Ładowanie strony... proszę czekać!

Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj

FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   M.INFOKOLEJ.PL   FB.COM/INFOKOLEJ

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 185, 186, 187
Sytuacja polityczna i gospodarcza w Polsce
Autor Wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor

PostWysłany: 12-10-2021, 20:45    Odpowiedz z cytatem

Jarosław Kaczyński zaprezentował pomysł na zjednoczenie narodu: „równość w sferze materialnej”. Rolling Eyes

Czy wracamy do PRL? Każdy dostanie po równo, czy jednak rację miał Fredro: „Socjalizm każdemu równo nosa utrze. Bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze”? O tym w IPP TV.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Diken Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel

PostWysłany: 13-10-2021, 23:01    Odpowiedz z cytatem

Ja przeczytałem gdzieś na jakiejś stronie artykuł ( nie wiem ile w tym prawdy i czy to jest w ogóle prawda ), według informacji, będzie jeszcze większe rozdawnictwo kasy, i to dla wszystkich.
Nawet dla tych, którzy nigdzie nie pracują i nie będą musieli pracować, np. z lenistwa ( bo są tacy ludzie niestety ) i dla takich ( nie wiem czy to jest z pomysłu PiS-u, czy nie z pomysłu PiS-u ), bez pracy, bez wysiłku, żeby wypłacać, gdzieś np. po 1500 zł. miesięcznie.
Czyli już nie tylko same rodziny z dziećmi, które dostają od 5 lat po 300 i 500 zł. w "PiS-owskim programie", ale wszyscy, za nic mieliby dostawać kasę, jak normalną wypłatę z pracy.
Oczywiście, wszystko miałoby być finansowane z budżetu, aż rozwaliłoby to budżet do cna...
Wtedy doprowadzono by do katastrofy budżetu w kraju i ruiny gospodarczej, bo tak by powiedzieli ekonomiści.

Ale myślę, że ten artykuł nie był prawdziwy, bo nikt myślący zdrowo nie wymyśliłby takiej polityki, żeby prowadzić rozdawanie pieniędzy dla wszystkich i doprowadzić do upadku budżetu.

Nie uwierzyłem w taki artykuł, bo ja nie dam się nikomu ogłupić.

Ja mam swój rozum.

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina

PostWysłany: 14-10-2021, 21:16    Odpowiedz z cytatem

Minerva Płeć:Kobieta
Przyjaciel

PostWysłany: 17-10-2021, 19:56    Odpowiedz z cytatem

Modły Platformy Obywatelskiej i lewactwa o wyborczy cud

Funkcjonariusze i wyborcy Platformy Obywatelskiej i Lewicy zdali sobie sprawę, że tylko cud może sprawić, że nadchodzące wybory wygra sojusz Platformy z lewactwem pod przewodem führera totalnej opozycji Donalda Tuska. Druzgocące liberalne lewactwo przemówienie premiera Mateusza Morawieckiego w Sejmie a następnie sromotnie przegrane głosowanie, w którym totalna opozycja chciała zablokować budowę zapory przeciwko migrantom arabskim sprawiło, że totalsom pozostały już tylko modły o cud wyborczy…

Tylko do czego i kogo ma się modlić totalna opozycja, której programem jest usunięcie z Polski Krzyży i wyrzucenie religii ze szkół? Ten problem został szczęśliwie rozwiązany, gdyż od przyszłego tygodnia będzie można nabyć w każdej siedzibie totalnej opozycji wizerunek Donalda Tuska – cuda czyniącego.

Cały artykuł:
https://niepoprawni.pl/blog/mpyton/modly-platformy-obywatelskiej-i-lewactwa-o-wyborczy-cud

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Strona 187 z 187 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 185, 186, 187
Odpowiedz do tematu