Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Zestawienie pociagu D52 (Wrocław) Przemysl - Kijow
Autor Wiadomość

maciej30 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Sty 2011

PostWysłany: 06-02-2012, 13:57   Zestawienie pociagu D52 (Wrocław) Przemysl - Kijow Odpowiedz z cytatem

Dla zaznajomionych z tematem chciałbym sie dowiedziec, jak w obecnym RJ wyglada zestawienie tego składu, gdyż doszly mnie sluchy, ze od nowego RJ ten sklad tworza tylko dwa wagony sypialne PKP w relacji Wrocław - Kijow a brak jest ukrainskiej doczepki kursujacej na odcinku Przemysl - Kijow. Jezeli tak rzeczywiscie by bylo to jest gorzej niz tragicznie, zważywszy na perspektywę ME Ukraina - Polska w tym roku. Jezeli ktos ma info o zestawieniu tego skladu to bylbym wzdzieczny.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Przemyślanin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Gru 2008
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: 06-02-2012, 17:01    Odpowiedz z cytatem

maciej30, Dzisiaj ten skład przyjechał do Przemyśla około godziny 13:30 tj. z opóźnieniem blisko 4,5 godziny. Skład liczył dwa wagony. Jeden został na stacji, a drugi został dołączony do Przemyślanina i pojechał na Wrocław.

_________________
Pozdrawiam z Przemyśla
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maciej30 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Sty 2011

PostWysłany: 06-02-2012, 17:07    Odpowiedz z cytatem

Przemyslanin Czyli rozumiem ze jeden wagon PKP do Wroclawia a drugi kolei ukrainskich konczacy bieg w Przemyslu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 07-02-2012, 18:26    Odpowiedz z cytatem

Zestawienie składów pociągów dla st. Wrocław.
Rzeczone wagony prowadzone są 63108.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maciej30 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Sty 2011

PostWysłany: 08-02-2012, 14:12    Odpowiedz z cytatem

pospieszny A mi nie chodziło o zestawienie dla stacji Wrocław, tylko dla stacji Przemysl, bo pytałem o tą ukrainska doczepke, ale juz mniej wiecej wiem jak to wyglada. Ukrainska doczepka na odcinku Przemysl - Kijow nie kursuje, do kijowa jada tylko nasze sypialki z Wroclawia jedna lub dwie + co drugi dzien z Przemysla mołdawska stodoła do Kiszyniowa, do kijowa juz nic ukrainskiego nie ma, czyli w porywach ten sklad ma trzy wagony. Ze składu który jeszcze dwa lata temu miał 10-12 wagonów ostał sie ogryzek, brak słów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl