Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Przepełnione pociągi Kraków Katowice
Autor Wiadomość

prapak Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Maj 2012

PostWysłany: 21-11-2012, 09:17   Przepełnione pociągi Kraków Katowice Odpowiedz z cytatem

pociąg numer 3436 odjazd z Krakowa Głównego 16:10 frekwencja grubo ponad 100% w piątki frekwencja przekracza 200%.
pociąg nr 4332 z Katowic do Krakowa Gł. odjazd 14:45 frekwencja koło 100% od Zabierzowa ludzie zaczynają stać.
O pozostałych pociągach nie będę się rozpisywał.
Ostatnio UMWM zaczął przeprowadzać ankiety. Na ich pytania ludzie zawsze odpowiadają, to skandal by pociąg był tak nabity. Ogólnie nie drażni och czas przejazdu a znaczne przepełnienie pociągu.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Leniwiec Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 10 Lip 2012

PostWysłany: 21-11-2012, 10:57    Odpowiedz z cytatem

Ta relacja jest jakaś dziwna, z Katowic te pociągi często odjeżdżają puste... a z Krakowa pełne. Przy czym czasem jest tak że z Krakowa jedzie pusty a z Katowic pełny.... Totalna losowość... Chociaż MZPR mógł by na tą trasę przydzielić EN71 albo 2xEN57.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

prapak Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Maj 2012

PostWysłany: 21-11-2012, 11:13    Odpowiedz z cytatem

Jak z Katowic odjeżdżają z wypełnieniem 50% te mniej popularne to i tak za Jaworznem wypełnienie dochodzi do 80% a za Trzebinią przekracza 100% więc nawet te twoje puste pociągi w Katowicach dalej stają się przepełnione. Very Happy

[ Dodano: 21-11-2012, 11:17 ]
Najwięcej ludzi nimi jeździ w piątki i soboty z Krakowa wtedy przepełnienie jest tak duże że ludzie stoją przy drzwiach jeden obok drugiego oraz niedziele i poniedziałki z Katowic wtedy także są już w Katowicach przepełnione co jest związane z tym, że głównie z nich korzystają studenci którzy piątek lub sobotę rano jada do domu by w niedziele lub poniedziałek rano wrócić lub ludzie którzy odwiedzają bliskich na weekend ci często biorą sobie w poniedziałek wolne jada w sobotę do Krakowa i wracają w poniedziałek po południu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sebek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2005
Skąd: Bytom/okolice

PostWysłany: 21-11-2012, 12:09    Odpowiedz z cytatem

Jechałem regio z Krakowa do Trzebini(2 tygodnie temu), ok. godziny 14.15, to 2 x EN57 i w pierwszej jednostce ponad 100%, w drugiej może 80%. W Trzebini skład mocno opustoszał, podstawiony regio Trzebinia - Katowice(16.38) max 10 pasażerów i niemal do Katowic zerowa wymiana pasażerów.
Regio Katowice(8.38) - Kraków, wyjazd z Katowic ok. 15 pasażerów i niemal zero dosiadających do Trzebini, gdzie zapełnienie wzrosło do ok. 70% i kolejne stacje jeszcze poprawiły frekwencję.
Jak widać o czym wielokrotnie pisano, frekwencja Katowice - Trzebinia jest bardzo słaba, ale napewno są wyjątki jak piszecie o studentach i piątek/sobota lepsza frekwencja. Ja jechałem we wtorek i pustki z Katowic do Trzebini.
Latem jechałem z Katowic do Jaworzna, regio o 8.30 z Katowic i przy niedzieli i fajnej pogodzie, frekwencja już od Katowic wynosiła 70-80%. To też mnie wtedy zaskoczyło, bo czytałem na forum, że pociągi są puste a skład był niemal pełny i to w niedzielę.
Wydaje mi się, że w wakacje sporo osób wybiera pociąg, wycieczki z dziećmi, sporo rowerzystów, dlatego taka frekwencja w lipcu spotkana na tym regio a teraz niestety pustki z Katowic.

_________________
na forum od 2005 roku:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl