Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
PKP Posady Regionalne spółka z o.o.
Autor Wiadomość

Gurdol1 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Mar 2006
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 17-02-2008, 22:42    Odpowiedz z cytatem

Panie Januszu!

No jeśli szczerze Pan się przejął to brawo. Ale... Pan chce wetknąć igłę w stóg siana? Znaczy... poruszyć lub naruszyć znakomicie funcjonujące państwo w państwie (i znakomicie dojące samorządy z pieniędzy). To się może nie udać.

Pan wie - ja wiem - wszyscy wiemy - DOPUSZCZENIE DO TZW. USAMORZĄDOWIENIA TEGO MOLOCHA BĘDZIE DOWODEM POPARCIA PAŃSTWA POSŁÓW DLA USANKCJONOWANIA TEJ SITWY!

Nic tak nie zakonserwuje opisanego stanu rzeczy jak realizacja usamorządowienia. Z ta różnicą, że - prócz megamonoplu - dojdą fajne stołki urzędasom z UM -ów. Takim którzy wiele obiecują, a nic nie robią.

Pan wie - ja wiem - wszyscy wiemy. I co z tego???

Lekiem - bolesnym i długotrwałym - na ten cały syf, jest KONKURENCJA! Popierając usamorządowienie - NISZCZYCIE JEJ PODWALINY!!! I ja oraz wielu pasażerów Panom Posłom będę to długo pamiętał.
Panom posłom to bowiem zawdzięczamy.

Pozdrawiam
Robert Wyszyński
PS. Krycha! Szacunek - jak zwykle. Powinnaś być dziennikarką śledczą, tylko obecnie mało jest (albo wcale nie ma) prawdziwie wolnych od nacisków wydawców redakcji.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18-02-2008, 13:21    Odpowiedz z cytatem

fury napisał/a:
Kolejne rekordy ilości odwiedzin - 11.11.2007 - 48 osób, 14.02.2008 - 74 osoby w tym samym czasie były obecne na forum, 1021 osób zarejestrowanych - świadczą o tym, że ludzie tu wracają a wiedza o forum staje się coraz bardziej powszechna.

Temat ten jest niezwykle popularny (w ciągu 3 dni ponad 5000 odsłon) i od paru dni Forum przeżywa totalne "oblężenie". Pobiliśmy wszystkie dotychczasowe rekordy odwiedzin! Większość osób zaglądających na Forum (w tym samym czasie przebywa tu 40-70 osób, a rekord to 102 osoby ostatniej nocy) czyta właśnie "PKP Posady Regionalne". Mam nadzieję, że nasz serwer to wytrzyma.

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Muszysko Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Mar 2007
Skąd: Lublin

PostWysłany: 18-02-2008, 16:52    Odpowiedz z cytatem

Krycha napisał/a:
Na podstawie obserwacji ciśnie się tu pewna dygresja. Otóż Henryk Szklarski będąc członkiem zarządu ds. techniczno - eksploatacyjnych zatrudnił Ryszarda Rybaka do kontrolowania efektywności świadczonych przez firmy zewnętrzne usług. Firmy te jak wiadomo od wielu lat kolejarzom z tzw. dołu, bywały powiązane personalnie z dygnitarzami PKP. Szklarski od 25 stycznia do 5 maja 2005 r. pełnił obowiązki prezesa PKP PR - dyrektora generalnego, a jednocześnie członka zarządu PKP PR dyrektora ds. techniczno - eksploatacyjnych. Po 5 maja ponownie zajmował "tylko" stanowisko członka zarządu ds. techniczno - eksploatacyjnych, któremu podlegało Biuro Logistyki i Zaopatrzenia, a w nim wydział przetargów (również ustawiane przetargi na druk SRJP wygrywane przez WORK).

A propos H. Szklarskiego, w wątku PR Bydgoszcz po przegranym przetargu Krycha wczoraj napisała:

Henryk Szklarski został dyrektorem w Kujawsko-Pomorskim Zakładzie Przewozów Regionalnych w Bydgoszczy. Kiedyś już był tam dyrektorem, ostatnio siedział w centrali PKP PR.
Nieoficjalnie dowiedziałam się, że Szklarski do Bydgoszczy dostał "degradację". Ponoć Wach spuścił go w "kanał" za całkowite fiasko programu SPOT (spierdzielenie wszystkich trzech zadań związanych z taborem jakie były przeprowadzone) - kupa unijnej kasy poszła w błoto! W "nagrodę" Szklarski jest teraz dyrektorem PR Bydgoszcz, choć za zawalenie SPOT-u powinien dostać kopa dyscyplinarnego z PKP, a nie kolejny dyrektorski stołek w PKP PR z pensją ponad 10 tys. zł miesięcznie.
"Kara" jest tym bardziej "dotkliwa", bo Szklarski od wielu lat mieszka w... Bydgoszczy.

_________________
Streszczajmy się. Świat jest przeludniony słowami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Wojtek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 10 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 18-02-2008, 19:03    Odpowiedz z cytatem

Gurdol1 napisał/a:
PS. Krycha! Szacunek - jak zwykle. Powinnaś być dziennikarką śledczą, tylko obecnie mało jest (albo wcale nie ma) prawdziwie wolnych od nacisków wydawców redakcji.

Na nas, tzn. na redakcję Forum też są naciski. Straszy się nas sądami, a niektórzy nawet biegają na policję. Niezależność tego forum wielu osobom bardzo nie jest na rękę...

_________________
Podróżny pamiętaj! Podróż pociągiem skraca czas przejazdu koleją. (S. Bareja)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Lady Makbet Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 12 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 18-02-2008, 20:00    Odpowiedz z cytatem

Brawo Krycha!
Wreszcie ktoś napisał prawdę o szambie jakim jest Centrala PKP PR oraz zdemaskował mafijno-korupcyjne układy kadry kierowniczej. Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy.

_________________
Lady Makbet to typ kobiety, którą nieokiełznana ambicja prowadzi do zbrodni, a potem do wyrzutów sumienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Achib Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Cze 2007
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 18-02-2008, 20:13    Odpowiedz z cytatem

Po tym co tu przeczytałem powiem tylko tyle:

WACH MUSI ODEJŚĆ !!!
Beton

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kozioł Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Kwi 2006
Skąd: Warszawa Olszynka

PostWysłany: 18-02-2008, 21:23    Odpowiedz z cytatem

Ja już straciłem wiarę w jakiekolwiek zmiany na kolei, więc mnie już nic nie zdziwi Neutral
Może tylko media, jak coś nagłośnią, to czasami coś się ruszy ....
Cichosz rozwalający kuj-pom nagle okazuje się prezesem Arrivy & PCC i dalej poczyna swoje degradujące działania ....
No i jak tu ma być ku*** normalnie? Mad

_________________
W Polsce nie ma nadziei na normalną kolej..... Sad
Oddać samorządom przewozy w województwach! I będzie tak jak jest na Mazowszu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Galanonim Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 19-02-2008, 02:16    Odpowiedz z cytatem

Dobre!

Nie chce mi się tego komentować tylko najchętniej od razu Killer

_________________
Nie patrz w przeszłość, bo przyszłość Cię znienawidzi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 19-02-2008, 08:16    Odpowiedz z cytatem

Kozioł napisał/a:
Może tylko media, jak coś nagłośnią, to czasami coś się ruszy ....

Które media? Większość redakcji beton PKP ma w kieszeni (reklamy!) lub łączą ich stosunki towarzyskie. Krycha już o tym pisała w wątku Czy władza PKP opłaca dziennikarzy?

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 19-02-2008, 14:10    Odpowiedz z cytatem

Autentyczna wypowiedź z forum "kafeteria.pl" - dyskusja o pracy w PKP:

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3627478&start=0

~ chocodrink
HURA dostałem wreszcie po 3 miechach starań pracę w Dyrekcji PKP Przewozy Pasażerskie czy jakoś tak

Będe miał cieplutki stołeczek w cieplutkim pokoiku przy cieplutkim grzejniczku, i bede mógł spokojnie czekać na wczesniejszą emeryturkę haha no bo wkońcu pracować bede w grupie zawodów wysokiego ryzyka i o szczegoolnych warunkach szkodliwych

Dziś po 4 latach porzegnałem prywaciaża u którego za marne 1500 zł charowałem bez dnia urlopu czy zwolnienia, jeszcze mnie prosił żebym u niego został, oferował 1700 na ręke ale go wyśmiałem.

Witaj kolejowa brać. Otrzymam jakieś 1850 na reke, to cos koło 2600 brutto, mysle ze dobrze jak na poczatek dla młodego absolwenta administracji publicznej, to lepiej niż moi kumple w ministerstwach po paru latach pracy, no ale przeciez PKP to jak wielkie ministerstwo, państwo w państwie. Musze z tego miejsca podziekowac cioci za pomoc. Udało sie

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 19-02-2008, 15:48    Odpowiedz z cytatem

NIK przeprowadziła kontrolę organizowania i finansowania regionalnych kolejowych przewozów pasażerskich. Oto wnioski skierowane do przewoźników (Przewozy Regionalne, Koleje Mazowieckie, WKD):

· Wyeliminowania przypadków nieterminowego przedstawiania samorządom końcowych rozliczeń z wykorzystania środków finansowych otrzymanych na dofinansowanie przewozów realizowanych w ramach obowiązku służby publicznej.

· Wprowadzenia ewidencji księgowej umożliwiającej określenie opłacalności poszczególnych przewozów realizowanych na poszczególnych liniach oraz kwoty niezbędnego dofinansowania ich realizacji

· Wyeliminowania błędów występujących w dokumentacji rozliczeniowej z wykonywania zadań objętych umowami na dofinansowanie przewozów realizowanych w ramach obowiązku służby publicznej;

· Uwzględniania w ewidencji księgowej wszystkich zdarzeń gospodarczych mających wpływ na sytuację ekonomiczno-finansową przewoźników, w celu zapewnienia rzetelności sporządzanych w tym zakresie sprawozdań oraz wykazywanych wyników finansowych.

· Zaktualizowania dokumentacji dot. zasad prowadzenia rachunkowości w zakresie opisu systemu informatycznego wykorzystywanego przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych stosownie do wymogów art. 10 ust. 2 ustawy o rachunkowości.

· Zapewnienia w zawieranych „umowach o usługi publiczne” wszystkich niezbędnych wymagań określonych w art. 14 Rozporządzenia Rady Nr 1191/69.

Może w wyniku realizacji tych wniosków zabraknie pieniędzy na utrzymanie rodzinno-mafijnych układów w PKP Przewozy Regionalne. Zanim jednak dojdzie do tego prokuratury będą miały co robić, bo NIK skierowała do nich zawiadomienia o niegospodarności samorządów wojewódzkich.

Sprawozdanie z kontroli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 19-02-2008, 16:02    Odpowiedz z cytatem

To co opisała Krycha to zaledwie czubek góry lodowej. Nepotyzm i kumoterstwo szerzy się nie tylko w PKP PR, ale we wszystkich spółkach Grupy PKP. Najgorzej jest w największych spółkach (PLK, Cargo, PR, Energetyka), bo tam ilość intratnych posad do obdzielenia wśród kolesi, przyjaciół czy własnych dzieci jest najliczniejsza. Ale w mniejszych spółkach (SKM, TK, LHS, IC) jest tak samo, czego najlepszym przykładem jest szwagier Warsewicza - prezesa PKP IC. W innym wątku (turecki kurier) przeczytamy o kumoterskich układach w SKM, a ja osobiście znam trzy osoby, które tylko dzięki rodzicom na dyrektorskich / związkowych stanowiskach dostały pracę w centralach spółek PKP.

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Mulligan Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Cze 2006
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 19-02-2008, 17:03    Odpowiedz z cytatem

Antybeton napisał/a:
Autentyczna wypowiedź z forum "kafeteria.pl" - dyskusja o pracy w PKP:
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3627478&start=0

Autentyczna wypowiedź, ale zapewne nie oparta na autentycznych wydarzeniach Smile tym nie mniej smutno-śmieszne...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Oxy Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Sie 2007
Skąd: Toruń

PostWysłany: 19-02-2008, 17:32    Odpowiedz z cytatem

No i co na to ci wszyscy obrońcy monopolu jedynie słusznego narodowego przewoźnika - PKP PR? Co na to związkowcy z Solidarności PKP opluwający Arrivę na łamach Wolnej Drogi?
http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=3791

Krycha - szacuneczek!

_________________
Oxy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

directorpkp Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Kwi 2007

PostWysłany: 19-02-2008, 18:01    Odpowiedz z cytatem

Wiesz, w PKP Przewozy Regionalne najliczniejszym związkiem zawodowym jest Federacja Związków Zawodowych, która jest zrzeszona w OPZZ tzw. lewicowy związek w PKP.
W PKP mają oni 35 tys. członków, przewodniczącycm jest Kędzierski a przedstawicielem załogi w Radzie Nadzorczej tego związku zawod. w PKP PR jest od 2 kadencji Włodzimierz Sztern. Ci ludzie nic pozytywnego dla PKP PR niezrobili.
Tam kieruj swoje żale
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 11 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl