Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Kurs na maszynistę z urzędu pracy
Autor Wiadomość

Aaalisha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 20-02-2012, 13:08   

kolbak, nie wszystkie kobiety to delikatne istoty... Ja mimo swoich 160 cm wzrostu i 55 kilogramami wagi jestem dość silna, wszędzie się zmieszcze. A facetów filigranowych to nie ma??... Osobiście znam jednego maszynistę, który jest mojego wzrostu i praktycznie takiej samej wagi co ja. Ja się nie uważam za delikatną.
I niestety lub stety od dawna moim marzeniem jest zostać maszynistą. Nic na to nie poradzę Very Happy...
Przejdź na dół

mateuszpr Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Sty 2012

PostWysłany: 20-02-2012, 13:23    Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, niestety nie wszystkie kobiety to delikatne istoty Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Aaalisha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 20-02-2012, 13:27   

mateuszpr, a czemu niestety z smutną minką? Mężczyźni dajcie se siana z tą delikatnością nie żyjemy w średniowieczu gdzie kobiety musiały rodzić dzieci i musiały zajmować się domem. Teraz kobiety chcą się rozwijać, chcą robić to na co mają ochotę życiową.
Gwoli wyjaśnienia - nie jestem żadną feministką - po prostu mam taki charakter i mam swoje poglądy Very Happy...
Powrót do góry

karmelka Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 19 Lut 2012

PostWysłany: 20-02-2012, 13:28    Odpowiedz z cytatem

Moi drodzy proszę o trzymanie się tematu wątku;) Wywody nt czy się kobieta nadaje czy nie to na osobny wątek;)
Dziwne dzwoniłam do 2 urzędów pracy:
1--> powiedziano, że kobiety absolutnie nie,
tylko mezczyźni z technicznym wykształceniem,
płacą za badania

2--> kobiety jak najbardziej
nawet po LO
nie płacą za badania



Oba były co do jednego zgodne, że kurs płaci pracodwawca z urzędem, płacą "stażowe", pracodawca po zdanym kursie zatrudnia - lojalke się podpisuje, jeśli w czasie kursu otrzyma się gdzieś pracę - nie ma żadnych konsekwencji i można przerwać kurs.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 20-02-2012, 13:30   

@kolbak, pozwól, żeby kobiety same decydowały o tym, czy będą w stanie sprzęgać lub rozprzęgać skład. Śmieszy mnie, jak faceci wielce troszczą się o los kobiet, którym przyszłoby zrealizować to trudne zadanie. Jeśli chce wykonywać zawód maszynisty i ma świadomość, że czasem wiąże się to z użyciem siły, to niech się tego podejmie. Po to jest kurs na maszynistę i po to odbywa się przez pewien okres czasu prace warsztatowe, aby pewne rzeczy opanować i uświadomić sobie, z czym się wiążą.
Powrót do góry

mateuszpr Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Sty 2012

PostWysłany: 20-02-2012, 13:41    Odpowiedz z cytatem

Aaalisha jak byś była mężczyzną to by cię raczej to nie cieszyło, że nie wszystkie kobiety to delikatne istoty Sad , szczególnie jak byś dostawała wałkiem po głowie po przyjściu do domu od jednej z nich.
karmelka gdzie te urzędy pracy są do których dzwoniłaś? widziałem ogłoszenia na stronie up w Zabrzu na szkolenie po staremu i w Tarnowskich Górach na szkolenie na licencje, w moim urzędzie pracy jest napisane, że zwracają za szkolenia do 3 tys zł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

karmelka Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 19 Lut 2012

PostWysłany: 20-02-2012, 13:47    Odpowiedz z cytatem

Mateusz spr wiadomosci prywatne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Aaalisha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 20-02-2012, 13:53   

mateuszpr, komentować tego nie będę bo mój komentarz byłby równie żenujący jak Twoja wypowiedź.

A ja se zadzwonię do PUP w Suwałkach na dniach... Pewnie jak to w Suwałkach zrobią duże oczy Very Happy...
Powrót do góry

Renia Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 01 Wrz 2006
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 20-02-2012, 14:06    Odpowiedz z cytatem

kolbak napisał/a:
Wybacz, ale nie wyobrażam sobie kobiet sprzęgających i rozprzęgających skład. Mam tu na myśli przede wszystkim siłę jaką należy włożyć w czynności z tym związane.

Niejedna kobieta jest silniejsza od niejednego faceta. Sama siebie za taką uważam.

Często spotykam wypacykowanych, delikatnych, chudziutkich chłoptasi, którzy częściej biegają do kosmetyczek niż ja. To są ci tzw. metroseksualni. Z łatwością powaliłabym takiego zdechlaka na łopatki. A już na pewno bardziej sprawdziłabym się na lokomotywie przy tych sprzęgach.

_________________
Ze złem nie powinno się w żaden sposób koligacić, ale omijać je szerokim łukiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 20-02-2012, 14:18    Odpowiedz z cytatem


_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

ET-22 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Kwi 2011
Skąd: Kraków Nowa Huta

PostWysłany: 20-02-2012, 14:34    Odpowiedz z cytatem

masakra co sie dzieje.... Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

karmelka Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 19 Lut 2012

PostWysłany: 20-02-2012, 14:53    Odpowiedz z cytatem

tzn??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ET-22 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Kwi 2011
Skąd: Kraków Nowa Huta

PostWysłany: 20-02-2012, 15:05    Odpowiedz z cytatem

Tyle dłuuugich lat ,,mędrcy" pozbywali sie ludzi po Technikum Kolejowym a teraz sie obudzili i bedą rekrutować z bezrobotnych Rolling Eyes Przecież to jest niepojęte.. Hmm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

karmelka Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 19 Lut 2012

PostWysłany: 20-02-2012, 15:22    Odpowiedz z cytatem

Et czyli uwazasz ze jestem gorsza bo cos tam??
To ze jestem bezrobotna to nie znaczy ze nie wyksztalcona.
Mam mgr z dziennych studiow, podyplomowki, technika administracji, kursy w OSP itd
No ale wg Ciebie przeciez jestem zwykłym szarakiem nie majacym prawa realizować marzeń.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Aaalisha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 20-02-2012, 16:18   

karmelka, a miałaś Ty kiedyś do czynienia z koleją??
Otóż widzisz - pracowałam 4 lata na kolei przez rok prowadziłam dokumentację lokomotyw, właziłam pod lokomotywy, jeździłam w kabinach (zdarzyło się dwa razy za nastawnikiem). Powiem szczerze - kocham kolej, jestem obeznana z lokomotywami (nie mam zupełnie pojęcia o wagonach)... Tak chciałabym wrócić na kolej, tym razem jako maszynista...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl