Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 146, 147, 148  Następny
Rozkład jazdy 2014/15
Autor Wiadomość

hanys Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Cze 2013
Skąd: Katowice

PostWysłany: 01-10-2014, 12:53    Odpowiedz z cytatem

Sprawdziłem jeszcze raz i przepraszam za błąd.
Faktcznie impulsy PGZ pojadą z Kielc do Katowic przez CMK.
Pojadą również z Kielc do Częstochowy, ale o tym pewnie wiecie.

Jeszcze raz przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-10-2014, 16:28   

aso, A z jakim urzędem można konsultować rozkład przewoźnika IC? Bo sam przewoźnik nie raczy na pisma odpowiadać.
W moim piśmie nie miałem oczywiście uwag do PLK tylko do przewoźników, którzy z nieznanych mi i nie tylko mi powodów robią ze zgłoszonych i w jakiś sposób "klepniętych" rozkładów tajemnicę. Po części do urzędów marszałkowskich też.
Powrót do góry

maciekp Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Gru 2010
Skąd: Łowicz

PostWysłany: 01-10-2014, 21:47    Odpowiedz z cytatem

szczypta przecieków z września:
tlk BRDA Relacja Gdynia - Poznań Główny w planie EP09
EIC KLIMCZOK Relacja Gdynia - Bielsko Biała Główna jako jedyny postój kwalifikowanego poc. w Działdowie i Ciechanowie,
tlk BAŁTYK Relacja Gdynia - Poznań Główny \EU-07A
tlk SAN ( łącznik) Bydgoszcz Główna - Kołobrzeg wakacje
tlk KRASICKI Relacja Olsztyn Główny - Warszawa Zach, EP09
tlk WARMIA Relacja Olsztyn Główny - Katowice p CMK, EP09
EC SOBIESKI Relacja Gdynia Postojowa - Vien, EU44
tlk BACHUS Gdynia - Zielona Góra EP-08
tlk KORMORAN Relacja Olsztyn Główny - Wrocław Główny p. Lódz
tlk JEZIORAK Relacja Olsztyn Główny - Poznań Główny
tlk HEWELIUSZ Relacja Gdynia - Wrocław Główny EU07A
tlk Rej Relacja Bydgoszcz Główna - Lublin
tlk GWAREK Relacja Gdynia - Katowice p.Słupsk, Leszno
tlk WYDMY Relacja Łeba/Hel - Racibórz p. Bydgoszcz, Łódź, Tomaszów, CMK:)
tlk mIESZKO Relacja Gdynia - Wrocław Główny EP09
tlk POJEZIERZE Relacja Gdynia - Małkinia
tlk San Bydgoszcz - Przemysl
tlk SIELAWA Relacja Olsztyn Główny - Poznań Główny
tlk Pomorzanin Relacja Gdynia - Wrocław Główny EP09
tlk Noteć Relacja Bydgoszcz Główna - Katowice p. Poznań, Wieluń
EIC LECH Warszawa - Zielona Góra, postój Konin
EIC Paderewski Warszawa - Poznań, brak postojów pośrednich

Jeszcze info nt SILESI, wyjazd z Krakowa 22.00
pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rail_user Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Lis 2012

PostWysłany: 01-10-2014, 22:04    Odpowiedz z cytatem

sheva17 napisał/a:
No dobrze, ale o rozkładzie dowiadujemy się z różnych przecieków, np. wiemy już co pojedzie po CMK po informacji nt. pociągów zatrzymujących się w Opocznie. Gdybyśmy jednak rozkład znali wcześniej, wiele połączeń można poprawić, ale w szczególności zwrócić uwagę na skomunikowania.


Poprawiać r.j. to sobie możesz w kolejce PIKO. Aso wyaźne napisał z kim są konsultacje. Nie z "szarą masą" a z organizatorami. Wiesz co by było dyby mikolstwo chciało wnosić poprawki ? Byłby to niezły pretekt dla zatrudnienia kolejnych znajomych królika Mr. Green
A co pojedzie/nie pojedzie ( w tym po CMK) dowiemy się ( tzn. powinniśmy się dowiedzieć) niedlugo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sympatyk Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Lip 2008

PostWysłany: 01-10-2014, 22:18    Odpowiedz z cytatem

Wiem że kącik (nie)spełnionych życzeń jest tuż obok ale
maciekp napisał/a:
tlk POJEZIERZE Relacja Gdynia - Małkinia

to jakieś nieporozumienie. Na czas zamknięcia odcinka Białystok - Warszawa powinien moim zdaniem jeździć jakiś pociąg w dzień pomiędzy Warszawą i Katowicami, a w Polsce północnej NOCNY wariant "Rybaka" w godzinach:
Białystok 16.30 - Gdynia 0.30 - Szczecin 5.00
Szczecin 0.00 - Gdynia 04.30 - Białystok 12.30.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kolejorz91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2013
Skąd: Warmia i Mazury

PostWysłany: 01-10-2014, 22:55    Odpowiedz z cytatem

Czy JEZIORAK I SIELAWA codzienne kursy i czy tylko te dwa pociągi będą pojawiać się na trasie Iława-Toruń? Czy KORMORAN czy pojedzie trasą Nidzica, Działdowo i Warszawa Centr.?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

aso Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 31 Paź 2011

PostWysłany: 01-10-2014, 22:58    Odpowiedz z cytatem

dddbb napisał/a:
aso, A z jakim urzędem można konsultować rozkład przewoźnika IC? Bo sam przewoźnik nie raczy na pisma odpowiadać.


Nie wiem co było w piśmie, ale większość przewoźników odpowiada na "normalne" pisma, zgodne z wymogami KPA. Natomiast jeżeli przewoźnik ewidentnie coś przewali, wówczas jest jeszcze UTK.


Ostatnio zmieniony przez aso dnia 01-10-2014, 23:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 01-10-2014, 22:58    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie z "szarą masą" a z organizatorami.


Uważam, że pociągi finansowane z kasy podatników tj. regionalne i TLK-a powinny podlegać obowiązkowi konsultacji społecznych. Nie chodzi to o realizowanie wymysłów MK-olstwa, ale zgranie np. skomunikowań, niezachowanych często z braku wyobraźni.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jubikej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2009

PostWysłany: 01-10-2014, 23:00    Odpowiedz z cytatem

eu07a to powinna się pojawić w Gdyni, żeby się kadra na nia przeszkolila chyba Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

aso Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 31 Paź 2011

PostWysłany: 01-10-2014, 23:05    Odpowiedz z cytatem

sheva17 napisał/a:
Cytat:
Nie z "szarą masą" a z organizatorami.


Uważam, że pociągi finansowane z kasy podatników tj. regionalne i TLK-a powinny podlegać obowiązkowi konsultacji społecznych. Nie chodzi to o realizowanie wymysłów MK-olstwa, ale zgranie np. skomunikowań, niezachowanych często z braku wyobraźni.


Z braku wyobraźni, czy z uwarunkowań technicznych?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-10-2014, 23:18   

Jakie warunki techniczne nakazują odjazd ostatniego pociągu KŚ do Zwardonia o 23:00, czyli tej samej, o której wjeżdża do Katowic TLK Gwarek? Jak dla mnie brak wyobraźni. Takich sytuacji można by uniknąć.
Powrót do góry

aso Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 31 Paź 2011

PostWysłany: 02-10-2014, 01:09    Odpowiedz z cytatem

dddbb napisał/a:
Jakie warunki techniczne nakazują odjazd ostatniego pociągu KŚ do Zwardonia o 23:00, czyli tej samej, o której wjeżdża do Katowic TLK Gwarek? Jak dla mnie brak wyobraźni. Takich sytuacji można by uniknąć.


Tu zadziałał zdrowy rozsądek. Chcąc konsekwentnie zachowywać to skomunikowanie, w niektórych momentach ostatni pociąg do Żywca trzeba by opóźnić o ponad godzinę. Prawda, że wracający z II zmiany tylko o tym marzą? W RRJ skomunikowanie było, ale kolejne ZRJ nie pozwoliły go utrzymać. W którymś momencie faktycznie wyszły o tej samej minucie, ale to był czysty przypadek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02-10-2014, 09:00    Odpowiedz z cytatem

Miejmy nadzieje, że TLK "Sielawa" podobnie jak obecnie pojedzie do Wrocławia, bo inaczej Olsztyn nie miałby żadnego bezpośredniego pociągu z Wrocławiem. Wiem, że jest jeszcze IR "Mamry" ale wszyscy znamy miłość PLK i całego betonu do PR i ich pociągów Inter Regio, dlatego jego los też może być niepewny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Virakocha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 02-10-2014, 09:03   

Cytat:
Miejmy nadzieje, że TLK "Sielawa" podobnie jak obecnie pojedzie do Wrocławia, bo inaczej Olsztyn nie miałby żadnego bezpośredniego pociągu z Wrocławiem. Wiem, że jest jeszcze IR "Mamry" ale wszyscy znamy miłość PLK i całego betonu do PR i ich pociągów Inter Regio, dlatego jego los też może być niepewny.

Sielawa do Wrocławia już nie jako grupa wagonów, ponoć Jeziorak codziennie a Mamry wskakują w jego terminy (to akurat mam na piśmie ale nie mogę ujawnić ze względu na dżentelmeńską umowę z ZZ Wink )
Powrót do góry

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 02-10-2014, 09:06   

aso napisał/a:
dddbb napisał/a:
Jakie warunki techniczne nakazują odjazd ostatniego pociągu KŚ do Zwardonia o 23:00, czyli tej samej, o której wjeżdża do Katowic TLK Gwarek? Jak dla mnie brak wyobraźni. Takich sytuacji można by uniknąć.


Tu zadziałał zdrowy rozsądek. Chcąc konsekwentnie zachowywać to skomunikowanie, w niektórych momentach ostatni pociąg do Żywca trzeba by opóźnić o ponad godzinę. Prawda, że wracający z II zmiany tylko o tym marzą? W RRJ skomunikowanie było, ale kolejne ZRJ nie pozwoliły go utrzymać. W którymś momencie faktycznie wyszły o tej samej minucie, ale to był czysty przypadek.


Trochę odbiegliśmy od tematu, więc ostatni raz w tej sprawie. W tym wypadku wystarczyłoby przesunąć odjazd do Żywca o kilka minut, a nie godzinę. I dzięki temu "czystemu przypadkowi" będę musiał albo spędzić upojną noc na dworcu w Katowicach, albo wybrać inne rozwiązanie rezygnując z kolei. O to chodzi?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 82 z 148 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 146, 147, 148  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl