Ładowanie strony... proszę czekać!Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
    
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   M.INFOKOLEJ.PL   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 149, 150, 151  Następny
Sytuacja polityczna i gospodarcza w Polsce
Autor Wiadomość

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 05-12-2019, 17:59    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czyli mówiąc wprost: „pocałujcie mnie w dupę”.

Znaczy się, czekamy na ruch leszczy od planu be?
Tyle że nasz odlotowy s-wymiar chyba nie zna pojęcia "stój, bo strzelam". Są zarzuty albo ich nie ma. Jeśli są, to raczej już nie do wykorzystania, ponieważ dzięki geniuszowi od spalonego szantażu właśnie leci odcinek pt.: "Zatajenie".
Nie znam się na grze w salonowca, ale coś mi się zdaje, że Marian - Jarek, do przerwy 1:0.
I to jest liga. Śmiech
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 12-12-2019, 08:13    Odpowiedz z cytatem

Banaś będzie mścił się na PiS podają postępowe media. A konkretnie to opublikuje raporty pokontrolne NIK w sprawie GetBack i Krajowej Administracji Skarbowej. Czyli zrobi dokładnie to, co prezes NIK zrobić powinien. Zemsta porównywalna z audytem rządów PO wykonanym przez PiS. Bo go wykonali, prawda?

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25487850,dgp-marian-banas-szykuje-sie-na-wojne-opublikuje-niewygodne.html

W 2022 roku ma wejść w życie nowy podatek. Tym razem od cukru. Oczywiście – jak wszystkie podatki – zostanie wprowadzony w celu dbania o nasze zdrowie. Bo żremy za dużo cukru. Przypomnę, że akcyza na alkohole ma nas wyleczyć z alkoholizmu. Nikt nas nie wyleczy tak jak premier Vateusz!

https://www.money.pl/gospodarka/podatek-od-cukru-coraz-blizej-resort-zdrowia-wskazuje-date-6453570128345217a.html

Madzia Środa popiera pomysły zawarte w książce „Zoopolis” żeby nadać zwierzętom domowym obywatelstwo. Ciekawe czy ten pomysł dotyczy też kotów Kaczafiego i czy – w konsekwencji – mają dostać też prawa wyborcze? Bo tak sobie myślę, że przeciętny kot czy pies byłby lepszym posłem od Śmiszka, Jachiry i spółki.

https://www.stefczyk.info/2019/12/11/sroda-przebila-wszystko-feministka-proponuje-obywatelstwa-dla-zwierzat-i-status-uchodzcow-dla-karaluchow/

Szymek Hołownia naprawdę chce być prezydentem. Ogłosił to w Gdańsku, na swojej konwencji, pełnym banałów przemówieniem o niczym. Cieszy jedynie to, że w końcu TVN przestał kryć się za plecami Platformy i postanowił wziąć sprawy we własne ręce. A najciekawsze jest to, że Szymuś to problem dla Platformy, a nie dla Andrzeja Dudy.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/ile-szymon-holownia-wydal-juz-na-kampanie-prezydencka-podaje-liczby/9gbr3gk


_________________
STACJA ZGORZELEC
Nie znoszę lewackiej nowomowy i politycznej poprawności piorącej ludziom mózgi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 13-12-2019, 14:47    Odpowiedz z cytatem

Środki finansowe na rachunkach budżetowych kraju w trzy miesiące stopniały aż o 40 proc.

Środki, które są gromadzone na rachunkach budżetowych Ministerstwa Finansów służą przede wszystkim do obsługi bieżącego zadłużenia kraju oraz realizacji wydatków naszego państwa przewidzianych w ustawie budżetowej. Odnotujmy, że jeszcze na koniec sierpnia br. na rachunkach tych ewidencjonowano 67,7 mld zł. Raptem trzy miesiące później, na koniec listopada, saldo rachunków budżetowych zmniejszyło się aż o 40 proc. do poziomu 40,9 mld zł.

Więcej:
https://niewygodne.info.pl/artykul9/Srodki-na-rachunkach-budzetowych-topnieja.htm

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 13-12-2019, 14:57    Odpowiedz z cytatem

Zatrzymanie Międlara
Lewactwo pieje z zachwytu - normalka.
Zastanawiające jest natomiast chóralne odżegnywanie się, zarówno od poglądów i opinii Jacka, jak i od niego samego, przez wszelkiej maści niezależnych prawiczków.
Zupełnie, jakby przekaz pochodził od wspólnej "oficyny prowadzącej".
No, chyba że wszyscy są tak odważni, jak dwukilowe odważniki, bo mniej więcej tyle, na dźwięk słowa żyd, w portki robią. Niekontrolowany odruch - nic panie nie poredzisz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14-12-2019, 19:10    Odpowiedz z cytatem


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 14-12-2019, 20:56    Odpowiedz z cytatem

Nowy minister finansów, niejaki pan Kościński, wpadł na fascynujący pomysł. Uznał, że ściągnie pieniądze, które mamy zachomikowane w słoikach i zakopane pod trzecim świerkiem od lewej dzięki wypuszczeniu obligacji skarbowych. To już było, to się całkiem sprawdza. Nowością jest to, że te miałyby być bardzo długoterminowe – np. 50-100 lat – i... nieoprocentowane. „Kup pan obligacje za 20.000 zł, a za 50 lub 100 lat oddamy pana spadkobiercom 20.000 zł”. Minister Kościński mówi, że będzie loteria i nabywcy będą mogli coś wygrać. Po zainwestowaniu 10.000 zł będę mogła wygrać toster. Mnie przekonali. To wspaniały pomysł. O ile ktoś nie rezyduje w Sienawce lub Tworkach może jednak tego nie kupić. Wiecie co w tym jest najtragiczniejsze? Że rządzący naprawdę mają nas za kompletnych idiotów...

https://www.money.pl/gospodarka/obligacje-skarbowe-na-zero-procent-rzad-ma-chrapke-na-prawie-200-mld-zl-6455550633907841a.html


_________________
STACJA ZGORZELEC
Nie znoszę lewackiej nowomowy i politycznej poprawności piorącej ludziom mózgi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 15-12-2019, 18:00    Odpowiedz z cytatem

Nasz prajmgeniusz ogłasza, że psy mają jeszcze za mało pretekstów do gnębienia kierowców.
Panie nie wiadomo skąd premierze, może najpierw uprzątnij pan swoje gumno, co?
Chciałbym np. usłyszeć o szczegółowym katalogu sytuacji, w których Stowarzyszenie Obitych Pojazdów będzie mogło tak bezczelnie naruszać przepisy ruchu drogowego, jak przed kilku dniami, kiedy to wieźli pacjenta na czegoś tam otwarcie:
https://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/gowin-o-kolizji-auta-sop-nie-bylo-zagrozenia-ani-dla-zycia-ani-dla-zdrowia,1907328.html
https://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/jacek-sasin-o-kolizji-auta-sop-w-ktorym-jechal-jarosla-gowin,1907448.html
Jak kto ma alergię na któregoś z powyższych, opiszę rzecz w skrócie: rajdzik coś pod 120-140 w obszarze zabudowanym, wyprzedzanie na skrzyżowaniach, jazda pod prąd, pasem zarezerwowanym dla przeciwnego kierunku, żadnego zagrożenia nie stwarzają, bo niebieskie światełko, włączony wyjec i - co najważniejsze - szyszkownik dobrej zmiany on board, zwalniają od myślenia.
Ja rozumiem, że kierowca nie powinien być inteligentniejszy od wiezionego towaru, ale w takim razie niech pana podwładni poruszają się furmankami. Żeby nie było niedopowiedzeń - z woźnicą. Dobrze wyszkolony qń sam trafi.

A tak na marginesie, ale w związku: czyżby operacja "kolano" zżarła cały budżet i na badania psychiatryczne Gowina i Sasina już nie starczyło? Zaprawdę, Międzygalaktyczny Bolek to przy nich krynica mądrości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 27-12-2019, 16:00    Odpowiedz z cytatem

To już trzy lata... Trzy lata temu jeden z demokratycznych bojowników zapłacił najwyższą cenę za walkę o wolność i demokrację, że o wolnych sądach nie wspomnę. Tak, w grudniu 2016 roku podczas sławetnego Ciamajdanu siepacze Kaczafiego podstępnie zastrzelili pod Sejmem Diduszkę. Na szczęście zastrzelony Diduszko zmartwychwstał sekundy trzeciej, dzięki czemu świat usłyszał o nim i o byłej wdowie Diduszko, która dzięki temu została radną Warszawy zajmującą się krzyżami w przestrzeni publicznej. Gdzieś widziałam komentarz, że jakby ze zmartwychwstaniem poczekał ze dwa dni to kiedyś byłyby dwa dni wolne od pracy... Niby śmieszne, ale ile by to kosztowało polską gospodarkę? Przecież bankrutuje każdego wolnego dnia.

https://www.tvp.info/28269674/wojciech-diduszko-polozylem-sie-na-jezdni-zeby-blokowac-samochody-z-poslami

Złotousta Margo Kidelho wygrała platformerskie prawybory. I słusznie! Bo jak stwierdziła „Polska powinna funkcjonować jak normalny, przyjazny kraj. Powinny być rzeki, zieleń, powinniśmy móc zobaczyć słońce”. Popieram taki program! Nie róbmy polityki, budujmy rzeki! Jeżeli obieca wprowadzenie w TenKraju klimatu śródziemnomorskiego zagłosuję na nią!

https://www.dorzeczy.pl/kraj/123465/polska-powinna-byc-normalnym-krajem-powinny-byc-rzeki-zielen-slonce-kidawa-blonska-na-konwencji-po.html

Jej partyjna kumpela, która w Sejmie śpiewała „Nie pucz, kiedy odjadę” w momencie, gdy pod Sejmem bohatersko ginął Diduszko oświadczyła, że stanie do wyborów na szefa Platformy, a w przyszłości chce być premierem! Tak, premierem, a nie premierzycą czy jak to tam po nowoczesnemu by było. Z pewnością Aśka Mucha dodałaby temu urzędowi wiele powagi. A jakby jeszcze zaśpiewała to przebiłaby zajebiste skarpetki premiera Kanady.

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/zmiana-warty-w-po-joanna-mucha-chce-byc-szefem-aa-YAUe-xsjM-frQi.html

SLD zżarło Wiosnę. Oficjalnie ma to się nazywać Nowa Lewica i być zjednoczoną lewicą. W zasadzie nie ma się co dziwić. W końcu Biedroń i jego nałożnik osiągnęli co chcieli – kilka lat wygodnego życia, bez żadnych większych obowiązków i odpowiedzialności, na nasz koszt. Chciałabym napisać, że szkoda mi tych, którzy im uwierzyli i się zaangażowali. Ale przecież nie będę kłamała – jesteście bandą frajerów.

https://tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/nowa-lewica-sld-i-wiosna-biedronia-polaczyly-sie,993168.html

A przy okazji – „Wprost” podaje, że Czarzasty zaproponował kandydatkę na prezydenta. Niejaka Anna Maria Żukowska. Nie znacie? Nie dziwię się. I nie macie czego żałować – ględzi nawiedzone kawałki jak każda lewaczka. Problem polega na tym, że Włodek swoim pomysłem rozbawił zebranych. Biedroń kandydatem nie będzie. Bo i gdzie mu będzie lepiej niż w EUrokołchozie?

https://www.dorzeczy.pl/kraj/123643/rozpaczliwa-lapanka-na-lewicy-kiedy-czarzasty-rzucil-to-nazwisko-ludzie-wybuchneli-smiechem.html

Paweł Rabiej – przypomnę, to taki typ, który nic nie umie, ale jest homo, więc pobiera pensję wiceprezydenta Warszawy – chce stawiać pisowców przed Trybunałem Stanu. Teraz stworzy im trybunał jak w Norymberdze. Odważnie Pawciu. A nie boisz się, że Kaczafi w końcu stworzy Berezę?

https://www.rp.pl/Sadownictwo/191229922-Pawel-Rabiej-mowi-o-Trybunale-Norymberskim-dla-ludzi-z-PiS.html


_________________
STACJA ZGORZELEC
Nie znoszę lewackiej nowomowy i politycznej poprawności piorącej ludziom mózgi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28-12-2019, 17:14    Odpowiedz z cytatem


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 31-12-2019, 15:01    Odpowiedz z cytatem


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 02-01-2020, 13:04    Odpowiedz z cytatem

Klątwa Tuska i Rostowskiego. Dlaczego los naszego państwa był, jest i będzie uzależniony od pożyczek?

Polska jako państwo funkcjonuje tylko dlatego, że nieustannie pożycza od innych pieniądze. I to gigantyczne pieniądze. Świeży dopływ gotówki na procent potrzebny jest zarówno na spłatę starych długów (rolowanie), jak i pokrycie bieżących wydatków budżetowych (deficyt). Niektóre długi mogą dać o sobie znać dopiero po kilku latach. O ile w 2020 r. do spłaty będziemy mieli jedynie 37,6 mld zł z tytułu zapadających obligacji, to już w 2021 r. kwota ta urośnie do astronomicznych 115,7 mld zł. A wszystko przez obligacje wyemitowane jeszcze za Tuska i Rostowskiego.

Więcej:
https://niewygodne.info.pl/artykul9/Klatwa-Tuska-i-Rostowskiego.htm

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03-01-2020, 18:40    Odpowiedz z cytatem


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 08-01-2020, 15:37    Odpowiedz z cytatem

Socjalizm pełną gębą: PiS zwiększa obciążenia, za które i tak zapłacą podatnicy.

Wczoraj rząd M. Morawieckiego opublikował projekt rozporządzenia, które przewiduje, że w 2020 roku rolnicy otrzymają od państwa po 1 zł za każdy litr zużytego oleju napędowego. Na ten cel z publicznych pieniędzy na być wydanych blisko 1,2 mld zł. Z kolei Ministerstwo Aktywów Państwowych pracuje nad wprowadzeniem rekompensat za podwyżki cen prądu wynikające z wieloletniej niekompetencji polskich polityków. Koszt dla budżetu, to ok. 3 mld zł. Kto za to zapłaci? Otóż będą to zwykli polscy podatnicy. Nadmierny socjalizm jeszcze nigdy nie skończył się czymś dobrym.

Więcej:
https://niewygodne.info.pl/artykul9/Socjalizm-na-pelnej.htm

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 10-01-2020, 22:59    Odpowiedz z cytatem

W budżecie deficytu nie ma, ale jest w innym miejscu. Ta "dziura" jest dużo ważniejsza

Rząd podniósł prognozę deficytu finansów publicznych na ten rok. W wersji przyjętej we wrześniu wynosił on 17,7 mld zł, a w projekcie skierowanym do Sejmu sięga już 32,24 mld zł. Tutaj właśnie rząd "ukrył" dziurę, która powinna pojawić się w tegorocznym budżecie państwa. Dzięki temu zabiegowi pozostał on zrównoważony. Wydatki jednak nie zniknęły. Przerzucono je na fundusze i samorządy.

Czytaj więcej na businessinsider.com.pl

_________________
© Pirat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11-01-2020, 15:21    Odpowiedz z cytatem

Co wydarzy się 23.01.2010 r. w Jerozolimie?

Wygląda na to, że podczas zbliżającego się Światowego Forum Holocaustu dojdzie do podpisania tajnego porozumienia wymierzonego w suwerenność Rzeczypospolitej… Jest to wpis z „Facebooka”, więc zachowuje tamtejsze realia.

Więcej:
https://wolnemedia.net/co-wydarzy-sie-23-01-2010-r-w-jerozolimie/


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 137 z 151 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 149, 150, 151  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  HomeRegulaminRejestracjaAdministracjaUżytkownicyStatystykiAlbum
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2020 infokolej.pl