Ładowanie strony... proszę czekać!

Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj

FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   M.INFOKOLEJ.PL   FB.COM/INFOKOLEJ

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
KOLEO - hit czy kit?
Autor Wiadomość

Minerva Płeć:Kobieta
Przyjaciel

PostWysłany: 29-06-2018, 08:53    Odpowiedz z cytatem

Im więcej kanałów sprzedaży biletów kolejowych - zwłaszcza prywatnych - tym lepiej dla pasażera. Bo jak działa państwowe tudzież samorządowe widać choćby po krytykowanym kanale sprzedaży KD. Na PKP IC też często sypią się gromy z tego powodu.

Grupa PKP, która dysponuje wyspecjalizowaną spółką informatyczną (PKP Informatyka) nie jest w stanie stworzyć jednego wspólnego kanału sprzedaży biletów wszystkich przewoźników (że o wspólnym bilecie nie wspomnę, bo to "never ending story"), więc tym bardziej trzeba kibicować takiej inicjatywie jak Koleo.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

oskar777 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik

PostWysłany: 29-06-2018, 22:21    Odpowiedz z cytatem

Pirat napisał/a:
Ja korzystam z Koleo i jestem zadowolony. Przymusu nie ma, więc nie rozumiem dlaczego się czepiasz. Jest konkurencja, masz wybór.

Czepiam się? Z ciekawości zainstalowałem aplikację skoro tak ją zachwalacie i lipa. Na jedno połączenie chwilowo nie mogę kupić biletu a na drugie wcale i nie zanosi się, żeby coś się zmieniło. Dlatego podkreślam, że z mojego punktu widzenia aplikacja na ten moment jest bezużyteczna chociaż sam jej zamysł jest bardzo dobry.
Powrót do góry

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor

PostWysłany: 04-07-2018, 10:32    Odpowiedz z cytatem

Bilety Polregio już dostępne na platformie Koleo.

3 lipca ruszyła sprzedaż biletów na pociągi Przewozów Regionalnych poprzez platformę i aplikację mobilną Koleo.

Na platformie Koleo dostępne będą wszystkie jednorazowe oraz okresowe (tygodniowe, miesięczne i kwartalne) bilety Polregio. Po zakupie będzie je można wydrukować lub okazać na ekranie urządzenia mobilnego.

Więcej:
http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/bilety-polregio-juz-dostepne-na-platformie-koleo-87735.html

zapociągowany24 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik

PostWysłany: 10-07-2018, 14:16    Odpowiedz z cytatem

Zauważyliście, że gdy chcecie kupić bilet np. na PR + KD to cena w KOLEO jest wyższa niż w kasie? Jeśli nie będzie wyrównania taryfikatorów to słabo. Crying or Very sad
Powrót do góry
Strona 6 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Odpowiedz do tematu