Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Regio mogą zastąpić Skalnicę i Górala
Autor Wiadomość

Exsimus Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2009
Skąd: Silesia

PostWysłany: 17-12-2010, 22:17   Regio mogą zastąpić Skalnicę i Górala Odpowiedz z cytatem

Wszem i wobec ogłaszam, że uwalenie pociągów Góral i Sklalnica spowodowane było widzimisię Ministerstwa Infrastruktury, które dotuje te połączenia. Pieniądze poszły na jak na razie wirtualne Zamoście i Gorzowy. Pracownicy PR Katowice bardzo ubolewają nad dziurami w rozkładzie spowodowanymi brakiem tych składów, ale z rozmowy, którą prowadziłem wynikło iż połączenia mogę wrócić w relacji Katowice - Zwardoń - Katowice pod warunkiem ich dotowania przez Urząd Marszałkowski.
Dwie luki po pociągach Katowice - Żylina - Katowice śląski UM uzupełnił swoimi pociągami tak samo niemalże w ostatniej chwili lukę Katowice - Chałupki - Katowice po pociągu Katowice - Bohumin - Katowice, który o zgrozo ! figuruje jeszcze w czeskim sieciowym rozkładzie jazdy.
Zostaje tylko pisać pisma do UM w tej sprawie. PR Katowice może wprowadzić pociągi w godzinach zlikwidowanych składów w ciągu niemalże tygodnia, trzeba tylko udobruchać marszałka. Ja swoje pismo w tej sprawie wyślę już wkrótce i innych też do tego namawiam.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 17-12-2010, 22:23   

Hej. Mógłbyś wkleić tutaj jakiś wzór pisma do marszałka? Akurat w kwestii tych pociągów nie jestem za bardzo w temacie (po prostu nie nadążam już za wszystkimi informacjami ze świata kolei Wink), a chętnie pomogę przy odzyskaniu tych połączeń.
Powrót do góry

sabatnik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Paź 2010
Skąd: krakowskie

PostWysłany: 18-12-2010, 19:15    Odpowiedz z cytatem

Wszystko pięknie, a co z odcinkiem Kraków-Katowice? To też jest ważne, skąd pociąg wyruszy. Na tym odcinku ludzi nie brakowało. Katowice mają wiele połączeń z Bielskiem, Żywcem itd. a Kraków? W dodatku ostatni Regio z Katowic do Krakowa 18:40 w (D). Skandal!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl