Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
KOLEO - hit czy kit?
Autor Wiadomość

Minerva Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 11 Lut 2006
Skąd: Żary

PostWysłany: 29-06-2018, 07:53    Odpowiedz z cytatem

Im więcej kanałów sprzedaży biletów kolejowych - zwłaszcza prywatnych - tym lepiej dla pasażera. Bo jak działa państwowe tudzież samorządowe widać choćby po krytykowanym kanale sprzedaży KD. Na PKP IC też często sypią się gromy z tego powodu.

Grupa PKP, która dysponuje wyspecjalizowaną spółką informatyczną (PKP Informatyka) nie jest w stanie stworzyć jednego wspólnego kanału sprzedaży biletów wszystkich przewoźników (że o wspólnym bilecie nie wspomnę, bo to "never ending story"), więc tym bardziej trzeba kibicować takiej inicjatywie jak Koleo.

_________________
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil na które czekamy...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

oskar777 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2015

PostWysłany: 29-06-2018, 21:21    Odpowiedz z cytatem

Pirat napisał/a:
Ja korzystam z Koleo i jestem zadowolony. Przymusu nie ma, więc nie rozumiem dlaczego się czepiasz. Jest konkurencja, masz wybór.

Czepiam się? Z ciekawości zainstalowałem aplikację skoro tak ją zachwalacie i lipa. Na jedno połączenie chwilowo nie mogę kupić biletu a na drugie wcale i nie zanosi się, żeby coś się zmieniło. Dlatego podkreślam, że z mojego punktu widzenia aplikacja na ten moment jest bezużyteczna chociaż sam jej zamysł jest bardzo dobry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 04-07-2018, 09:32    Odpowiedz z cytatem

Bilety Polregio już dostępne na platformie Koleo.

3 lipca ruszyła sprzedaż biletów na pociągi Przewozów Regionalnych poprzez platformę i aplikację mobilną Koleo.

Na platformie Koleo dostępne będą wszystkie jednorazowe oraz okresowe (tygodniowe, miesięczne i kwartalne) bilety Polregio. Po zakupie będzie je można wydrukować lub okazać na ekranie urządzenia mobilnego.

Więcej:
http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/bilety-polregio-juz-dostepne-na-platformie-koleo-87735.html

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

zapociągowany24 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Cze 2018

PostWysłany: 10-07-2018, 13:16    Odpowiedz z cytatem

Zauważyliście, że gdy chcecie kupić bilet np. na PR + KD to cena w KOLEO jest wyższa niż w kasie? Jeśli nie będzie wyrównania taryfikatorów to słabo. Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 10-11-2018, 13:21    Odpowiedz z cytatem

Odcinek Kolejowego ABC dotyczący rezerwacji miejsc w pociągach ŁKA na platformie KOLEO.


_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 27-06-2019, 11:04    Odpowiedz z cytatem

Zmiany wprowadzane przez KOLEO od 1 lipca.

Astarium, właściciel platformy KOLEO, wraz z Kolejami Dolnośląskimi informują, iż począwszy od dnia 1 lipca br., zostanie wprowadzone wzajemne honorowanie biletów przewoźników Koleje Dolnośląskie oraz POLREGIO, zakupionych za pośrednictwem platformy KOLEO.

Więcej:
https://kurierkolejowy.eu/aktualnosci/34134/zmiany-wprowadzane-przez-koleo-od-1-lipca.html

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 01-07-2019, 17:44    Odpowiedz z cytatem

Honorowanie biletów KD i PR w KOLEO!

Z wielką radością informujemy, że od dnia 1 lipca 2019 roku, bilety na pociągi POLREGIO oraz Kolei Dolnośląskich, zakupione w KOLEO, będą podlegały wzajemnemu honorowaniu.

Wzięliśmy pod uwagę liczne prośby i wnioski, które do nas przesyłaliście odnośnie wzajemnego honorowania biletów KD i PR. Od 1 lipca możeciee podróżować z biletami jednorazowymi oraz okresowymi kupionymi w KOLEO nie martwiąc się, do pociągu którego z dwóch przewoźników regionalnych na Dolnym Śląsku wsiądziecie.

Czytaj więcej:
https://magazyn.koleo.pl/honorowanie-kd-pr/

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 13-03-2020, 18:22    Odpowiedz z cytatem

KOLEO ma już 4 lata:

https://magazyn.koleo.pl/4-urodziny-koleo/

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 01-06-2020, 23:06    Odpowiedz z cytatem

Koleje Wielkopolskie uruchomiły nowy kanał sprzedaży biletów. Od teraz za przejazd zapłacić możemy poprzez system KOLEO.

Czytaj więcej:
https://raportkolejowy.pl/bilet-na-pociag-kolei-wielkopolskich-kupimy-przez-system-koleo/

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Kolejoman2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2010
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

PostWysłany: 19-07-2020, 23:14    Odpowiedz z cytatem

Dziś po raz pierwszy chciałem skorzystać. Jestem jakiś ślepy czy naprawdę mimo że strona istnieje już tyle czasu to przy wyszukuwaniu połączenia nie ma możliwość zdefiniowania jakiekolwiek stacji pośredniej ani minimalnego czasu na przesiadkę przez co nie zawsze jesteśmy w stanie wymusić żeby system znalazł to co chcemy?

_________________
Pozdr.
Grzesiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 20-07-2020, 09:42    Odpowiedz z cytatem

Biletu na „kółeczkowanie” tam nie kupisz. KOLEO wyszukuje połączenia bezpośrednie i z przesiadką najkrótszymi trasami, czyli to co interesuje 99,99% pasażerów. Możesz sobie wybrać przewoźników. Czas na przesiadkę masz dowolny, w zakresie ważności biletu.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Kolejoman2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2010
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

PostWysłany: 20-07-2020, 19:39    Odpowiedz z cytatem

Nie oczekuję że będą tam bilety na kółeczkowanie bo to nie system dla mikoli. Ale zdarzają się sytuację, że brak tych funkcji trochę utrudnia życie.

Przykład mój:

Chcę pojechać z Kędzierzyna do Bielawy Zachodnej, Koleo to jedyne miejsce w internecie w którym można kupić bilet łączony PR-KD w taryfie PR z Regio Kartą. System wyszukuje najszybsze połączenie: KK 5:37 - Wrocław 7:48 / 7:55 - Bielawa 9:32. Ja jednak chciałbym pojechać KK 4:50 - Wrocław 7:09 / 7:55 - Bielawa 9:32 żeby mieć spokojniejszą przesiadkę we Wrocławiu. Wiem że bilet powyżej 100 km jest ważny całą dobę, jednak obawiam się, że na bilecie z Koleo będzie adnotacja taka jak na ekranie zakupu biletu "Bilet ważny 18 godzin od 5:37", a nie mam ochoty użerać się z niedouczonymi drużynami. Bez możliwości wpisania stacji pośredniej z czasem pobytu lub określenia minimalnego czasu na przesiadkę (co jest możliwe praktycznie we wszystkich wyszukiwarkach kolejowych) za nic nie wywołam w systemie takiego połączenia.

Wiem, że większość użytkowników może nie mieć takich potrzeb jak ja, jednak nie zmienia to faktu że jest to lekko wkurzające.

_________________
Pozdr.
Grzesiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 20-07-2020, 22:57    Odpowiedz z cytatem

Kolejoman2, bilet powyżej 100 km nie jest ważny całą dobę (tj. 24h) tylko jest ważny do końca dnia, czyli do północy.

KOLEO nie sprzedaje biletów na konkretny pociąg tylko na połączenie w danej relacji.

Kupuj bilet i jedź pociągami, którymi chcesz, byleby się trasa zgadzała. Nikt nie będzie się czepiał, bo sama często jeżdżę z przesiadkami KD-PR. Szukasz problemu tam gdzie go nie ma.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01-08-2020, 19:09    Odpowiedz z cytatem

Od 1 sierpnia w KOLEO jest dostępna pełna oferta Leo express – w Polsce, w Czechach i na Słowacji.

Bilety na pociągi Leo express można kupić w aplikacji KOLEO na urządzenie Android oraz iOS lub za pośrednictwem platformy koleo.pl.

Więcej:
https://magazyn.koleo.pl/leo-express-polska-czechy-slowacja/

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 26-02-2022, 09:27    Odpowiedz z cytatem

Bezpłatne przejazdy po Polsce dla obywateli Ukrainy od Koleo!

Firma Koleo sprzedająca bilety kolejowe, udostępniła bezpłatne bilety na przejazdy po Polsce dla uchodźców z Ukrainy.

Na stronie głównej firmy wita nas napis po Ukraińsku: KOLEO для наших українських друзів (dla naszych Ukraińskich przyjaciół). - W obecnej bardzo trudnej sytuacji chcemy Ci pomóc. Wszystkim nowym użytkownikom naszego serwisu z Ukrainy, którzy rozpoczynają podróż ze stacji Chełm, Jarosław, Medyka, Radymno, Przemyśl, Przeworsk do dowolnej stacji kolejowej w Polsce (np. Kraków, Lublin, Rzeszów, Tarnów) udzielamy 100% rabatu - tj. bezpłatny bilet po wpisaniu kodu: STANDWITHUKRAINE - informuje firma.

Więcej:
https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/bezplatne-przejazdy-po-polsce-dla-obywateli-ukrainy-od-koleo-106888.html

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl