Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Częstochowa - Opole - Nysa
Autor Wiadomość

EikoShimamiya Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 14 Wrz 2010

PostWysłany: 14-09-2010, 21:17   Częstochowa - Opole - Nysa Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Smile Za niedługo wybieram się z moją mamą do Nysy i niestety przesiadka będzie w Opole Dworzec Główny. Niestety mam 10 minut czasu, a my nie wiemy gdzie ten peron się dokłądnie znajduje lub jak wyglądał, a od laty nie jeździłyśmy pociągiem. Moja mama szukała z zapałem zdjęcie z Peronu 5 i Toru 6. Czy mógłby mi podać ktoś linka, bo jeżeli nie zobaczy zdjęcia na stacji w niedzielę będzie panikować
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

andrzej_sz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lis 2008

PostWysłany: 14-09-2010, 21:56    Odpowiedz z cytatem

EikoShimamiya, witaj. Po pierwsze zależy od której strony przyjedziesz do Opola z Częstochowy. Jeśli przez Katowice i Gliwice i w dodatku TLK lub IR to mogą być opóźnione. Jeśli jednak będzie to bezpośredni REGIO z Częstochowy to on kończy jazdę na peronie 3 (z reguły) lub czasem na 4. Stąd jest naprawdę blisko i przejście jest w jednym poziomie. Poza tym pociągi REGIO z Częstochowy jeśli są opóźnione to następne wyjeżdżające z Opola czekają na nie. Zdjęcie jakie posiadam z tego miejsca jest tu:

http://picasaweb.google.pl/andrzej76op/KomorkoweKolejowe#5214651026225075010

Tam gdzie stoi żółty kibelek to peron 4, obok po prawej peron 3 na który wjeżdżają pociągi z kierunku Częstochowy. To są perony zakończone kozłem (wyjazdu nie ma). Na torze na którym stoi EP07 to peron 4 a tam gdzie SPOT - to peron 5 z którego jeżdżą szynobusy do Nysy.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

EikoShimamiya Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 14 Wrz 2010

PostWysłany: 17-09-2010, 21:29    Odpowiedz z cytatem

andrzej_sz, dziekujemy Andrzej za informacje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl