Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
EN81 na kryniczance
Autor Wiadomość

hurricane Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Sie 2009
Skąd: TARNÓW

PostWysłany: 19-09-2010, 01:32    Odpowiedz z cytatem

Z tymi kłopotami z prowadzeniem pociągu może być prawda, 6032 o 21:20 był dopiero w Łowczówku-Pleśnej czyli miał zdrowo 30 minut w plecy. Frekwencji nie podam, bo z dalsza widziałem...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 19-09-2010, 10:14   

Damian Łódź, Wczoraj byłem w Muszynie na dworcu śladu żywej duszy tupu SOK, jakiś kolejarz nie było.
Powrót do góry

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 19-09-2010, 12:09    Odpowiedz z cytatem

To już wiem dlaczego ten pierwszy pociąg Trzebinia-Oświęcim zlikwidowali - bo był obsługiwany szynobusem!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

kris123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Grybów

PostWysłany: 19-09-2010, 13:45    Odpowiedz z cytatem

621 i 6032 to zdecydowanie powinien być en 57, nie en81

_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 25-09-2010, 00:14    Odpowiedz z cytatem

A niby dlaczego? Z tych pociągów korzysta ponad 60 osób? Nie zauważyłem..Dobra decyzja, szynobusy moga uratowac kryniczankę. Szkoda kasy na puste kible.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kris123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Grybów

PostWysłany: 25-09-2010, 08:13    Odpowiedz z cytatem

Akurat pociąg Tarnów- Krynica cechuje się dobrym obłożeniem, i szynobus sobie nie radzi z obsługą i z tego co wiem akurat na ten kurs kibel wróci. Już kiedyś mówiłem ,że jeśli wprowadzać szynobusy to tam gdzie jest mało ludzi i na mało oblegane trasy. Jeśli koniecznie na Kryniczankę to na pociągi typu Stróze- Nowy Sącz

_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 25-09-2010, 08:24   

Wczoraj jechałem o 7:40 z Sącza do Tarnowa i wracałem po 12 i ba na dwóch składach było EN71. Co było głupotą gdyż EN57 to starczało. Przy odrobinie szczęścia EN81 nawet. A wczoraj trupy totalne widziałem na Regio i IR co się tylko psuły.
Powrót do góry

kris123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Grybów

PostWysłany: 25-09-2010, 08:32    Odpowiedz z cytatem

Nowłaśnie. tak wygląda organizacja w Masłopolsce. Nie dostosowanie składu do potrzeb. Albo jeżdzi skłąd pustawy na EN albo ludzie się gnoiotą w szynobusie. Ale tak to jest jak nikt tego nie kontroluje. To tak jakby 66131 dać na szynobusie. Po prostu kpina

_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kns Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sie 2010

PostWysłany: 25-09-2010, 18:40    Odpowiedz z cytatem

kris123 napisał/a:
Akurat pociąg Tarnów- Krynica cechuje się dobrym obłożeniem, i szynobus sobie nie radzi z obsługą i z tego co wiem akurat na ten kurs kibel wróci. Już kiedyś mówiłem ,że jeśli wprowadzać szynobusy to tam gdzie jest mało ludzi i na mało oblegane trasy. Jeśli koniecznie na Kryniczankę to na pociągi typu Stróze- Nowy Sącz
Tak samo jak turyści jeżdżą z Krakowa do Krynicy pociągiem i na Stróże - Biecz jest 50% frekwencji?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 25-09-2010, 18:47   

kns napisał/a:
kris123 napisał/a:
Akurat pociąg Tarnów- Krynica cechuje się dobrym obłożeniem, i szynobus sobie nie radzi z obsługą i z tego co wiem akurat na ten kurs kibel wróci. Już kiedyś mówiłem ,że jeśli wprowadzać szynobusy to tam gdzie jest mało ludzi i na mało oblegane trasy. Jeśli koniecznie na Kryniczankę to na pociągi typu Stróze- Nowy Sącz
Tak samo jak turyści jeżdżą z Krakowa do Krynicy pociągiem i na Stróże - Biecz jest 50% frekwencji?


Kraków - Krynica i turyści to normalne zjawisko zwłaszcz na Jaworzynie. A co do frekwencji zdarza się od święta 100% np. po nowym roku lub po wszystkich świętych ale głównie Tarnów - Sącz około 50%. Stróże - Biecz to wiadomo pojedyncze przypadki.
Powrót do góry

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 25-09-2010, 18:49   

Wczoraj EN81 na kursie 19:15 z Sacza do Tarnowa miał już 100% na starcie, a przeciez ludzie dosiadaja sie glownie w Grybowie, Strozach, Bobowej czy Tuchowie... Musiało byc milusio.
Powrót do góry

kris123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Grybów

PostWysłany: 25-09-2010, 18:55    Odpowiedz z cytatem

Ta...

_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mozambikpl Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Maj 2009
Skąd: Gorlice

PostWysłany: 05-10-2010, 10:58    Odpowiedz z cytatem

wczoraj w Bobowej nie było wiele osób, wydaje mi się że pomysł z szynobusem jest trafiony tym bardziej że mniej się płaci za wpuszczenie na tory oraz powinno być mniejsze zapotrzebowanie na energię więc wydaje mi się że pomysł powinien być dobry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pp Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 28 Gru 2009
Skąd: Skądinąd

PostWysłany: 05-10-2010, 15:14    Odpowiedz z cytatem

Frekwencję na Sącz-Tarnów poprawiła PWDC, mimo żałosnej reklamy tej bardzo dobrej oferty. Ale to i tak za mało. Też zauważyłem jak ze Stróż do Sącza odjeżdża pociąg, a wsiada do niego kilka osób. Tymczasem przed dworcem w Stróżach tłum czeka na busa do ... Sącza. To efekt dynamicznych działań małopolskiego ZPRu na odcinku promocji i reklamy ich firmy. Żenada do entej potęgi.
A jeśli mówimy o normalności na kryniczance, to jelonki powinny być wyobiegowane na 10-12 par Sącz-Krynica + PWDC i wtedy to jest oferta. A w szczycie niech pójdze bezpośredni kibel np. z Krakowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

karass Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2010

PostWysłany: 05-10-2010, 16:43    Odpowiedz z cytatem

http://www.rynek-kolejowy.pl/18831/PR_oszczedzaja_na_pasazerach.htm

to chyba bedzie w temacie

_________________
DB=Doją Biedaków
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl