Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Nowy dyrektor OGN w Krakowie
Autor Wiadomość

filkrop Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Mar 2009

PostWysłany: 29-03-2009, 11:58    Odpowiedz z cytatem

Witam. Czytam z zażenowaniem to co piszecie. Mówicie jedno a robicie to samo co poprzednicy. Niektórzy twierdzą, że skarżą się emeryci, ludzie związani z poprzednim dyrektorem. Przeczytajcie to wszystko dokładnie. Niektórzy są tak zadufani w sobie,że nie potrafią nawet logicznie myśleć. Zwróćcie uwagę na:
1) pracuje ok. 200 osób, ok 20 było związanych z poprzednim dyrektorem, przewiduję, że z nowym jest podobnie. Może ktoś z tych pozostałych 160 chce zwrócić wam uwagę, że robicie o samo co poprzednicy?
2) nikt bezpośrednio nie atakuje związki tylko osoby nimi kierujące i to powinno wam dać do myślenia
3) ataki na emerytów. być może oni chcą tylko z godnością odejść bez wypominania,że są starzy, niepotrzebni. Wy też kiedyś tego doświadczycie - pomyślcie czy będzie wam miło.
4) może ci nie związani z żadnym z dyrektorów chcą tylko spokojnie pracować, może nawet lepiej pracują niż wy bo to lubią, nie chcą nic oprócz pracy i od czasu do czasu byc zauważonym.
Mam nadzieję, że Wasza nowa Dyrektor okaże się mądrzejsza niż wy wszyscy razem wzięci, ustawi was wszystkich w jednym szeregu, oceni każdego wg jego przydatności do pracy a nie jak piszecie na podstawie donosów i podlizywania się.
ps. niektórzy niech wrócą do pisowni- "STARZEM"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wiosna Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 28 Mar 2009

PostWysłany: 29-03-2009, 14:29    Odpowiedz z cytatem

Sądząc po temperaturze wpisów myślę że korzyści z bycia przdupasem dyrektorów są ogromne!
,
Oczywiście że nie jestem za byłym dyrektorem ani za obecnym, ale jeżeli już tak się stało to dlaczego mam obrażać nowego dyrektora? Powszechnie wiadomo że sukces dyrektora to sukces jego pracowników bo to od ich kompetencji zależy sukces firmy. Myślę że jest wiele osób chcących sukcesu firmy i tylko od mądrości nowego dyrektora który ewentualnie wyciągnie wnioski z tego co dzieje się tutaj zależy wspólny sukces.

Niestety były dyrektor nie potrafi się odnaleźć w nowej roli bo zapomniał że to stanowisko nie jest mu przypisane na wieki ani nie wykupił abonamentu jak palikot w tvn. Przecież będąc zastępcą może pracować i współpracować z dyrektorką! no chyba że na jego sukces pracował ktoś inny i skutecznie chronił jego brak kompetencji.


Pani Dyrektor myślę że czyta Pani to co piszemy i życzę Pani i sobie sukcesu bo jest wielu którzy lubią to co robią.
Dostała Pani ogromny kredyt zaufania.



Co do emerytów to niestety godności u niektórych brak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Franek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2009

PostWysłany: 29-03-2009, 18:02    Odpowiedz z cytatem

Filokrop Nz był kiedyś całkiem przyzwoitym Zakładem. Każdy z nas pracował dla jego dobra. Bywało różnie nie wszyscy się kochali, ale szło do przodu i to z niezłym skutkiem. Z przykrością stwierdzam, iz całe zło które tak dokładnie skłuciło ludzi przyszło ze strony OGM. Wiele już było restrukturyzacj na PKP, ale ta za osobą Dyrektora Cisowskiego i jego koterii doprowadziła do tego co teraz czytasz. Nie nastąpiła integracja, podział wręcz się powiększały chociaż minęło 6 lat- Zakład jest podzielony. Ci którzy tak bardzo płacza nad niedolą Dyrektora Cisowskiego przez 6 lat wzorem swego Guru czuli się butni i bezkarni Tylko Oni, a reszta do odstrzału.
A emeryci no cóż - na każdego przyjdzie pora.Krzyczenie o mobbingu jest kłamstwem i próbą przerzucenia winy na nową Panią Dyrektor, która wykonuje polecenia Warszawy. A najbardziej to krzyczy pania Ala - dla nie wtajemniczonych była kadrowa, która bez mrugnięcia okiem zwalniała jedynych żywicieli rodzin, emerytów również -nie dając im szansy dopracowania choćby do jubileuszu na zimno i bezwzględnie.
Na koniec powiem tak - mam nadzieję, że Pani Dyrektor Kurtyka ogarnie to wszystko, zrobi przetasowania na kluczowych stanowiskach i praca znowu ruszy pełną parą. My zwykli szeregowi pracownicy chcemy i pracować i mieć pracę.

[ Dodano: 29-03-2009, 18:04 ]
Samozwańczej Rzecznik Pani Maji dziękujemy, wypowiedzenie już leci Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 29-03-2009, 18:06    Odpowiedz z cytatem

Ile osób pracuje w waszym zakładzie?

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Franek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2009

PostWysłany: 29-03-2009, 18:10    Odpowiedz z cytatem

około 300

[ Dodano: 29-03-2009, 18:11 ]
a do zwolnienia 11 :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

j23 Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 29 Mar 2009

PostWysłany: 29-03-2009, 18:22   Pani Halina Kurtyka Dyrektor OGN Kraków. Odpowiedz z cytatem

Przedstawiany na forum zarzut co do Pani osoby odnośnie wykształcenia i to że jako magister Wychowania Fizycznego nie powinna Pani zarządzać Oddziałem, jest na poziomie pomyj. Pragnę Panią zapewnić że ponad 80% załogi jest z Panią, wieży w Panią i uważa że zmiana na stanowisku Dyrektora była od dawna oczekiwana ,jest słuszna i potrzebna dla dobra ogółu. Pani przeciwnicy powinni wiedzieć o tym że kierowanie Oddziałem i osiąganie pozytywnych wyników to nie tylko sprawa Dyrektora ale również operatywnych i kreatywnych z-ców Dyrektora. I tu dotykamy dużego problemu ,czy osoby obecnie piastujące te stanowiska są przydatne Oddziałowi i czy działają dla jego dobra. Stanowczo NIE! Oceniając skrótowo wygląda to tak; były Dyrektor Marek C. a obecnie z-ca Dyrektora ds. technicznych szczyci się swoim wykształceniem bo przecież mgr inż. Budownictwa I CO Z TEGO skoro za rządów tego Pana Oddział zadłużony został na ponad 12 mln zł. Pozostało po nim mnóstwo nieprzydatnych do niczego opracowań wykonanych na Umowę zlecenie, z których były Dyrektor czerpał korzyści materialne. Z -ca Dyrektora ds. Eksploatacji i Utrzymania Józek W. aparatczyk partyjny i łapówkarz , z wykształcenia inżynier od maszyn rolniczych, bardzo negatywnie odbierany przez samorządy terytorialne, osoba bez kultury osobistej ,pospolity cham. Z-ca Dyrektora ds. Finansowych Małgorzata C. bez wykształcenia kierunkowego, tylko średnie ogrodnicze bez matury, nazywana przez kontrahentów zużytą miotłą, w kontaktach zawodowych osoba używająca wulgarnych słów i mająca za nic zobowiązania wobec Firm wykonujących roboty zlecone. Warto jeszcze wspomnieć o Naczelniku Działu Technicznego Marku C. którego wykształcenie to szkoła średnia i do tego bez matury bo jej nie zdał. To osoba o zerowej wiedzy technicznej, całkowicie bezproduktywna dla tak ważnego Działu. Jeżeli podnosi się Larum na forum co do Pani Dyrektor Haliny Kurtyki i jej wykształcenia to należy zdać pytanie , dlaczego. Odpowiedź jest prosta. Została rozbita SITWA rządząca Oddziałem i która dogorywa. Szanowna Pani Dyrektor. Zbliża się wiosna więc czas na porządki w Pani otoczeniu. Jest Pani osobą silną i stanowczą, z wielką determinacją dążącą do celu. Determinację tą pokazała Pani przy tworzeniu zespołu którego zadaniem było opracowanie projektów remontów budynków dworcowych, w celu pozyskania dotacji unijnych. I co się okazało . Otóż powołany przez Panią ośmio- osobowy zespół w bardzo krótkim czasie bazując na swojej wiedzy i umiejętnościach , opracował projekty dla przedmiotowych dworców, które uzyskały bardzo pozytywną ocenę w Centrali. CO NA TO PRZECIWNICY!
Muszę się również odnieść co do zarzutów pod adresem Przewodniczącej NSZZ Solidarność w Oddziale oraz SIP-owca. Otóż Przewodnicząca "S" została wybrana w demokratycznych wyborach pokonując w głosowaniu Romana P. na temat którego i jaką rolę odegrał w Oddziale przedstawię na forum .Pani Przewodnicząca "S", niech Pani nic sobie nie robi z oszczerstw i pomówień, kij ma dwa końce. Wybór Panią na Przewodniczącą odmienił związek diametralnie, związek stał się obrońcą praw pracowniczych i godności ludzkiej dzięki Pani wielkiemu zaangażowaniu ,poświęceniu i pracy ponad siły. Jest Pani osobą którą szanują członkowie związku i nie tylko, osobą dla której dobro pracownika jest ponad wszystko. Funkcja którą Pani pełni nie jest wysłana różami ale związek na dzień dzisiejszy i dnie następne Panią potrzebuje, jest z Panią i zawsze będzie Panią popierał. SIP-owiec w Oddziale jak najbardziej kompetentny i rzeczowy .Takich ludzi potrzeba. BRAWO!

// Zmoderowano. Proszę nie podawać nazwisk osób prywatnych! ~Areczek


Ostatnio zmieniony przez j23 dnia 29-03-2009, 20:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gros Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Mar 2009

PostWysłany: 29-03-2009, 19:06    Odpowiedz z cytatem

Witam Franka!

To prawda co piszesz, zgadzam się również z urywkiem wypowiedzi kolejarza001. Czas wziąć się do roboty!! Wszyscy !! A przykład niech dadzą Ci co doprowadzili do tego, że czyta o nas cała Polska. Ale to nie była nasza inicjatywa. Jak już wspomniałem , w poprzedniej notce, pomni własnych doświadczeń, okupujący sekretariat i donoszący uprzejmie Cisowi, co dzieje się w zakładzie, teraz posądzają wszystkich o to samo.Każdy kto tylko wejdzie do nowej Pani Dyrektor to kapuś.Sam tego na sobie doświadczyłem.Wszyscy chcemy pracować. Przykład powinien iść z góry. Zastępcy dyrektorów dajcie ten przykład!!Jaka jest wina nowej Dyrektorki,że nastała właśnie teraz, gdy trzeba zwalniać pracowników ? Franek, masz rację, przykład idzie zawsze z góry. Mam na myśli Panią Alę, która wyssała z kolei co się da. Ale jeszcze widocznie za mało. Manipuluje związkami, byle tylko dopiąć swego. Nie ma wstydu i nigdy go nie miała. Nikt nie wytyka emerytom, że są starzy. Wszyscy wiemy, ze ciężko pracowali przez lata.Ale czy zastanawiają się co by było, gdyby to właśnie ich córka czy syn mieli być zwolnieni zamiast ich. Powiedzmy, że się utrzymają dalej na stołkach. Zastanawialiście się, co będzie dalej? Załóżmy, ze młodzi odejdą. A co będzie dalej, w przyszłym roku?( oczywiście jak zakład będzie istniał). Możesz iść do zwolnienia Ty, mogę ja i inni co tu zabierają głos, broniąc emerytów. Im nie zależy, emeryturka w garści. A ilu jest wśród nas takich, którzy mają do emerytury tylko kilka lat? Mnóstwo. I co z nimi!!!! Też przepracowali wiele lat. Czy dla nich to nic nie znaczy? Miejcie honor, tym bardziej, że tak się składa, iż większość z nich, po wielu latach przepracowanych na kierowniczych stanowiskach, jakieś te emerytury dostanie, a my szaraczki zarabiający po tysiąc z hakiem czego możemy się spodziewać na starość? To chyba tyle. Aha, ja również dziękuję za wpółpracę Pani rzecznik, ale również drugiej Pani R., która to codziennie udawadnia, że nie ma nic do roboty, oprócz inwigilowania wszystkich, siania baj i plotek w co naiwni wierzą.Ta pani również nie umie mówić "Dzień dobry", wzorem innych. No a przede wszystkim dziękujemy, chyba wszyscy, (oprócz osiemdziesiątki ) pani Ali, która daje przykład jak można przykuć się do stołka, nie szanując innych . Apelujemy do osiemdziesiątki!!!! Zróbcie z tym porządek! Pozostałych emerytów prosimy o przemyślenie swoich decyzji. Pomyślcie, nawet nie o młodych, ale o tych co mogą stracić pracę na kilka lat przed emeryturą. Pozdrawiam wszystkich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Franek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2009

PostWysłany: 29-03-2009, 19:44    Odpowiedz z cytatem

Gros masz racje, trafnie to ująłeś !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kolejarz001 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Mar 2009

PostWysłany: 29-03-2009, 21:51    Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, którzy zabrali głos w dyskusji, jest mi tym bardziej milo, ze uzyskałem to o co chodziło, a mianowicie wszyscy pracownicy OGN Kraków wreszcie dowiedzieli się o co tu tak naprawdę chodzi. Wasz cel był i jest bardzo prosty: zniszczyć wszystko i wszystkich aż do końca. Całe te brudy, które upraliscie na tym forum świadczą tylko o Was. Ta dyskusja przestała mieć juz jakikolwiek sens, bo nie potraficie ani wyciągnąć wniosków, ani zaprzestać szkalowania kogo popadnie. Teraz wiem tylko jedno: JAK MAŁY PIESEK NIE POTRAFI LUB NIE MOŻE UGRYŹĆ WIĘKSZEGO TO MUSI GO CHOCIAŻ OBSIKAĆ. Do zobaczenia w pracy i jest pewniakiem, że powiem Wam cześć. To mój ostatni post. Dziękuję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

zyczliwy175 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Mar 2009

PostWysłany: 29-03-2009, 22:29    Odpowiedz z cytatem

Kolejarzu 001 ja tam nie chce abyś się do mnie odzywał Exclamation .
Sam na początku zacząłeś pisząc pierwszy post... Przynajmniej już wiem, że jak na Ciebie będę spoglądać to tylko z politowaniem....


Ostatnio zmieniony przez zyczliwy175 dnia 29-03-2009, 23:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wiosna Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 28 Mar 2009

PostWysłany: 29-03-2009, 22:40   do kolejarz 001 Odpowiedz z cytatem

kolejarzu 001 sam zacząłeś zobacz na pierwszą stronę. Niestety sprawy potoczyły się bez kontroli. Myślę że nadal masz kompleks wyższości.
No cóż wolność słowa.
Niektórzy jutro nie będą wychodzić z pokoi. Jest takie powiedzenie nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka Very Happy

Życzę spokojnej nocy a jutro aż strach pomyśleć.
A już na dniach Wielki Tydzień i refleksja mam nadzieję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gros Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Mar 2009

PostWysłany: 29-03-2009, 23:08    Odpowiedz z cytatem

Kolejarzu001!Nie chcę abyś mi się kłaniał!! Podtrzymaj tradycję swego guru.Zapewne jesteś z byłego OGM. I zapewne ten "duży piesek" to Ty. Pamiętaj tylko o jednym!Te małe pieski dały wam chlebuś, w przeciwnym razie byłbyś już dawno na zielonej trawce. Długo wszyscy czekaliśmy na odpowiedź, zapewne modliłeś się o rozum,ale trochę późno. Trzeba było brać się za robotę a nie prowokować.Cieszy mnie fakt że to ostatni Twój post,ale czy aby napewno? Język
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

zyczliwy175 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Mar 2009

PostWysłany: 29-03-2009, 23:12    Odpowiedz z cytatem

Znając kolejarza 001 to pewnie napisze pod innym nickiem Śmiech Śmiech Śmiech

Spokojnej nocy i do jutra Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

filkrop Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Mar 2009

PostWysłany: 30-03-2009, 05:02    Odpowiedz z cytatem

Witam Was jeszcze raz. Czytając posty widzę, że jest tu walka 2 opcji, byłego i nowego dyrektora, czasami odzywają się pozostali -czyli ta większość, która siedzi i pracuje. Piętnujecie to co było źle za poprzedniego dyrektora, ale robicie dokładnie to samo. Myślę, że nowy dyrektor przyszedł sam i bardzo szybko tą lukę wypełniliście walcząc o względy i co z przykrością muszę stwierdzić, o stołki i kasę. Myślałem, że u mnie jest źle,ale w porównaniu z wami to u mnie sielanka. Część z was chyba jest bardzo młodymi, niedoświadczonymi ludźmi, którzy mają wygórowane ambicje. Zastanawia mnie wypowiedź KOLEJARZA 001, odnoszę wrażenie, że pisał specjalnie i prowokująco, i to mus się powiodło. Spowodował lawinę postów i chyba odkrył prawdziwe oblicze jednych i tych drugich. Muszę stwierdzić,że GROS i J23 napewno walczą o stołki, być może ŻYCZLIWY 175 też. J23 o naczlenika wydziału technicznego. GROS o kogoś, komu przedłużono umowę. Zadziwia mnie fakt dostępu do danych personalnych osób. Czy one u was są ogólnie dostępne czy co. Przecież to zakazane. J23 musi być człowiekiem bardzo młodym, że o tym nie wie i nie powinien to opisywać. Toż to prokurator. Mam nadzieję, że wasza dyrektor to czyta i wyciągnie wnioski. Dzięki Franek za wyjaśnienia, ty to chyba z tego wszystkiego jesteś rozsądny, Tak trzymaj i powodzenia.

[ Dodano: 30-03-2009, 10:18 ]
Witam ponownie. Proszę was jeszcze o wytłumaczenie czy:
- Marek C. dyrektor i Marek. C. naczelnik to jest jedna osoba czy to tylko zbieżność danych
- oceniacie ludzi wszystkich wg wykształcenia Józek W., Małgorzata C. i Marek C.
(naczelnik)
- co oni wam zrobili (nie pojawiali się w innych postach) tylko w zasadzie w jednym, nie
powinniście oceniać ludzi tylko dlatego, że pracowali z poprzednim dyrektorem.
Wy chyba też.
To ostatnie da się tylko ocenić jako podważanie ich statusu w celu objęcia ich stanowisk.
”walka o władzę, pozycję i kasę”
Wychodzi na to, że kolejarz 001 faktycznie chciał pokazać was (przeczytałem ponownie i nie stwierdziłem, żeby nawiązywał do czasów poprzedniego dyrektora) i daliście się podejść jak dzieci. Nie wiem czy tymi wypowiedziami nie zrobiliście waszej Dyrektor niedźwiedziej przysługi. Pokazaliście wszystkim o co wam chodzi – pytanie czy wasza pani dyrektor wie, że pewne rzeczy, o których wg mnie nie powinniście wiedzieć piszecie. Skąd zatem wiecie?
Kto wam udostępnił dane personalne osób - bo nie wierzę, żeby to zrobił wasz personalny, przepisy znać musi. Jeżeli te osoby złożą sprawę do sądu, to komu postawia zarzuty?
Pomyślcie trochę, nie dajcie się ponosić emocjom to was zgubi i innym zaszkodzi. Nie odbierajcie mnie źle ale widzę, że walczycie między sobą a po co to komu. Cześć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

piesek Płeć:Kobieta
Nowy


Dołączyła: 31 Mar 2009

PostWysłany: 31-03-2009, 20:25    Odpowiedz z cytatem

Witam!

Jak widać małe pieski też potrafią pogryźć. Pozdrawiam. Mały piesek. Wink Śmiech

2479_predam_psa_XhravyX.jpg
Plik ściągnięto 124 raz(y) 69.01 KB

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl