Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
[PR Łódź] Kontroler pobił w pociagu pasażera!
Autor Wiadomość

Paszczak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 01-02-2011, 17:09    Odpowiedz z cytatem

Nie jest żadną tajemnicą, że największe chamy w PR to właśnie kontrolerzy. Przez dyrektorów są traktowani jak święte krowy. Czują się bezkarni i efekty widzimy.

_________________
Paszczak
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 01-02-2011, 17:22    Odpowiedz z cytatem

W Kolejach Dolnośląskich coś takiego byłoby nie do pomyślenia. Można krytykować prezeskę KD za betonizm rodem z PKP, ale obsługa w pociągach jest na najwyższym poziomie. Jeszcze nie spotkałam się nawet z najmniejszą skargą pasażerów na pracowników KD. Pod tym względem PR i KD dzielą lata świetlne.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

kris123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Grybów

PostWysłany: 01-02-2011, 17:32    Odpowiedz z cytatem

Wiesz jak jest są ludzie i Ludzie. Przecież w PR też są fajni pracownicy, którzy uśmiechnięci służą pomocą. Najlepsza obsługa panuje w Suchej. Tam problemu z przesiadką nie ma. A niech ktoś zechce pod Krakowem skomunikować pociąg.
Ale najgorsze jest to, że najgorszy ch ludzi przyjmują właśnie jako kontrolerów w komunikacji miejskiej i rewizorow w kolei.
A wszystko jest dlatego , że mamy dubel obowiązków. Bilety powinien sprzedawać i kntrolować tylko kierownik pociagu lub konduktor a rewizor tylko sprawy pracownicze

_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mg112 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Lis 2008
Skąd: Koluszki

PostWysłany: 01-02-2011, 17:42    Odpowiedz z cytatem

To ja pisałem na RK, tak dla wiedzy czytających i żeby uciąć domysły i domniemania. Sprawę akurat znam z pierwszej ręki i od osób które tam były i wszystko widziały. Możecie mi wierzyć, kiedy o tym opowiadały widać było emocje... Czy właśnie takie emocje powinien wzbudzać kontroler?? Nie wydaje mi się... Znam też opinie łódzkich pracowników drużyn konduktorskich i jakooś nie potrafiłem z ich wypowiedzi wyciągnąć dobrych wniosków. Wydaje mi się że czasami wstydzą się za postępowanie kontrolerów z własnego zakładu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sasho33 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Kwi 2010

PostWysłany: 01-02-2011, 17:44    Odpowiedz z cytatem

Może nam coś więcej także Damian z Łodzi powie na ten temat? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kris123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Grybów

PostWysłany: 01-02-2011, 18:11    Odpowiedz z cytatem

I to jest najgorsze że 1 osoba niszczy wizerunek. A najgorzej jak to zamiota pod dywan. Inna rzecz , że akurat ta grupa ludzi wzbudza antypatię u większości ludzi. A przecież wszystko można zrobić po dobroci i kulturalnie i to może przynieść więcej korzyści,. A najważniejsze zrozumieć ludzi. Bo nie zawsze trzeba usilnie z każdego robić złodzieja i oszusta...

_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Virakocha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-02-2011, 20:02   

Ja uważam, że pasażer mógł sprowokować kontrolera stwierdzeniem "a panu co do tego", które padło na RK. Agresja słowna wywołała przemoc fizyczną- gość go tylko skrępował i przywołał do porządku, bo pewnie zechciał zakozaczyć, kim to on nie jest. No i skończyło się jak się skończyło. Nie popieram zachowania kontrolera, ale pasażer ma także swoje za uszami Smile. Pewnie zaraz mi się oberwie Smile
Powrót do góry

FANFIP Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Lut 2010

PostWysłany: 01-02-2011, 20:43    Odpowiedz z cytatem

Aj a pamiętam jak rok temu konduktorzy strajkowali w Belgii przeciwko przemocy i agresji ze strony pasażerów,nie dalej jak kilka miesiecy temu było jak się zachowują pasażerowie w DB.Ktoś kto nigdy nie pracował z ludzmi niech nic nie pisze .Nieraz słysze jak pasażerowie lżą kp ,konduktora -ONI POWINNI ZA KAŻDYM RAZEM ZAKŁADAC SPRAWY PASAŻEROM
A tak po zatym kto lubi kontrolera ,konduktora czy to w autobusie czy w pociągu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mg112 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Lis 2008
Skąd: Koluszki

PostWysłany: 01-02-2011, 20:59    Odpowiedz z cytatem

Macie rację, pasażerowie też nie są bez winy i bardzo często to oni ponoszą winę za kłutnie z konrolerami i je wręcz prowokują... Jednak ta sytuacja nie ma z tym nic wspólnego. Tutaj miało miejsce, nadużycie i przemożna chęc wykazania się kontrolera. Z resztą kontroler jest szkolony jak niedopuszczać do takiej sytaucji i nie dawać się prowokować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Virakocha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-02-2011, 21:45   

@mg112

Oczywiście szkolenie z asertywności powinien był odbyć Smile Mimo to nadal trwam przy stanowisku, iż pasażer nie był bez winy Smile

[ Dodano: 01-02-2011, 21:49 ]
Cytat:
czego pan chce
To chyba kontekst twojej wypowiedzi mg112 Question Normalne, że się kanar wkurzył, ja też bym nie był zachwycony taką chamską odzywką Smile
Powrót do góry

mg112 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Lis 2008
Skąd: Koluszki

PostWysłany: 01-02-2011, 21:50    Odpowiedz z cytatem

@Virakocha
Pewnie odbył i to nie jedno, ciekawe co z niego wyniósł Smile . Pewie masz rację pasażer nie był bez winy, co jednak nie zmienia faktu, że do takiej eskalacji nie powinno było napewno dojść Wink.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

nynuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Lis 2010
Skąd: Tychy

PostWysłany: 01-02-2011, 22:10    Odpowiedz z cytatem

Głupio zrobił pasażer że nie wniósł oskarżenia Smile To jest zwyczajne naruszenie nietykalności cielesnej.

_________________
PKP PLK - SWOJE KADRY BETONUJEMY PROFESJONALNIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fisch Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 16 Mar 2008

PostWysłany: 01-02-2011, 23:48    Odpowiedz z cytatem

Sorki, ale pieprzycie.
Wystarczyło wykręcic 112 lub 997. I mogłoby się okazać, że kontroler miał rację.
A może nie miał?
Rozstrzgnęliby inni!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krakonos Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Lut 2009

PostWysłany: 02-02-2011, 00:10    Odpowiedz z cytatem

Fisch, wystarczy przeczytać z uwaga artykuł, żeby dowiedzieć się że Policja była na miejscu.

Swoją drogą mamy przepisy oderwane od rzeczywistości. Żeby Policja nie mogła wszczynać postepowania z urzędu... Świadków od groma a oni czekają co zrobi poszkodowany Rolling Eyes

Jeszcze tytułem kontrolerów. Nie wszędzie są tacy, jak na załączonym obrazku. W PR Wrocław zawsze spotykałem się z pełną kulturą (stroju czy zachowania) w ich przypadku. Nawet nie ma co porównywać z niektórymi konduktorami. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

innocenty3 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Cze 2007
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02-02-2011, 11:06    Odpowiedz z cytatem

Jeśli to był REWIZOR to koniecznie trzeba doprowadzić sprawę do końca czyli w......ć kontrolera z roboty. Ja miałem podobną sytuację ponad 10 lat temu w pociągu Expresowym relacji Warszawa Wschodnia - Szczecin Głowny, Rewizor pobił w wagonie restauracyjnym oficera WP. Finał Ze mnie jako kierownika zrobiono kozła ofiarnego, szkoda gadać na samo wspomnienie dostaje febry.


Ostatnio zmieniony przez innocenty3 dnia 02-02-2011, 11:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl