Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Model stacji Lwówek Śląski
Autor Wiadomość

arvent Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Maj 2012

PostWysłany: 27-06-2012, 15:23   Model stacji Lwówek Śląski Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!
Zwracam się do modelarzy oraz wszystkich zainteresowanych pomocą w wykończeniu modelu stacji Lwówek Śląski. Dawno temu zacząłem budować model stacji, który miał być sprawdzeniem jaki może być efekt użycia tektury z twardych zeszytów, farby akrylowej, butaprenu, trochę wydruków.. Miało być na mój użytek, do makiety jaką chcę stworzyć w przyszłości i prace stanęły, po czasie doszedłem do wniosku, że w przyszłości zrobię sobie L.Ś. w profesjonalnej wersji. Ostatnio przyszła mi myśl, żeby owy model oddać w dobre ręce, w celu skończenia i oddania miastu/ muzeum we Lwówku Śląskim, albo jakiemuś towarzystwu z tamtych okolic, aby był atrakcją ...Lwówek Śląski nie od dziś boryka się z problemami z połączeniem kolejowym, ludzie tamtych okolic walczą o linię, to mogą mieć makietę swojej stacji. Jestem otwarty na pomysły z wykorzystaniem modelu ...nie jest on cudem na miarę dzieł profesjonalnych modelarzy, ale może przyciągać oko Very Happy
Prace padły na samym budynku dworca, kubatura jest stożona mniej więcej na stan z lat 80-90tych ..w uproszczonym wariancie wystarczy dorobić rampę i skończyć oświetlenie zewnętrzne lamp zamontowanych na narożnikach ścian budynku ...reszta zabawy, żeby stacja nabrała swojego wyglądu, to przede wszystkim perony z zadaszeniem, przejście podziemne itp.
Model jest prymitywnie podświetlony wewnątrz, wykonałem korytarz i poczekalnię.

[ Dodano: 29-06-2012, 11:28 ]
Kilka dodatkowych zdjęć ze stanu obecnego, ponieważ powyższe były robione chyba 5 lat temu..Mimo to czekam na propozycje.. sam nie mogę go dokończyć z braku czasu.

lwowek_new7.jpg
Plik ściągnięto 32 raz(y) 131.55 KB

lwowek_new6.jpg
Plik ściągnięto 37 raz(y) 136.54 KB

lwowek_new5.jpg
Plik ściągnięto 23 raz(y) 142.9 KB

lwowek_new4.jpg
Plik ściągnięto 18 raz(y) 119.57 KB

lwowek_new3.jpg
Plik ściągnięto 13 raz(y) 136.8 KB

lwowek_new2.jpg
Plik ściągnięto 18 raz(y) 128.26 KB

lwowek_new1.jpg
Plik ściągnięto 24 raz(y) 109.7 KB

lwowek6.jpg
Plik ściągnięto 14 raz(y) 211.54 KB

lwowek5.jpg
Plik ściągnięto 11 raz(y) 107.46 KB

lwowek4.jpg
Plik ściągnięto 16 raz(y) 214.32 KB

lwowek3.jpg
Plik ściągnięto 23 raz(y) 141.83 KB

lwowek2.jpg
Plik ściągnięto 14 raz(y) 145 KB

lwowek1.jpg
w trakcie prac
Plik ściągnięto 44 raz(y) 222.67 KB

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl