Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Przekręty IC Gdynia
Autor Wiadomość

bb Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 08 Wrz 2010

PostWysłany: 02-05-2012, 13:37   Przekręty IC Gdynia Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawa kto odpowiedzialny jest za decyzję , żeby wozić samochodem na koszt PKP IC 110 km 2 osoby ze Słupska do Kołobrzegu na służby i to codziennie.To jest skandal , że tak marnotrawione są publiczne pieniądze! Kto w Gdyni ma takie durne pomysły! Po prostu wygląda to na jeden wielki przekręt i to kolejny do jakiego dopuszcza dyrekcja w Gdyni.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 02-05-2012, 14:02    Odpowiedz z cytatem

bb, to pikuś w porównaniu z tym co wyprawia się w Kolejach Dolnośląskich. Poczytaj sobie:

http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=14956

I co? Zatkało kakao?

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Punisher Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Lut 2010

PostWysłany: 03-05-2012, 07:55    Odpowiedz z cytatem

Skoro @bb uważa, że wożenie ze Słupska do kołbrzegu drużyn konduktorskich to przekret to proponuję w Kołobrzegu zatrudnić pracowników PR Szczecin, którzy są z Kołobrzegu i Białogardu i są na wypowiedzeniu a powstałą nadwyżkę zadrudnienia w IC w słupsku zwolnić. Dla firmy najlepiej i przekrętu nie będzie Śmiech

_________________
Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd.
(August Bebel)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 03-05-2012, 09:34    Odpowiedz z cytatem

Skandal! Żeby kolejarz jeździł samochodem?!

Nie dało się uruchomić dla tych 2 osób pociągu, jak ma w zwyczaju inna ogólnopolska spółka? ;-P

_________________
Dzień dobry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wilk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Wrz 2010

PostWysłany: 03-05-2012, 20:08    Odpowiedz z cytatem

Chciałbym nadmienić ,że drużyny IC w Kołobrzegu są , i jak do tej pory wszystko było dobrze , nikogo nie przywożono i pociągi jeździły planowo, ktoś ma w tym interes ,żeby wozić ludzi mając na miejscu drużyny kond. Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 03-05-2012, 20:27    Odpowiedz z cytatem

wilk, oczywiście, że ktoś ma w tym interes. Choćby zaprzyjaźnione z betonem firmy busiarskie.

A jak to się robi w KD? A tak:
http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=243163#243163

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Lord W Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Sie 2011
Skąd: Skierniewice

PostWysłany: 04-05-2012, 10:34    Odpowiedz z cytatem

Dziwne to wszystko. Nie na mój rozum. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Borys_q Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Gru 2011

PostWysłany: 04-05-2012, 10:58    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Chciałbym nadmienić ,że drużyny IC w Kołobrzegu są , i jak do tej pory wszystko było dobrze , nikogo nie przywożono i pociągi jeździły planowo, ktoś ma w tym interes ,żeby wozić ludzi mając na miejscu drużyny kond.


Sorry kolego ale rozumujesz bez sensu, zmiany w rozkładzie chorobowe emerytury braki kadrowe w Gdyni itd itp wszystko to ma wpływ na plany służb i zapotrzebowanie na ludzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

EP07Budyn Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Gru 2009

PostWysłany: 04-05-2012, 11:27    Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co w tym widzicie dziwnego. Do niedawna, jeszcze w zeszłym roku również byliśmy wożeni w jednej służbie taxi pomiędzy miastami bo nijak nie dało się ułożyć obiegów drużyn. Czasami tak jest niestety i nie widzę tu żadnego przekrętu, tylko niemoc osób odpowiedzialnych za obiegi pociągów

_________________
Kolejarze wszystkich spółek łączcie się Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

gumis Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Sty 2008

PostWysłany: 04-05-2012, 21:20    Odpowiedz z cytatem

EP07Budyn napisał/a:
... tylko niemoc osób odpowiedzialnych za obiegi pociągów

Zwolnić! Happy

_________________
"Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie"
Zbigniew Herbert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wilk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Wrz 2010

PostWysłany: 05-05-2012, 16:25    Odpowiedz z cytatem

Borys ,do tej pory było ok. i tak ma zostać , nie znasz chyba sytuacji, gumiś Ty zawsze wszystko wiesz i sam się zwolnij d.....,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gumis Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Sty 2008

PostWysłany: 07-05-2012, 09:54    Odpowiedz z cytatem

Już myślałem, że to prawdziwy wilk - a to wilk farbowany. Nawet nie głodny.
Może zaproponuje aby zwalniać tych co mało wiedzą albo wcale - wtedy on zostanie no i ja. Happy
Brakuje jakiejkolwiek synchronizacji w tym co wyprawia się z obiegami i ustalaniem pracy. Ekonomia i wykorzystanie czasu pracy są na ostatnim miejscu a o poszanowaniu prawa i zwyczajnym ludzkim podejściu do pracowników nie wspomnę. Każdy kreślący obiegi traktuje swój obszar jak swoje księstwo i pozostałym od tego wara - co wykreśli zależy tylko od jego wpływów i układów - cel zakładu i firmy jest na samym końcu. Kto to koordynuje na szczeblu zakładu? Jest ktoś jednoosobowo za to odpowiedzialny? Dyrektor? Nie -on cieszy się jak jest tak zwany święty spokój czyli żadnego telefonu z Warszawy i żadnego dymu ze strony mediów. Skoro tak to mamy bajzel wieloosobowy. Trudniej znaleźć winnego bo spychologia i tumiwisizm stał się powszechny.

_________________
"Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie"
Zbigniew Herbert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gremlin Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 05 Maj 2012
Skąd: Zakład Północ

PostWysłany: 07-05-2012, 15:44    Odpowiedz z cytatem

To samo można powiedzieć o Szczecinie i wynajęciu taksówek które transportują drużyny konduktorskie na Zaleskie Łęgi ? Czy nie lepiej używać swojego transportu tylko wydawać kasę na taksówki ? Tutaj jest przekręt jak te same zjazdy !

_________________
Boże uchroń mnie przed fałszywymi przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradzę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

freelander Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2009
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: 07-05-2012, 22:01    Odpowiedz z cytatem

Z całym szacunkiem Gumiś ,ale będę niezmiernie wdzięczny jak nie będziesz się specjalnie nakręcał sprawami drużyn konduktorskich , a już szczególnie w Kołobrzegu ! ! ! Pomagaj może lepiej nadal kolegom maszynistom z Białogardu - oni są Ci cholernie wdzięczni za wszystko co dla nich WYWALCZYŁEŚ ! ha ha ha . Likwidowałeś IC Kołobrzeg od chwili powstania , a jak na razie to Białogard przestał istnieć ! ! ! My jesteśmy tutaj malutkim mechanizmem wielkiej maszyny jaką jest IC i funkcjonujemy jak malutki szwajcarski zegarek - a wiesz dlaczego ten mechanizm tak cichutko pracuje ,że nawet władza czasem o jego istnieniu zapomina ?! Dlatego ,że każdy z jego trybików choć może nie jest idealny to przyszedł tu po to aby pracować ,a nie wiecznie jęczeć . Wiemy tu wszyscy doskonale , złe działanie jednego z tych dziewięciu trybików może spowodować taki zgrzyt że będziemy dojeżdżać np. do Słupska. Nie po to wróciłem po 4latach w UK. do tego kraju i tej pracy żeby teraz słuchać twojego wiecznego niezadowolenia ! Tobie facet jest potrzebna taka robota 12godz dziennie u Helmuta w szparagach to byś wreszcie docenił swoją pracę . Ja sobie nie przypominam żebyś Ty kiedyś był zadowolony z czegokolwiek ! A skoro tak ustalono obiegi drużyn to tak widocznie musiało być . PLK działa na torach , rozkład zmienia się jak w kalejdoskopie i nie ma innego wyjścia. Nikt nie będzie zwiększał stanu osobowego drużyn w Kołobrzegu na jeden miesiąc ,bo się rozkład zmienił. I tych wszystkich zmartwionych naszym losem mogę pocieszyć , że jeszcze w depresję nie wpadamy a jak nam w planie obsługi załatwi Dziunia towarowego to też pojedziemy Very Happy PS. Ty sobie Gumiś ,,Madagaskar'' obejrzyj , tam jest tekst dla Ciebie : NIE GRYŻ RĘKI CO CI JEŚĆ DAJE !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gumis Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Sty 2008

PostWysłany: 08-05-2012, 00:23    Odpowiedz z cytatem

Przewrażliwiony jesteś i nadpobudliwy.
Gumiś nie poruszał tu tematu "kołobrzeskiego" bo tak szczerze mówiąc to mnie on nie wzrusza bo to nie moja służba ale sprowokowany odpowiem Ci na te Twoje zagraniczne przemyślenia. Gdyby nie strach białogardzkich drużyn konduktorskich w 2008 roku to problemu Kołobrzeskiego IC by nie było i doskonale sobie z tego zdajesz sprawę. Wtedy nadal mył byś gary w UK. Stało się jednak inaczej - to, że jednak istniejecie jest tylko fanaberią władzy i jaka taka podlega wymyślnym i mało racjonalnym zmianom - jak sam zauważyłeś wbrew logice ci sami którzy pozwalają istnieć ZSMP IC w Kołobrzegu zaorali bez skrupułów Białogard. Wystarczy zmiana zapatrywań i zamknięcie obiegów a takiego zwierzątka jak Wy nikt formalnie utrzymywać choćby dla samej waszej damy L. nie będzie co nie oznacza, że pójdziecie na zielona trawę i np. ty wrócisz do UK ale obawiam się, że zmywak zajęty. Więc trzym się tej roboty i nie przejmuj się zbytnio. Dopóki twoja zniewolona osóbka nie będzie fikać i będzie naginała się do potrzeb pracodawcy i jego widzimisię to będziesz pracował. Oby jak najdłużej. Widać, żeś zaangażowany i jeszcze władza i pasażerowie będą mieli z ciebie pożytek.
Co do likwidacji Białogardu - niech teraz błagają u fenoli o litość bo sami sobie winni. Poszli jak barany na rzeź a teraz chodzą ze spuszczonymi główkami. Ja nie narzekam - Słupsk mi służy i niech tak zostanie. Nie przepadam za zapachem fenolu. I mniej zajmuj się moimi poglądami a więcej moją pracą -jak masz do niej uwagi to pisz raporty do władzy - na pewno będą zadowoleni i awansujesz.
Mimo wszystko pozdrawiam.
PS. Ja ręki nie gryzę - tylko niektórym palantom jej nie podaje. Znam za to wielu którzy ją liżą a takimi się brzydzę i nie toleruję.

_________________
"Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie"
Zbigniew Herbert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl