Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  Następny
[PKP IC] Taryfa EIC Premium
Autor Wiadomość

zajaclib Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Lip 2010

PostWysłany: 10-01-2015, 12:01    Odpowiedz z cytatem

Po prostu tych biletów nie da się kupić.
Np. do Szczecina i Poznania na EIC nie ma oferty Super Promo, poza rabatem 30%.
Oczywiście w regulaminie przewozów wszystko jest ok.

http://www.intercity.pl/pl/dokumenty/Oferty%20promocyjne/od%2016.11.2014/Nowe%20_Warunki-taryfowe-oferty-Super-Promo12122014.pdf

http://www.intercity.pl/pl/dokumenty/Oferty%20promocyjne/od%2016.11.2014/Tabele-op%C5%82at-SuperPromo12122014.pdf


Ostatnio zmieniony przez zajaclib dnia 10-01-2015, 12:03, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sebek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2005
Skąd: Bytom/okolice

PostWysłany: 10-01-2015, 12:02    Odpowiedz z cytatem

Z Wrocławia do Warszawy tańsze bilety Super Promo kupisz tylko na 2 pociągi, ranny po 6 i wieczorny 18.50, reszta to składy wagonowe EIC i cena według tego co sprawdzałem, od 108zł za EIC Odra i Słowacki.
Dlaczego brak biletów za 59zł, dlaczego brak pociągów kwalifikowanych od godz.11.19 do 18.50.
Nie dość, że ciężko kupić promocyjny bilet, to rozkład jest kiepski, przerwa 7,5 godziny.
W godzinach dawnej Panoramy, jest TLK Opolanin z mało atrakcyjnym czasem przejazdu. Powinni zrobić korektę rozkładu na tej trasie i wprowadzić więcej tańszych biletów na EIP i EIC.

_________________
na forum od 2005 roku:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

khamul Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Sty 2010

PostWysłany: 10-01-2015, 13:52    Odpowiedz z cytatem

@sebek
Marcowa korekta przewiduje jeden pociąg więcej, jakoś przed Opolaninem chyba (15:20?)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

aanniiaa Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 26 Sie 2009

PostWysłany: 10-01-2015, 15:06    Odpowiedz z cytatem

Wysłałam dziś do UTK za pośrednictwem ePUAP skargę w sprawie dostępności biletów SuperPromo w pociągach EIC. Mają 30 dni na zakończenie kontroli, zobaczymy co odpiszą Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 11-01-2015, 23:29    Odpowiedz z cytatem

A na czym oparta jest ta skarga poza zwykłym chciejstwem? PKP IC ma prawo rzucać bilety promocyjne tam gdzie chce.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

aanniiaa Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 26 Sie 2009

PostWysłany: 12-01-2015, 15:27    Odpowiedz z cytatem

sheva17, nie rób ze mnie debilki... Problem w tym, że przepisy taryfowe oferty nie współgrają z rzeczywistością. Jeżeli pisze, że mogę kupić taki a taki bilet, a w rzeczywistości nie mogę kupić, to chyba jest coś nie tak i kwalifikuje się do skargi Zg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 13-01-2015, 08:32    Odpowiedz z cytatem

Raczej jest napisane, ale co tam..........PKP IC ma prawo regulować kształt oferty i jej rozmiary, więc określiło, że liczba biletów w SuperPromo w EIC wynosi 0. Ja tu złamania prawa nie widzę, tym bardziej, że takiej oferty w tej spółce nie było nigdy.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

aanniiaa Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 26 Sie 2009

PostWysłany: 13-01-2015, 11:15    Odpowiedz z cytatem

sheva17; widzę, że Kolega kolejny raz ma problem z czytaniem ze zrozumieniem Mr. Green Nie neguję prawa PIC-u do kształtowania oferty jak im się podoba! Ale jeżeli w przepisach sami świadomie określili, że można kupić dany bilet na pociąg np: EIP 3500 to tak ma być; ponieważ na ten pociąg (to tylko przykład) w rzeczywistości biletu kupić się nie da, więc jest to czyste kłamstwo i za to muszą ponieść odpowiedzialność.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 13-01-2015, 14:22    Odpowiedz z cytatem

Brak DSS to zagrożenie finansowe dla projektu Pendolino.

Głównym zadaniem PKP Intercity przed startem połączeń EIPremium było wdrożenie dynamicznego systemu sprzedaży biletów. Zamiast niego mamy sztywny system, który dynamiczny jest tylko z nazwy. Sposób sprzedaży biletów na pociągi EIP zagraża całemu projektowi Pendolino - pisze Dominik Lebda, dziennikarz Rynku Kolejowego.

Więcej:
http://www.rynek-kolejowy.pl/55362/dynamiczny_system_sprzedazy_pkp_intercity_to_zagrozenie_finansowe_dla_projektu_pendolino.html

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

rail_user Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Lis 2012

PostWysłany: 13-01-2015, 21:32    Odpowiedz z cytatem

A ja myślę , że głównym zadaniem PKP IC jest "tuczenie się" za pomocą państwowych dotacji. Co tam jakiś DSS ?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

aanniiaa Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 26 Sie 2009

PostWysłany: 16-01-2015, 01:12    Odpowiedz z cytatem

No i proszę - bilet "SuperPromo" kupiony na EIC "Norwid", na którego jeszcze wczoraj nie dało się kupić takich biletów:

http://images68.fotosik.pl/526/8c2c3e74c3a0c1e1m.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 16-01-2015, 08:04   

Skończyła się zwiększona ilość biletów na EIP w ramach rekompensaty za porażkę z systemem, to i na EIC się pojawiły. Cud by Intercity.
Powrót do góry

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 16-01-2015, 11:18    Odpowiedz z cytatem

Czyli łącznie na wszystkie składy EIP oraz EIC biletów jest tyle ile wcześniej było na EIP?

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

zajaclib Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Lip 2010

PostWysłany: 16-01-2015, 22:19    Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciężko kupić SUPERPROMO na jakikolwiek pociąg z miesięcznym wyprzedzeniem.
Np. Gdynia - Wawa, 15 lutego. System pokazuje ceny od 49 na 2 klasę i 69 zł.na 1, a tak naprawdę wszędzie są Wcześniej 30%. Chyba znalazłem tylko na 2 pociągi kat. EIC jeszcze dostępną ofertę SuperPromo. Szukałem możliwie na cały dzień.
Chyba system nie wyrabia z szybkimi zakupami Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

aanniiaa Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 26 Sie 2009

PostWysłany: 16-01-2015, 22:45    Odpowiedz z cytatem

zajaclib, potwierdzam. Wczoraj w nocy równo o godzinie 1:01 kupiłam bilet SuperPromo na 15 lutego na EIC "Norwid" z Gdyni do Krakowa. Rano już takich biletów nie było (teraz cudownie powróciły Shocked ). Ewidentnie jest ich mniej na każdy kurs.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 17 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl