lajkiem pod postem.

_________________
Fundacja Ratowania Zabytków www.zabytki.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 21-02-2017, 17:48    Odpowiedz z cytatem

robertrush, to nie jest Facebook. Lajki, unlajki, łapki w górę, łapki w dół... Zaraz powstaną multikonta i towarzystwa wzajemnej adoracji. Wystarczy zobaczyć co dzieje się w komentarzach na jednym z portali kolejowych, przez niektórych określanym mianem "Rynsztok Kolejowy".

Permanentny hejt niestety zawładnął środowiskiem mikolskim, więc ścisła moderacja i eliminacja wszelkiej lajkowej aktywności to konieczność, bo wytworzy się mikolskie szambo. A my, w przeciwieństwie do portali kolejowych, nie świadczymy usług asenizacyjnych!

Na forum jest dostępna opcja oceny komentarzy (Pomógł), ale nigdy nie była aktywna. I nie będzie. Podziękować komuś czy przybić pionę można w PW.

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

sabatnik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Paź 2010
Skąd: krakowskie

PostWysłany: 25-02-2017, 17:20    Odpowiedz z cytatem

Proszę o podpowiedź, bo od pewnego czasu nie widzę opcji wejścia do albumów ze zdjęciami. Widzę tylko te ostatnio dodane ale nigdzie nie widzę możliwość zajrzeć do albumów. Coś się zmieniło?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 25-02-2017, 17:39    Odpowiedz z cytatem

sabatnik, przecież jest w menu na górze odnośnik ALBUM.

http://infokolej.pl/album.php

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

sabatnik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Paź 2010
Skąd: krakowskie

PostWysłany: 04-03-2017, 20:17    Odpowiedz z cytatem

Załączam zrzut ekranu, bo na prawdę nie widzę. Najwyżej będzie mi głupio Wink

Bez tytułu.jpg
Plik ściągnięto 58 raz(y) 234.66 KB

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04-03-2017, 20:23    Odpowiedz z cytatem

sabatnik, masz zablokowane JavaScript w przeglądarce. Menu jest pod logiem (ciemny pasek na twoim screenie). W menu w stopce forum dodamy link do albumu.

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Rafaello1973 Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 24 Mar 2009
Skąd: ok. Wrześni

PostWysłany: 01-04-2017, 14:35    Odpowiedz z cytatem

Szkoda ,że nie ma możliwości dokonania jakiejś drobnej wpłaty na utrzymania forum za pośrednictwem karty płatniczej lub zwykłego przekazu pocztowego ,a jeśli jednak jest to niech ktoś z adminów poda wzór do wypełnienia druczku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 03-08-2017, 10:28   

Dlaczego umieszczając nowy post w sytuacji, gdy było się ostatnim odpowiadającym w temacie, nie pojawia się on jako nowy, tylko modyfikacja poprzedniego? Bez zmiany daty wpisu, bez informacji dla forumowiczów o modyfikacji.
Powrót do góry

Naczelnik Płeć:Mężczyzna
Administrator


Dołączył: 10 Lis 2005
Skąd: Polska

PostWysłany: 03-08-2017, 13:19    Odpowiedz z cytatem

dddbb, jeżeli użytkownik (nie dotyczy administracji forum) napisze dwa posty pod rząd, zostaną złączone w jeden. Ma to zapobiec bezsensownemu nabijaniu postów. Niektórzy forumowicze zamiast edytować swój post, w krótkim czasie dopisywali kolejną myśl w oddzielnym poście i tworzył się łańcuszek postów tego samego użytkownika forum. Zrobiłem z tym porządek i jest jak jest.

Informacja o łączeniu postów (dodaniu nowej treści) pojawia się automatycznie:
http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=371311#371311
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 03-08-2017, 15:08   

Do rozważenia więc, jeśli nie rozdzielenie postów, gdy są dopisywane po jakimś czasie (1-3 dni), to przynajmniej oznaczenie ich z datą modyfikacji. Tym sposobem korzystając z przydatnego skrótu "zobacz posty od ostatniej wizyty" (czy jakoś tak), informacja o nowym wpisie będzie się pojawiać, trudniej będzie ją przegapić. Póki co zdarza się pominąć interesujące wpisy czy odnośniki do artykułów, bo winą użytkownika jest tylko to, że często się w temacie udziela.
Powrót do góry

pawel78 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Wrz 2015

PostWysłany: 24-05-2018, 17:40    Odpowiedz z cytatem

Ten sam problem występuje bez względu czy stary Symbian czy nowy Android Nougat. Otóż wchodzę na stronę (będąc zalogowanym) i klikam aby pokazało nowe posty, czytam je, potem klikam aby oznaczyło jako przeczytane. I tu pojawia się problem. Muszę ponownie zalogować się aby uznało je za przeczytane. Używałem przeglądarki Chrom i Operę Mini.
Problemów nie ma pod Windows na Operze.

[ Dodano: 26-05-2018, 18:33 ]
Korekta: Pod Operą na Windowsie też nie działa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 11 z 13 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl