Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Matera, Kołodziejczyk i ich przekręty w PR Katowice
Autor Wiadomość

Maks Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2007

PostWysłany: 29-10-2008, 16:20    Odpowiedz z cytatem

Żądło, jesteś kolejnym prowokatorem w temacie Matery i przekrętów w PR Katowice, a już na pewno próbujesz rozmydlić dyskusję w tym temacie.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

czarna1 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 13 Lip 2008
Skąd: Wielkopolskie

PostWysłany: 29-10-2008, 16:42    Odpowiedz z cytatem

Żądło napisał/a:
Chętnie bym to zrobił. Niestety nie posiadam dokumentów które posiada p."KRYCHA" (ciekawe jak weszła w ich posiadanie i kto dał jej prawo do publicznego ujawnienia, a może pani jest dziennikarzem?). Nikt więc poza szanowną panią nie może oskarżyć pana Matere bo narazi się na proces sądowy a dowodów na potwierdzenie swoich racji miał nie będzie. (Mam sądowi jako źródło wskazać stronę w internecje i jakąś wirtualną panią Krychę? Litości!). O szantażu fury już nie wspomniał?! A może pana zdaniem to nie szantaż tylko rada? Moja rada taka niech pani krycha zbiera punkty w inny sposób.

Żądło po prostu odp.......l się od Krychy, kto cię nasłał, jesteś pierwszy raz na forum a próbujesz wybielać Styropianów - Beton, Killer


Post moderowany//~~andrzej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 29-10-2008, 17:02    Odpowiedz z cytatem

Po co bić pianę? Moja rada dla "Żądło":

Napisz zawiadomienie do prokuratury, że na forum INFOKOLEJ szantażowany jest Tomasz Matera. Możesz też poinformować, że opublikowane zostały dokumenty, które Twoim zdaniem są dowodami przestępstwa popełnionego przez prezesa PKP Przewozy Regionalne Sp. z o.o., dyrektora zakładu i samego Tomasza Materę. Ja bym jeszcze dodał, że na publikację oczekują kolejne dowody, którymi powinny zająć się organa ścigania. Masz społeczny obowiązek powiadomienia o przestępstwie ściganym z urzędu:

Na każdym ciąży tzw. społeczny obowiązek zawiadomienia o przestępstwie , wynikający z art. 304 § 1 kpk. Oznacza to, że każdy dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu ma społeczny obowiązek zawiadomienia o tym prokuratora lub Policję.
Zawiadomienie o przestępstwie, jak również wniosek o ściganie przestępstwa wnioskowego można złożyć na piśmie lub ustnie do protokołu.


Jeżeli tego nie zrobisz, nie poniesiesz konsekwencji. Tylko przestań bić pianę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Alwis Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Lis 2005
Skąd: Bydgoszcz, Wrocław

PostWysłany: 29-10-2008, 21:48    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Żądło po prostu odp.......l się od Krychy, kto cię nasłał, jesteś pierwszy raz na forum a próbujesz wybielać Styropianów - Beton,
Killer
Fajnie!
Człowiek wszedł na forum pierwszy raz. Napisał nieprawomyślnie "Krycha" i już oberwał. Śmiech
Strasznie nerwowo się porobiło na InfoKolej. Byłem i pewnie jestem z tych co to na styropianie, a czy "beton" tego nie wiem. Chociaż... różnie mnie na forum określano. Z tego powodu, komfortowo sobie milczę i mam pewność, że nikt do mnie strzelał nie będzie.
Trochę na swoim profilu pozmieniałem - tak jest lepiej Very Happy
Pozdrawiam
Alwis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Krzysztof21
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 29-10-2008, 22:45   

A może wróćmy do tematu dyskusji, jakim są przekręty pana Matery. Bo to jest tak: ludzie z betonu PKP celowo piszą na tym forum, żeby rozbić daną dyskusję, rozmydlić, odwrócić uwagę od tematu. Na forum nie robi się nerwowo, natomiast zauważam, że pewne osoby mają chyba za zadanie rozbijać wszelkie dyskusje nieprzychylne PKP, w szczególności te, w których opisujemy przekręty betonu.
Alwis: ten człowiek nie wszedł tutaj przypadkiem i nie przypadkiem napisał to, co napisał.
A teraz może wróćmy do sedna tego wątku.
Powrót do góry

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 30-10-2008, 08:45    Odpowiedz z cytatem

Alvis pisze z bujanego fotela:
Cytat:
komfortowo sobie milczę i mam pewność, że nikt do mnie strzelał nie będzie.
Zauważyłem, ale jaki sens jest milczeć na forum? Ta zielona koniczynka to na szczęście, czy barwy klubowe?

Człowiek, który podobno pierwszy raz wszedł na forum, może nie wiedzieć, że to Krycha je założyła ale Alivis, jako że z nią wywiad przeprowadzał, wie to doskonale.

Krycha pozyskała zaufanie ludzi. Kwitami ją obdarzają z różnych powodów. Czasami z zawiści, czasami by krzywdy swe osłodzić, czasami dla sprawiedliwości. Normalne... Kwity różne wieści niosą - zazwyczaj kryminalne. Dla większego zrozumienia wymagają komentarza. Alvis ich nie komentuje i jak ten "nowy" komentuje tych co komentują. Tak bezpieczniej, bo dyskusja na temat temat ten poszerza, nowe informacje niesie. A to nie jest dobre dla układu, który tu nazywałem mafią i gangiem...

Też jestem przeciwny komentarzom tupu: "O k...wa, jaki burdel na tej kolei" lub "Totalna żenada", bo jakoś nie widzę w nich treści, ani informacji, ani zachwytu... Zachwytu nad romantyzmem kolei i zachwytu nad pracowitością Krychy, oczywiście.

Zatem mistrzowie pióra, nie wstydźcie się swą wiedzą dzielić. Tomasz Matera jest tylko jednym z wielu przykładów kompletnego rozkładu PKP tu opisanych. Destrukcyjna działalność związków zawodowych z Solidarnością na czele, tchórzostwo zarządów spowodowały, że PKP to skorumpowana instytucja. Kumoterstwo i nepotyzm to standard.

Niebawem wpadanie na to forum będzie tylko przyzwyczajeniem. A dla wygody lepiej milczeć i standard ten umacniać! Krycha nie musi... Dlatego kolejną stówę wyłożę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Żądło Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Paź 2008

PostWysłany: 30-10-2008, 12:23    Odpowiedz z cytatem

Strasznie mi przykro ale nie wiedziałem że pani Krycha jest osobą świętą nietykalną i że pod żadnym pozorem nie wolno jej krytykować! Według fury pani krycha założyła te forum i to daje jej prawo do nieomylności i jedynie słusznego głosu z którym nie wolno się nie zgadzać a nawet dyskutować! To że posądziłem waszą guru o prywatę (bo wcale nie twierdziłem że niema racji chodziło mi tylko o intencje) spowodowało lawinę pomyj na moją niecną głowę. Ale po mnie to spływa jak po kaczce! Nie mam zamiaru prosić o wybaczenie tak jak nie mam zamiaru dyskutować z czarną 1 bo nie lubię paplać się w rynsztoku! Cóż mój błąd myślałem że jest to forum dyskusyjne gdzie każdy ma prawo do swoich poglądów na tą sprawę okazuje się że jest to kościół bałwochwalczy pani Krychy żegnam i życzę udanego "OCH i ACH" nad rewelacjami św.KRYCHY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Naczelnik Płeć:Mężczyzna
Administrator


Dołączył: 10 Lis 2005
Skąd: Polska

PostWysłany: 30-10-2008, 12:36    Odpowiedz z cytatem

Żądło, nikt Ci nie zabrania wypowiadać się na forum. Osoba inteligentna nie reaguje na zaczepki. I póki co to ja tu "rządzę", a nie Krycha.

Zamiast obrzucać się epitetami proszę o kulturalną i merytoryczną dyskusję.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 30-10-2008, 16:33    Odpowiedz z cytatem

Zostawcie Żądło w spokoju! Mam świetny ubaw gdy czytam anonimowe utyskiwania betonu PKP, któremu podnoszę ciśnienie. Domyślam się, że moja osoba wzbudza duże kontrowersje, ale oskarżanie mnie o prywatę zakrawa już na absurd. Gdybym chciała budować na swojej działalności jakiś kapitał i czerpać z tego korzyści to robiłabym to jawnie i pod swoim nazwiskiem.

Mam ogromną satysfakcję gdy po kolejnej mojej publikacji ujawniającej przekręty związkowców i kadry kierowniczej zatrzęsie się w jakimś zakładzie czy w centrali jednej ze spółek PKP. I to mi wystarczy!

Posiadam wiele dokumentów i tylko ode mnie zależy co z nimi zrobię. Więc proszę mnie nie wysyłać do prokuratury, bo wystarczy, że beton PKP biega na mnie na policję. Ja nie mam czasu ani ochoty na latanie po sądach. Z kwitami zrobię to co uznam za stosowne, tzn. albo je będę sukcesywnie publikować na forum, albo wykorzystam do targów z betonem (np. o nowy pociąg, jakiś remont itp. - nie dla mnie tylko dla ludzi). Doświadczenie mnie nauczyło, że z władzami spółek PKP nic po dobroci załatwić nie można, bo racjonalne argumenty w ogóle do nich nie docierają. Zmuszona więc niekiedy jestem stosować groźby i szantaże, czyli metody jakie beton PKP stosuje np. wobec samorządów czy pasażerów likwidowanych pociągów. Poniekąd trafiła więc kosa na kamień...

Władze PKP same wyhodowały sobie to forum, a gdyby nie antykolejowa polityka PKP PR (ze szczególnym uwzględnieniem PR Wrocław) to zapewne nigdy nie zaistniałabym w internecie...

Pozdrawiam!

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jóśko Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Cze 2008

PostWysłany: 01-11-2008, 09:30    Odpowiedz z cytatem

Krycha piękny Tomek nadal nie odpuszcza i chce przejąć IC chcą usunąć Szkaradka i przenieś zakład do Katowic w czwartek Warsewicz wezwał na dywan Szkaradka i podobno przygotowaną miał dymisję ale z powodu szumu tego nie zrobił. Zapowiedział się w Krakowie na 5 listopada data nie przypadkowa gdyż większość kolejarzy będzie na Wiejskiej w Warszawie, ale niech nie śpi spokojnie - taczki przygotowane. Dodam że Szkaradek zrobił coś na co nie stać innych dyrektorów w pkp - wyrównał wynagrodzenie w grupach za co go cenię

[ Dodano: 01-11-2008, 09:39 ]
prostuje dywan był w środę

[ Dodano: 01-11-2008, 09:44 ]
dodam jeszcze że Kołodziejczyk dostał tekę dyr. handlowego IC Kraków i kanciapę będzie miał w Katowicach

[ Dodano: 07-11-2008, 08:42 ]
spotkanie przeniesiono na inny supertajny termin oraz na razie wstrzymano przydział "teki" dla Kołodziejczyka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

daniello241 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lis 2008

PostWysłany: 09-11-2008, 21:19   Pan Kołodziejczyk Odpowiedz z cytatem

Chodzą słuchy iż Pan Kołodziejczyk odmówił przyjęcia stanowiska Dyrektora Handlowego w zakładzie Południowym w IC. Chyba ma apetyt na Dyrektora Zakładu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Grad Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 15 Lis 2005

PostWysłany: 10-11-2008, 22:02    Odpowiedz z cytatem

... lub może członka zarządu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 11-11-2008, 14:13    Odpowiedz z cytatem

Zanim dyr. Kołodziejczyk wskoczy na jakiś stołek niech najpierw wytłumaczy się z wykorzystywania w PR Katowice pracowników do prywatnych celów!

Jak mi donoszą wiewiórki ze Śląska, dyr. Kołodziejczyk wykorzystywał pracowników do pracy na swój prywatny użytek i nadal ich wykorzystuje. Robią to w godzinach pracy na kolei i za kolejowe pieniądze.

Przykład nr 1
W Gliwicach na osiedlu Sikornik (miejsce zamieszkania Kołodziejczyka), w 2005 r. pracownicy PR Katowice wybudowali dla niego garaż. Do budowy tego garażu zostały w większości użyte materiały z zakładu. Pracownicy (posiadam imienną listę!) pracujący przy budowie garażu należeli do Związku Zawodowego Kolejarzy Śląskich (który to Związek jest w komitywie z "Solidarnością" Matery).

Przykład nr 2
W roku 2005 w agencji PKO należącej do konkubiny Kołodziejczyka, pracownicy (posiadam imienną listę!) PR Katowice przeprowadzali adaptację pomieszczenia dla celów agencji. Następnie wykonywali usługi konserwacyjne na rzecz tej agencji, oczywiście w godzinach pracy na kolei.

Przykład nr 3
W wyżej wymienionej agencji PKO jeden z pracowników podległy pod naczelnika sekcji Artura Nastały (to ten co sfałszował swoje badania lekarskie i za co otrzymał wyrok sądowy), na polecenie Nastały dokonał wymiany zamków w godzinach pracy na kolei.

Przykład nr 4
Dyrektor Kołodziejczyk jakiś czas temu otrzymał kolejowe mieszkanie, do remontu którego również wykorzystywał pracowników PR Katowice.

Ponadto dyr. Kołodziejczyk wraz ze swoją konkubiną wykorzystuje w weekendy samochód służbowy należący do PR Katowice. Dziwnym zbiegiem okoliczności jego konkubina była (jest?) zatrudniona w biurze poselskim Elżbiety Pierzchały (PO).

Wszystkie podane przykłady to tylko wierzchołek góry lodowej przekrętów w PR Katowice... Jeśli Kołodziejczykowi marzy się prezesowski stołek to proszę bardzo. Ostrzegam tylko, że wygrzebię znacznie więcej niewygodnych informacji popartych stosowną dokumentacją!

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Grad Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 15 Lis 2005

PostWysłany: 11-11-2008, 20:18    Odpowiedz z cytatem

Krycha wg ciebie ci w obecnym zarządzie są lepsi ? Przecież krytykowałaś ich Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 12-11-2008, 15:57    Odpowiedz z cytatem

UWAGA! Sensacja! Zdobyłam dokument:

Sprawozdanie z kontroli przeprowadzonej w Śląskim Zakładzie Przewozów Regionalnych w Katowicach w zakresie przestrzegania prawa pracy i gospodarowania Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych.

Sensacyjne jest to, że tego dokumentu w tej wersji oficjalnie już nie ma! Oto bowiem na polecenie prezesa PKP PR Jana Tereszczuka został ten dokument przerobiony, po wcześniejszej konsultacji z Materą i Kołodziejczykiem, w celu ukrycia pewnych nazwisk. Wersji przerobionej (czytaj: sfałszowanej) jeszcze nie posiadam. Mam tylko (albo aż) wersję pierwotną!

Ów dokument opublikuję na forum jutro wieczorem, ponieważ najpierw muszę go dokładnie przeanalizować i wykropkować niektóre nazwiska, żeby beton znów nie wygrażał mi się prokuraturą, policją, GIODO i cholera wie czym jeszcze...

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl