Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Nowy dyrektor OGN w Krakowie
Autor Wiadomość

SzwagierPKP Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Lis 2008
Skąd: Białystok

PostWysłany: 31-03-2009, 23:55   Re: Krakowski POPiS Odpowiedz z cytatem

kolejarz100 napisał/a:
05.03.2007 r. Gazeta Krakowska donosiła w artykule pt. W Krakowie i Nowym Sączu PiS wybiera prezesów wskazanych przez Jarosława Kaczyńskiego

A u nas w zakładzie kto inny z PiS-u jest ojcem chrzestnym tych "fachowców" http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=61991#61991 - trafnie to ujęła Krycha podczas nominacji do Betonu 2008.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

filkrop Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Mar 2009

PostWysłany: 04-04-2009, 16:28    Odpowiedz z cytatem

Często wydaje mi się, że „głupich ludzi” we współczesnym świecie pojawia się wokół nas coraz więcej. U osób, które nie mogą z jakiegoś powodu rozmawiać zatraciły w pisaniu człowieczeństwo. To tak jakby ich nie było. Nastanie cisza, która sprawi, że człowiek nie będzie miał po co tak naprawdę żyć. Dla mnie rozmowa jest w czymś nadrzędnym w życiu, sprawia, że warto żyć. Oczerniać i opluwać za zasłoną to samotność, która bardzo często wiąże się z brakiem rozmowy, co sprawia, że zamykamy się sobie. Kiedyś przez to zostaniecie sami Niestety takich właśnie „oddzielnych wysepek” tworzycie coraz więcej. Każdy zajęty jest wyłącznie swoimi sprawami, goniąc za kasą, władzą i sławą. Nie wystarczy sama umiejętność oraz możność mówienia, potrzebne jest jej właściwe wykorzystanie. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, jak ważną wartość tracą z dnia na dzień i najczęściej uświadamiają sobie to wówczas, gdy jest już na to za późno.
„Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie”?!(Adam Mickiewicz)… Pomyślcie na tym. Wiem, że już odpowiedzi na pytanie nie dostanę, więc cześć. Mam nadzieję, że mnie to nigdy nie dosięgnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Janek195 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Mar 2009

PostWysłany: 05-04-2009, 14:04    Odpowiedz z cytatem

Witam
Poniższy tekst na Forum nie jest mojego autorstwa i nie wiem kto i jaki sposób podszył się pod moje hasło.
"Sro 14:14] Janek195: Były Dyrektor OGN to dopiero był cwaniaczek aby
skutecznie działał mobbing zainstalował kamery . A przetargi wygrywał zawsze
ten sam Pan Sikora . Podejrzewam iż krytyczne uwagi do nowej Pani Dyrektor
napisał on sam . To przekręt lepszy od Wacha i Mamińskiego . A kadra jego
to beton komunistyczny w osobie Pana Wysopala agenta TW Pani Czarnik która
nie ma nawet matury . Została Dyrektorem tylko dlatego iż regulowała
należności kolesiom Pana Wacha przedterminowo ale o tym już prokuratura wie . Te
[Sro 14:18] Janek195: Dyrektor OGN w Krakowie to przekręt i cynik nie
szanował ludzi podzielił kadrę na mieszkaniową i nieruchomości a tej
pierwszej bez uzasadnienia wypłacał premie a my z nieruchomości byliśmy
tępakami . Wstyd Panie Dyrektorze abyś sie sam bronił bo wiem iż nie masz nikogo
kto by Cię żałował iż odszedłeś . To cud nad Wisłą że już Cię nie
ma"
Nie chowam się za plecami innych i podpisując swoje pisma do odpowiednich władz mam odwagę przyjąć odpowiedzialność za własne słowa (na Forum także).
Sprawa dotycząca bezprawnej sprzedaży gruntu PKP przy dworcu w Krakowie, nie ma żadnego związku z poprzednim Dyrektorem OGN. Nie wiem komu mogło zależeć na bezsensownym połączeniu tych spraw. Nie znam byłego dyrektora OGN i osobiście i nie jestem w stanie w jakikolwiek sposób wydawać opinii na jego temat. Połączenie przez kogoś tych dwu spraw może mieć na celu umniejszenie znaczenia afery powstania straty w PKP na kwotę ponad 200 mln zł.
Zdecydowałem się napisać na forum odnośnie tej sprawy, bo odnoszę wrażenie, że odpowiednie władze (prokuratura) nie robi nic aby tą sprawę wyjaśnić.
Stratę oprócz PKP ponieśli wszyscy udziałowcy FWP tak, że kolejarze mają prawo żądać od prokuratury pełnego wyjaśnienia tej sprawy i zadośćuczynienia w postaci zwrotu 15% kwoty z ok 200 mln do FWP. Można też powołać pełnomocnika (z prawniczym wykształceniem), który będzie reprezentował pokrzywdzonych kolejarzy w sprawie odzyskania utraconych korzyści.
Janek195
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 05-04-2009, 20:06    Odpowiedz z cytatem

Janek195 zapewnia:
Cytat:
Nie chowam się za plecami innych i podpisując swoje pisma do odpowiednich władz mam odwagę przyjąć odpowiedzialność za własne słowa (na Forum także).
Zatem to Twój "podpis" pod doniesieniem do prokuratury:
Cytat:
Załączniki;
1x1 Operat szacunkowy str.2
1x1 Uchwała Nr. 51 Zarządu PKP
1x1 Interpelacja poselska Posła Józefa Dąbrowskiego
1x1 Odpowiedź Prezesa KCK Kazimierza Żurowskiego na artykuł prasowy
Otrzymują:
Centrale Związkowe PKP
Prezes Zarządu FWP PKP Pan Tomasz Jędrzejczak
Prokuratura Okręgowa Kraków

JAN JANIK
Jesteś byłym prezesem PKP i nazywasz się Jan Janik?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 05-04-2009, 20:18    Odpowiedz z cytatem

Janek195 napisał/a:
Poniższy tekst na Forum nie jest mojego autorstwa i nie wiem kto i jaki sposób podszył się pod moje hasło.

Twoje hasło znasz tylko Ty. Nikt inny bez twojej wiedzy nie może go pozyskać, nawet Admin (hasła są zakodowane w bazie danych).

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Marysia Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 05 Kwi 2009

PostWysłany: 07-04-2009, 00:43    Odpowiedz z cytatem

Kolejarzu 001 !!!
Tak w życiu bywa pies się topi łańcuch pływa . Nie przejmuj się jeżeli byłeś nie dobry to życie Ci wynagrodzi , może zostaniesz PREZESEM to reguła w PKP . a jeżeli byłeś uczciwy to Cię wywalą tak jak wszystkich którym dobro PKP i kolejarzy było największą wartością . Tak więc przed Tobą i tak sukces !!!
Byłeś taki jaki byłeś ..... krzywdziłeś wszystkich za wyjątkiem Joli tak ładnie wyglądaliście w Zakopanym .
Gdzie teraz będziecie spędzać czas na koszt PKP . Wszystko było twoje prywatne a zwykły pracownik dla Ciebie był śmieciem .
Narobiłeś sobie kłopotu broniąc się używając pseudonimu , Twój przydupas Wysopal tego nie pisał gdyż dla niego komputer to czarna magia mimo iż mamy XXI wiek kochany .

Dedykuje Ci wiersz Miłosza ....

Który skrzwdziłeś człowieka prostego
Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
Gromadę błaznów koło siebie mając
Na pomieszanie dobrego i złego,

Choćby przed Tobą wszyscy się skłonili
Cnotę i mądrość Tobie przypisując ,
Złote medale na Twoją cześć kując,
Radzi że jeszcze jeden dzień przeżyli

Nie bądż bezpieczny.Poeta pamięta ( kolejarze też )
Możesz go zabić - narodzi się nowy .
Spisane będą czyny i rozmowy

Lepszy dla Ciebie byłby świt zimowy
I sznur i gałąż pod ciężarem zgięta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 07-04-2009, 17:16    Odpowiedz z cytatem

Panie i Panowie z PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie, zamiast wzajemnie wieszać na sobie psy zróbcie coś pożytecznego. Na forum mamy oddzielny wątek dotyczący milionowych przekrętów na nieruchomości PKP w Krakowie. Wielu z Was na pewno dobrze zna temat, bo to wasz teren i wasz zakład. Zapraszam do dyskusji:
http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=6787

A może jeszcze dodacie coś do innego wątku Firmy sprzątające na kolei a władze PKP odnośnie ZU Południe z Krakowa:
http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=62661#62661

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Naczelnik Płeć:Mężczyzna
Administrator


Dołączył: 10 Lis 2005
Skąd: Polska

PostWysłany: 16-04-2009, 18:27    Odpowiedz z cytatem

Areczek, no i proszę. Jak nożem uciął. Forumowicze z OGN Kraków ulotnili się jak kamfora...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

filkrop Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Mar 2009

PostWysłany: 18-04-2009, 14:10    Odpowiedz z cytatem

Do naczelnik

Z prywatnego posta wiem,że mają jakieś problemy. Ich Dyrektorka, chce zwolnić dyscyplinarnie 2 pracowników (ma ich być więcej) za jakieś błahostki (nie znam szczegółów) i w tym jednego, który był na forum opisany. Mogę tylko podejrzewać. Być może jest to związane z forum. Na pewno odezwą się z czasem. Wiem również, że to chyba nie wszyscy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kolejarz001 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Mar 2009

PostWysłany: 19-04-2009, 13:10    Odpowiedz z cytatem

Witam, nie wiem, od kogo Filkrop masz informacje o naszych kłopotach, ale muszę potwierdzić ich autentyczność. Przerwałem forum tylko, dlatego, że zwolennicy poczynań Pani Dyrektor zaczęli obrzucać błotem ludzi, którzy nie mieli z tym nic wspólnego, ucierpieli niewinni. Nie taki był mój zamiar. Kiedy zacząłem pisać sądziłem, że może być to poważna dyskusja, jednak tak się nie stało. Nie mogę powiedzieć, aby Pani Dyrektor przejęła się postami, spłynęło to po niej jak po kaczce, ale to też o czymś świadczy. Przyjęła sobie wraz ze swoimi zwolennikami z Solidarności za punkt honoru usunąć wszystkich niewygodnych pracowników a szczególnie tych należących do Związku „Solidarność 80” bo uważa, że to banda poprzednich Dyrektorów i razem z nimi musi się też ich pozbyć. Tu akurat jest w wielkim błędzie, bo zwykły pracownik uszanuje każdego dyrektora łącznie z nią, ale trzeba mieć do ludzi odrobinę szacunku. Nie wiem czy ona sama ma tak podły charakter, czy została świadomie wmanipulowana przez osoby kopiące wcześniej dołki pod dyrektorem Cisowskim, ale to już jest jej tajemnicą i Związku Solidarności. W każdym razie zwalnianie ludzi dyscyplinarnie po kilkudziesięciu latach pracy bez żadnej przyczyny to skandal i chamstwo w najgorszym wydaniu. Myślę, że jeszcze nie zdaje sobie sprawy z tego, co robi i nie wie, jakie może ponieść tego konsekwencje, ale jej postępowanie nie pozostanie to bez echa i na pewno w bardzo bliskiej przyszłości o tym się przekona na własnej skórze. Ludzie to nie śmieci, które można od tak wyrzucić do kosza. Nie wiem jak przedstawia się sytuacja w innych oddziałach w Polsce bo nikt nie miał odwagi wypowiadać się na forum oprócz Katowic, ale jedno jest tu pewne, mieć za dyrektora taka osobę to najgorsze co może się w życiu przytrafić szaremu pracownikowi i nie życzę tego nikomu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Franek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2009

PostWysłany: 20-04-2009, 08:37    Odpowiedz z cytatem

Uczciwy kolejarzu !Faktycznie nie taki był twój zamiar. Chciałeś sobie popluć na nową Panią Dyrektor pisząc bzdury , obrzucając ją błątem i fałszywymi oskarżeniami. Nie liczyłeś się jednak z tym , że odzew na twoją prowokację będzie aż tak duży i poruszy wiele wątków i sytuacji panujących w Zakładzie od 6 lat. Kiedy jednak okazało się , że jesteś w mniejszości obraziłeś wszystkich i schowałeś głowę w pisek. Ale oczywiście tylko na tym forum, a kopanie dołków pod Panią Dyrektor i wszystkimi którzy myślą inaczej dalej trwa. Podziwiam Panią Dyrektor, że przez 4 miesiące wykazała i tak dużą cierpliwość, chciała zaufać wszystkim, nie robiła natychmiastowych roszad tak jak inni Dyrektorzy, niestety zostało to wykorzystane przeciwko niej. Teraz zbieracie żniwo swoich świństw i świnstewek, które miały doprowadzić do zniszczenia nowej Dyrektor.Jak widać cierpliwość jej się wreszcie skończyła - powody daliście jej sami. Czy dalej nie rozumiesz powagi sytuacji i zamiast brać się do uczciwej pracy dla dobra naszego Zakładu - prowokujesz , kłamiesz i oczerniasz wszystkich. Dzałając przeciwko całemu Zakładowi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kolejarz100 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 12 Sty 2009

PostWysłany: 20-04-2009, 14:47    Odpowiedz z cytatem

Jak przysłowiowo włożony kij w mrowisko podział mój news z dnia 12.01.2009 r.
Wielu komentatorów, wielkie zacietrzewienie i wiele zwykłego chamstwa.
Jakoś nikt nie dostrzega,że motywem popełnienia tego tekstu była chęć wyjaśnienia, jakim sposobem działacz samorządowy bez odpowiedniego wykształcenia, bez doświadczenia, bez znajomości specyfiki kolejowej zostaje wyznaczony przez zarząd PKP S.A. na dyrektora oddziału gospodarowania nieruchomościami w Krakowie. Skąd zarząd PKP S.A. bierze takie kandydatury?
Logicznym wydaje się wniosek, że są to osoby z tz. klucza politycznego.
Tajemnicą poliszynela jest, że w spółkach z udziałem skarbu państwa partie polityczne lokują swoich zasłużonych członków, dla których zabrakło stanowisk politycznych. W przypadku Pani Haliny K. zagadką pozostaje, które ugrupowanie polityczne ją proteguje, która partia polityczna wpływa na decyzje personalne PKP S.A.
Myślę, że większość uczestników tego forum zgodzi się ze mną, że „polityka” ma bardzo negatywny wpływ na gospodarkę i firmy, którymi zarządzają fachowcy z politycznego nadania źle na tym wychodzą.
Zgrozę budzą niektóre komentarze, z których aż zionie nienawiścią i po prostu głupotą.
Osoby, które podają do publicznej wiadomości dane, które są chronione jako dane osobowe muszą mieć świadomość, że łamią prawo.
Dostęp do takich danych ma ograniczona ilość pracowników, którzy powinni być świadomi o ciążącej na nich odpowiedzialności karnej za nieuprawnione podawanie tych danych do wiadomości publicznej.
Wątki typu ktoś mi się nie ukłonił, ktoś krzywo się na mnie popatrzył i dlatego mu dokopię są po prostu żałosne i bardzo źle świadczą o autorach.
Jeśli ma się dowody na to, że ktoś bierze łapówki to robi się doniesienie do prokuratury, a nie ogłasza się tego na forum.
To nie jest walka na argumenty, to jest normalna wojna podjazdowa, która ma na celu zapewnienie dla „swoich” stanowisk i apanaży.
Należy mieć tylko nadzieję, że Pani Halina K. będzie miała tyle rozsądku, że odróżni ziarno od plew i nie pozwoli, aby kilka osób nią manipulowało.
Przykro mi, ale nie zakończę swojego wystąpienia wierszykiem, po prostu nie umiem robić z siebie

[ Dodano: 20-04-2009, 14:52 ]
Widząc co się dzieje w OGN w Krakowie można tylko powiedzieć, że mieszkańcy gminy Zabierzów wykazali ogromną mądrość nie wybierając P.Haliny K. na następną kadencję na stanowisko wójta.
Teraz dzięki zarządowi pkp.s.a. muszą przeżywać ten horror pracownicy OGN w Krakowie.
Franku dlaczego teraz tak bez wierszyka?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

filkrop Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Mar 2009

PostWysłany: 20-04-2009, 18:30    Odpowiedz z cytatem

Widzę, że znowu się coś u Was dzieje niedobrego. Należałoby zadać pytanie: dlaczego niektórzy z was próbują osiągnąć to samo z czym walczą ? Odpowiedź nasuwa się sama – chcą zdobyć władzę i względy Dyrektora. Przeanalizujcie wszystkie wypowiedzi, a dojdziecie do wniosku, że poza wyjątkami jednak ci pozostali was ostrzegali, abyście nie popełniali tych samych błędów. Wytykacie innym łapówkarstwo - gdyby tak było to wydaje mi się, że siedzieliby gdzie indziej, brak wykształcenia – może jednak coś wiedzą i nie są najgorsi. Walczący o względy i apanaże, domyślam się, że są dobrze wykształceni ale odnoszę wrażenie, że z tym wykształceniem nie nabyli kultury osobistej (nie kieruję tego do wszystkich, ci którzy ją mają – nie dotyczy). Dlaczego nie walczą uczciwie? Może lepiej by ich zrozumiano, gdyby w ślad za ambicjami pokazali, że oceniają wszystko obiektywnie. Doceniliby to na pewno nawet przeciwnicy oraz ci, których chcą zmienić. Jeżeli jesteście młodzi i wykształcenie walczcie o swoje w sposób uczciwy i sprawiedliwy, pokażcie za tym waszą wiedzę, doświadczenie i przychylność dla drugich. Przecież wcześniej czy później to wy ich zastąpicie. Co zrobicie jeżeli za rok czy dwa jeśli jest prawdą co Kolejarz 100 napisał, iż może wasza dyrektor jest z klucza, może zostanie zmieniona ? Najprawdopodobniej też będzie o sobie czytać jako o nieukach i łapówkarzach- ciekaw jestem czy to będzie dla was miłe. Walczcie o swoje uczciwie, pokażcie swoje dobre ja a docenią was wszyscy. Bądźcie sobie kolegami nie wilkami – to was zgubi. KTO MIECZEM WOJUJE TEN OD MIECZA GINIE. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

spiker Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Mar 2009

PostWysłany: 20-04-2009, 20:38    Odpowiedz z cytatem

FILTROP
Masz rację, Pani Dyrektor nie przyszła do OGN z zamiłowania do PKP, po prostu w chwili obecnej nie było nic lepszego.
Jeśli się nie sprawdzi to jej mocodawcy znajdą dla niej inne stanowisko, a to, że w wyniku takiego zarządzania OGN się rozleci to już nikogo nie obchodzi.
Podobno na jednym ze spotkań z załogą wręcz powiedziała, że jeśli pracownicy się nie podporządkują to krakowski OGN zostanie rozwiązany.
małopolską część przejmie OGM w Katowicach, a podkarpacką OGM w Lublinie.
Dyrektor kolejarz nigdy by takich słów nie wypowiedział, prawdziwi kolejarze traktują swoja pracę jak służbę i zawsze utożsamiają się ze swoim zakładem.
No cóż takie czasy , że prawdziwych kolejarzy jest coraz mniej i są wypierani przez przeróżnych specjalistów.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 20-04-2009, 22:42    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Skąd zarząd PKP S.A. bierze takie kandydatury?

A może rada nadzorcza? Henryk Sikora z kolejarskiej "S" jest w radzie nadzorczej PKP S.A. Zdaje się, że Sikora jest z Krakowa?

Formalnie dyrektorów mianuje zarząd spółki, ale prezes Wach przyjmie do pracy każdego protegowanego z klucza partyjnego kumotra, bo od tego z kim trzyma zależy przecież jego posada. A że Wach jest jak kameleon i dla utrzymania stołka skuma się z każdym świadczy fakt, że prezesem PKP S.A. został za rządów SLD, przetrwał PiS, a teraz przyjaźni się z PO.

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl