Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27, 28, 29  Następny
Rozklad jazdy 2011/12 - przecieki
Autor Wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 05-06-2011, 16:24   

pitagoras23, Takie podstawowe pojęcia się wie. A podałeś nazwę "Praha" jakoś nie widzę jej bo mogło to równie dobrze odnosić się do Bohemii co miała śpiocha z Moskwy. To ty wystartowałeś z licytacją nazw nie ja.

[ Dodano: 2011-06-05, 16:27 ]
Do wszystkich masz pretensję jaki to Ostrów pokrzywdzony ale nie potrafisz nawet podać właściwego adresata a jest nim Jałta. Gdyby nie przyłączenie ziem odzyskanych to Ostrów do dziś byłby kierunkiem nr 1 Poznań - Południe ale już za komuny nawet PKP wiedziało że trasa przez Opole, Wrocław jest dużo bardziej perspektywiczna niż przez Bytom, Ostrów. I tu możesz mi zarzucić wszystko ale nie brak obiektywizmu gdyż pochodzę z Bytomia.
Przejdź na dół

mateuszpiszcz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Gru 2007

PostWysłany: 05-06-2011, 16:35    Odpowiedz z cytatem

Przypominam że to jest temat dotyczący przecieków odnośnie nowego rozkładu jazdy... Shocked

_________________
Mniej pracuj, więcej odpoczywaj!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

nynuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Lis 2010
Skąd: Tychy

PostWysłany: 05-06-2011, 16:56    Odpowiedz z cytatem

kryniczanin napisał/a:
Ale w tym momencie o ile dobrze pamiętam linia Zbąszynek - Gorzów jest objęta dofinansowaniem na międzywojewódzkie. Więc Warszawa - Zielona Góra/Gorzów nocny z podziałem i łączeniem w Zbąszynku w zamian za dzienny w mało ambitnych godzinach do Gorzowa.


Adamo zgadzam się. Dzienne połączenia do Gorzowa z Warszawy zawsze było ułożone kuriozalnie. Może jakby to było w takki sposób rozegrane to większa byłaby frekwencja Smile

_________________
PKP PLK - SWOJE KADRY BETONUJEMY PROFESJONALNIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 06-06-2011, 17:43    Odpowiedz z cytatem

To teraz ja przypomnę, że rozmawiamy tu o przeciekach z nowego rozkładu a nie o tym co i gdzie chcecie. Posty nie na temat będą kasował, a notorycznie piszących nie na temat odpowiednio nagradzał.

Pisałem już raz, że tu piszemy o przeciekach z nowego rozkładu, a nie o tym, gdzie jaki pociąg powinien jeździć. Mam zacząć dotrzymywać słowa? Wtedy zaczniecie pisać o propozycjach tutaj http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=11835 ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Hecek Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 06 Cze 2011

PostWysłany: 06-06-2011, 19:06    Odpowiedz z cytatem

Od grudnia Słowacki wraca na tory

W grudniu do rozkładu jazdy PKP na powrócić ekspres Słowacki z Wrocławia do Warszawy przez Leszno. Takie zapewnienie otrzymał od przełożonych kolei leszczyński poseł SLD Wiesław Szczepański.

Słowacki ma wyruszać ze stacji w Lesznie około południa i w tym samym czasie wyjeżdżać ze stolicy do Wrocławia. To połączenie dogodne dla tych, którzy chcą być w Warszawie na popołudnie lub którzy załatwią swoje sprawy w stolicy już z rana i chcą wrocić do domu.

Słowacki zniknął pod koniec 2010 roku. Kolej tłumaczyła wówczas, że pociąg jest nierentowny.

źródło: leszno.24.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 06-06-2011, 19:17    Odpowiedz z cytatem

Nie bierzcie za bardzo tego do siebie ale zasłyszałem o zwiększonej ilosci IR na trasie Wwa-Poznań ale w wydłużonych relacjach, ale skąd dokąd to niewiem. Prawdopodobnie może na któryms obiegu pojawic się ED72. Sad

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 06-06-2011, 19:43   

TLK

Warszawa - Radom - Skarżysko Kamienna - Starachowice Wschodnie - Ostrowiec Świętokrzyski - Sandomierz - Stalowa Wola Rozwadów - Przeworsk - Przemyśl Główny

Info z strony http://ic.rail.pl/viewtopic.php?f=1&t=8387&view=unread#unread

od Kolegi ic_kolobrzeg
Powrót do góry

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 06-06-2011, 20:42   

Szkoda ze omija Rzeszow Sad Daloby sie powalczyc o klinetów ktorzy olewaja kolej dla busikow ktore zapewniaja coraz szybsza podroz z Rzeszowa do Wawy. Ale moze bedzie jakies skomunikowanie z szynobusem w Stalowej Woli Smile Generalnie to jest to rewelacja, oby to tylko rano z Przemysla jechalo, a nie np. o 3:00. Mozliwe ze IC nie bedzie chcialo tworzyc konkurencji dla Małopolski, ale zobaczymy. Sam fakt wykorzystania takiej trasy jest rewelacja!
Powrót do góry

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 06-06-2011, 20:50    Odpowiedz z cytatem

jaki czas przejazdu tej Teelki?

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 06-06-2011, 20:55   

Damian Łódź, Nie wiadomo ale w relacjach Warszawa - Przeworsk / Jarosław / Przemyśl powinien być lepszy niż Małopolski. Chyba że jedziemy przez Dęblin to nie. Zwłaszcza że z tego co czytałem od grudnia Kraków - Przemyśl czas jazdy około 4,5h.
Pułtuś, Rzeszów odpada - brak bazy IC a i awersja do Diesla. W tamtym roku jechało takie coś na Dieslu z Przemyśla! przez Rzeszów do Stalowej. Mi się marzy żeby ten pociąg zahaczył o Tarnobrzeg - wiem wjazd tam to około 20min w plecy i zmiana czoła ale to jest szansa dla tego miasta! I w Tarnobrzegu skomunikowanie z Szynobusem z Rzeszowa i nawet niech będzie busem feee z Mielca.
Powrót do góry

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 06-06-2011, 20:59    Odpowiedz z cytatem

kryniczanin, te jazdy przez Dęblin to w ogóle chore jest

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 06-06-2011, 21:09   

Damian Łódź, Dokładnie, podobnie "ynteligentna" jest jazda przez Bełchów. Ale połączenie bardzo okazale się prezentuje! Dla wielu miejscowości może wrócić normalność.
Powrót do góry

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 06-06-2011, 21:13    Odpowiedz z cytatem

kryniczanin, byle nie do pierwszej korekty jak to PIC potrafi...

ps. teraz we wsi Mokra mają stawac TLK (to jest k.Skierniewic).

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MK_Rabka Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Lip 2010
Skąd: Rabka-Zdrój/Kraków

PostWysłany: 06-06-2011, 21:15    Odpowiedz z cytatem

http://www.kolej.one.pl/index.php?dzial=stacje&id=7476&okno=galeria&&zakres=-1&photoid=17038
Przystanek godny TLK

_________________
Pozdrawiam, MK_Rabka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Światowid Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2009
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 07-06-2011, 00:15    Odpowiedz z cytatem

damian ŁÓdź

Od przyszłego rozkładu jazdy będzie tylko jedna korekta.

_________________
Zapraszam
www.facebook.com/Komitet-Obrony-Dolno%C5%9Bl%C4%85skich-Linii-Kolejowych-108483915900559/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 29 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27, 28, 29  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl