Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Miejsca warte odwiedzenia
Autor Wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 23-06-2011, 17:17    Odpowiedz z cytatem

Muszę powiedziec że Kolega @Adams mnie namówił na ten wypad. Oczywiście zaznaczam, że tylko jesli będzie możliwośc, tzn. kilka dni wolnego, oczywiście dołączę do towarzystwa. Jednak tak jak umawiałem się z Adamem, dam znac za kilka dni, kiedy będę w posiadaniu grafiku na miesiąc lipiec.

ps. skusiła się mnie też kaszanka z grilla a'la "Adams" Język

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Adams Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2010

PostWysłany: 23-06-2011, 23:39    Odpowiedz z cytatem

Damian Łódź napisał/a:
ps. skusiła się mnie też kaszanka z grilla a'la "Adams" Język


Damian, jak tylko się pojawisz to masz jak w banku dwie, albo nawet trzy duże porcje Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krkonoš Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 05 Wrz 2010

PostWysłany: 24-06-2011, 01:05    Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujecie wypad do Harrachova w któryś dzień weekendu 9-10 lipca, to nie zapomnijcie o sobocie na zubačce 9 lipca w Kořenovie - wspaniała impreza, zawsze z mnóstwem atrakcji (kolejowych i nie tylko), o jakiej po polskiej stronie Karkonoszy można tylko pomarzyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Scotty Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Lis 2010

PostWysłany: 24-06-2011, 12:51    Odpowiedz z cytatem

U mnie na fb jest już informacja na temat wyjścia w góry Sokole 9 lipca, ciężko będzie pogodzić ale żyjemy w demokratycznym państwie więc przeprowadzimy referendum, ile osób jest chętnych na wypad w góry Sokole a ile do Korenova
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Adams Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2010

PostWysłany: 24-06-2011, 14:19    Odpowiedz z cytatem

Tomku, dobrze by było żebyś szczegóły wyprawy napisał na forum. Ja napisałem tylko ogólniki, bo sam szegółów nie znam. Szkoda że impreza w Korenovie odbywa się w tym samym dniu co nasza. Ja osobiście jednak wybieram wypad w góry. Myślę że jak nawet ktoś się wybierze do Korenova to i tak wieczorem wszyscy spotkamy się w jednym miejscu przy grilu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

1762 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Lip 2009
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 25-06-2011, 08:57    Odpowiedz z cytatem

Ja również chętnie dołączę do spotkania. Jeśli ktoś zna już szczegóły to prosimy podać je forum.

_________________
Koniec degradacji-gminy dla Chełmska Śl. i Ruszowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Scotty Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Lis 2010

PostWysłany: 25-06-2011, 13:35    Odpowiedz z cytatem

9 lipca 2011
9:00 spotkanie na dworcu głównym w Jeleniej Górze, uchwycenie w obiektyw TLK Karkonosze i Rozewie;
10:00 odprawa wyjazdu w góry (znaczy dogadanie co do rodzajów zakupywanych biletów "Ty i raz, dwa, trzy", Rodzina Pracownicza, itd)
11:08 wyjazd IR 63124 w relacji Jelenia Góra - Trzcińsko
11:30-17:30 wyjście w góry Sokole
17:30-20:30 impreza integracyjna - piknik (2 miejsca do wyboru na polanie pod lasem, lub w okolicach przystanku osobowego Trzcińsko)
21:17 powrót IR 66201 w relacji Trzcińsko - Jelenia Góra
21:42 MZK JG linia nr 9, do Sobieszowa, nocleg prawdopodobnie Bursa Potok Sobieszów - cena 25zł.

zaopatrzenie:
prowiant - chleb, do chleba, kiełbaski, i co kto tam woli
napoje - coca cola, soki, itd
napoje wysokoprężne, wysokooktanowe - 5,5%-70%, Tigery, BE Powery, Red Bulle
pozytywne nastawienie

Organizator wycieczki nie bierze odpowiedzialności za stan fizyczny, psychiczny, ani fizyczno-psychiczny uczestników zjazdu/rajdu, jednocześnie informuje że plan wyjazdu może ulec zmianie, "za opóźnienie serdecznie przepraszamy i życzymy miłej podróży, opóźnienie pociągu może ulec zmianie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 25-06-2011, 13:45    Odpowiedz z cytatem

Scotty, tylko 3 godziny na piknik? Przecież czasu na piwo nie starczy Język


no to się Adams obrazi, bo gdzie kaszanka? Very Happy

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

1762 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Lip 2009
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 25-06-2011, 13:49    Odpowiedz z cytatem

Dzięki!

_________________
Koniec degradacji-gminy dla Chełmska Śl. i Ruszowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Adams Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2010

PostWysłany: 25-06-2011, 20:17    Odpowiedz z cytatem

Scotty, nie sądzisz że wyjazd w góry o 11.08 jest trochę za późno? Co prawda wcześniej nie ma za bardzo czym, bo Regio o 7.34 z Jeleniej Góry (który byłby w sam raz) w wakacje kursuje w "D". Sad
Ale do Trzcińska jest zaledwie 8 km., więc byłbym skłonny wybrać się tam innym środkiem transportu (PKS, MPK).
W tym okresie dzień jest długi, więc szkoda marnować tyle czasu, a poza tym im wcześniej w góry wyjdziemy, tym wcześniej wrócimy i będziemy mieć więcej czasu na piknik. Jak możesz, to przemyśl tą opcję.


Damianie Łódź drogi, o kaszankę i piwo się nie martw. Jak obiecałem że będzie to słowa dotrzymam Język

Ja od siebie zaplanowałem także czas na drugi dzień weekendu - niedzielę 10 lipca.
Proponuję wypad na Śnieżkę. Wyjazd z rana wyciągiem krzesełkowym na Kopę, wyjście na Śnieżkę, ze Śnieżki zjazd wyciągiem do czeskiego Pecu pod Sneżku, w miare wolnego czasu zwiedzanie miasteczka, jakieś czeskie piwko, następnie podjazd autobusem do Trutnova, a stamtąd powrót ostatnim szynobusem do Jeleniej Góry (przesiadka w Sędzisławiu). Myślę że chętni się znajdą Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz K. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lip 2010
Skąd: Chorzów/Zielona Góra

PostWysłany: 26-06-2011, 20:56    Odpowiedz z cytatem

Ja również byłbym za wcześniejszym wyjściem w góry , jeśli wcześniej wyjdziemy, to wcześniej wrócimy , co oznacza więcej czasu na rozmowy przy grillu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Scotty Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Lis 2010

PostWysłany: 27-06-2011, 10:46    Odpowiedz z cytatem

Adams, Tomasz K., Damian Łódź, W tej kwestii planu z wyjściem w góry, a dokładnie rzecz ujmująć godzina wyjścia może zostać zmieniona z 11 na 6.

Adams napisał/a:
Ale do Trzcińska jest zaledwie 8 km., więc byłbym skłonny wybrać się tam innym środkiem transportu (PKS, MPK).

http://mzk.jgora.pl/pl/def/map tu masz mapę komunikacyjną MZK Jelenia Góra,

A komunikacja MZK w Jeleniej Górze działa w bardzo niezawodny sposób, dojazd do Trzcińska
linia nr 11 z Podwala 8:24 i 10:34, przyjazd do Wojanów Bobrów 8:53 i 11:03, dojście do Trzcińska +20min.
linia nr 2 brak dojazdu do Janowice Wielkie PKP

http://pks.jgora.pl/ brak kursów w kierunku Janowic Wlk

Adams napisał/a:
W tym okresie dzień jest długi, więc szkoda marnować tyle czasu, a poza tym im wcześniej w góry wyjdziemy, tym wcześniej wrócimy i będziemy mieć więcej czasu na piknik. Jak możesz, to przemyśl tą opcję.

Sokolik, Krzyżna, Szwajcarka, itd. nie zajmuje więcj czasu jak 5h, a więc od 11:30+5h=16:30.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz K. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lip 2010
Skąd: Chorzów/Zielona Góra

PostWysłany: 27-06-2011, 14:59    Odpowiedz z cytatem

Po uzgodnieniu z @Adamsem , przemyśleniu wszystkich za i przeciw , doszliśmy do wniosku ,iż opcja wcześniejszego wyjazdu będzie dla nas korzystniejsza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Scotty Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Lis 2010

PostWysłany: 27-06-2011, 16:45    Odpowiedz z cytatem

5:12 jest 15, pytanie jak wy chcecie dać radę dostać się z Sobieszowa na Śnieżkę rano?

5:07 linia nr 7, na Podwalu 5:28
5:50 PKS, w Karpaczu 6:39
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Adams Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2010

PostWysłany: 27-06-2011, 17:21    Odpowiedz z cytatem

@Scotty, to co napisał Tomek odnosiło się do wyjazu w góry Sokole, tak żeby z Jeleniej wyjechać do Trzcińska "Barbakanem". Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl