Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 13, 14, 15  Następny
EN "Jan Kiepura"
Autor Wiadomość

Polrail Service Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2012

PostWysłany: 31-10-2012, 11:51    Odpowiedz z cytatem

Skolmi napisał/a:
Ktoś wie czemu na 13 XI zablokowana jest sprzedaż?


Cześć,

Wiadomość z ostatniej chwili, z samego źródła. 'Kiepura' jest odblokowany i można dokonywać rezerwacji.
Przyczyną blokady do dnia dzieisejszego były prace remontowe po stronie niemieckiej.

Pozdrowienia,

Jarek
Polrail Service
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Skolmi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Mar 2012

PostWysłany: 31-10-2012, 19:40    Odpowiedz z cytatem

Wow. Dzięki.

A możesz zerknąć, jaka jest teraz różnica w cenie pomiędzy sleeper'em double a double lux (WC - Kolonia),
bo przy tej blokadzie kasjerka na WC nie była mi wstanie powiedzieć bez wystawienia biletu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Gonza Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Maj 2010
Skąd: Tychy

PostWysłany: 01-11-2012, 17:39    Odpowiedz z cytatem

Skolmi - to akurat idzie łatwo sprawdzić w Warunkach taryfowych dla EN Jan Kiepura, na stronie IC (strony 21-22).
Sypalny Double z Warszawy do Kolonii - cena normalna 162 EUR, Double Deluxe 175 EUR.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Polrail Service Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2012

PostWysłany: 02-11-2012, 09:39    Odpowiedz z cytatem

Skolmi napisał/a:
Wow. Dzięki.

A możesz zerknąć, jaka jest teraz różnica w cenie pomiędzy sleeper'em double a double lux (WC - Kolonia),
bo przy tej blokadzie kasjerka na WC nie była mi wstanie powiedzieć bez wystawienia biletu?


Cześć,

Ceny podane przez Gonza to oczywiście ceny standardowe.
Jak widać różnica między SD i SDDL wynosi od kilkunastu Euro wzwyż.

Można skorzystać z promocyjnych cen zakupu biletu na EN Kiepura (w tej chwili np. odpowiednio EUR 101,- i 124,-), ale wówczas trzeba znać więcej szczegółów (potwierdzona data podróży, wiek podróżnego itp.), żeby system podał najkorzystniejszy dostępny wariant.
Skolmi, jeżeli jesteś zainteresowany, to proszę o kontakt.

Pozdrowienia,

Jarek
Polrail Service
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

cobrakl Płeć:Kobieta
Nowy


Dołączyła: 14 Lis 2012

PostWysłany: 14-11-2012, 13:33    Odpowiedz z cytatem

Witam! na stronie dbahn rezerwacja biletu na EN 447 z amsterdamu do warszawy na 28.11 kosztuje 39 euro. Chciałabym pojechać z Hannoveru, ale jak wpisuję połączenie Hannover - Warszawa to wynosi 79 euro. Myślicie, że mogę zarezerwować bilet z Amsterdamu i wsiąść w Hannoverze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Polrail Service Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2012

PostWysłany: 14-11-2012, 14:04    Odpowiedz z cytatem

cobrakl napisał/a:
Witam! na stronie dbahn rezerwacja biletu na EN 447 z amsterdamu do warszawy na 28.11 kosztuje 39 euro. Chciałabym pojechać z Hannoveru, ale jak wpisuję połączenie Hannover - Warszawa to wynosi 79 euro. Myślicie, że mogę zarezerwować bilet z Amsterdamu i wsiąść w Hannoverze?


Cześć,

Proszę o pilny kontakt tel. jeżeli jesteś zainteresowana tańszym, niż znalazłaś, biletem bezpośrednio z Hannover. W tej chwili możemy zaoferować z Hannover Eur 39 za siedzące i Eur 49 za kuszetkę.

Twój plan z biletem z Amsterdamu, a wsiadaniem w Hannover może się nie udać, ponieważ zgodnie z przepisami powinnaś zająć swoje miejsce w ciągu 15 min od odjazdu pociągu. Jeżeli konduktor zobaczy wolne miejsce , a będzie miał chętnego na nie przed Hannover, to może sprzedać miejsce zanim Ty wsiądziesz.

Pozdrowienia,

Jarek
Polrail Service
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jaro85 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Lis 2011

PostWysłany: 14-11-2012, 17:59    Odpowiedz z cytatem

Cześć Smile

Chcę wracać 9 grudnia z Utrechtu do Poznania lecz mimo pojawienia się nowego rozkładu jazdy nadal nikt nie wie kiedy będą w sprzedaży bilety na En Jan Kiepura w drodze powrotnej. Dzwoniąc na infolinie Intercity powiedziano mi, że trzeba się dowiadywać bo póki co to nikt nic nie wie. Na stronie bahn.de to samo. I teraz gdy chciałbym kupić bilet w ofercie Sparnight gdzie liczy się kolejność zakupu to jestem skazany na codzienne śledzenie czy bilety już są. Chyba, że ktoś z was wie coś więcej na ten temat...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Polrail Service Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2012

PostWysłany: 14-11-2012, 23:31    Odpowiedz z cytatem

jaro85 napisał/a:
Cześć Smile

Chcę wracać 9 grudnia z Utrechtu do Poznania lecz mimo pojawienia się nowego rozkładu jazdy nadal nikt nie wie kiedy będą w sprzedaży bilety na En Jan Kiepura w drodze powrotnej. Dzwoniąc na infolinie Intercity powiedziano mi, że trzeba się dowiadywać bo póki co to nikt nic nie wie. Na stronie bahn.de to samo. I teraz gdy chciałbym kupić bilet w ofercie Sparnight gdzie liczy się kolejność zakupu to jestem skazany na codzienne śledzenie czy bilety już są. Chyba, że ktoś z was wie coś więcej na ten temat...


Jutro zobaczymy co da się zrobić w Twojej sprawie. Chociaż nie ukrywam, że właściwie wszyscy jesteśmy uzależnieni od działań przewoźnika/-ów w sprawie rozkładu jazdy.
Czy ewentualnie możesz podać na prv swój nr tel lub jakąś inną formę kontaktu bezpośredniego?

Pozdrowienia i dobrj nocy,

Jarek
Polrail Service
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Skolmi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Mar 2012

PostWysłany: 15-11-2012, 18:18    Odpowiedz z cytatem

Jakiś sajgon ostatnio. Radzę nie jechać Razz

Wczoraj miał nie jechać przez Kolonię (sprzedaż do K. była zablokowana).
Konduktor potwierdził, że jedziemy objazdem (pokazał rozkład zamknięciowy).
I nagle mnie w nocy budzi pukanie do drzwi, że jednak niemcy zdecydowali,
że jedziemy normalnie i mogę wysiąść w K. jak chcę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

agnieszka__ Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 17 Lis 2012

PostWysłany: 17-11-2012, 21:56    Odpowiedz z cytatem

Ja planuje podróz na przyszły rok ,ale rozkład tylko do 9 czy 8 grudnia i nie wiem jak bedzie z takimi rezerwacjami na przyszły ro k .Chyba muszę czekac do zmiany rozkładu ?Kupował ktos na przełomie zmiany rozkładu i czy ten pociąg w ogóle będzie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

muzyk50 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Gru 2010

PostWysłany: 18-11-2012, 09:01   jak przewiezc chorego Odpowiedz z cytatem

Przepraszam ze odbiegam od tematu, ale mam poawzny problem.Moj kuzyn musi przewiezc chora zone ze szpitala z Palermo do Katowic,jako pasazera lezacego,czy musi wykupic jej caly przedzial i jak by wygladala,przebiegala jej podroz, pomozcie mi prosze bede bardzo wdzieczny.Stan jej zdrowia wykluczyl jej powrot samolotem i autobusem prosze Was o szybka porade i odpowiedz,pozdrawiam wszystkichj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rzeszowianin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Kwi 2012
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: 18-11-2012, 09:35    Odpowiedz z cytatem

W wagonach sypialnych sa przedzialy DOUBLE dla dwoch osob wiec jak bedziesz kupowal bilet to zapytaj w kasie o taki przedzial

[ Dodano: 18-11-2012, 09:44 ]
Agnieszka__

Pociag ten bedzie Smile

Warszawa Wsch odj 18.33
Amsterdam Centraal przyj 9.59

i

Amsterdam Centraal odj. 19.01
Warszawa Wsch przyj 10.20
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

agnieszka__ Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 17 Lis 2012

PostWysłany: 18-11-2012, 19:45    Odpowiedz z cytatem

Dzięki Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Polrail Service Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2012

PostWysłany: 19-11-2012, 08:16   Re: jak przewiezc chorego Odpowiedz z cytatem

muzyk50 napisał/a:
Przepraszam ze odbiegam od tematu, ale mam poawzny problem.Moj kuzyn musi przewiezc chora zone ze szpitala z Palermo do Katowic,jako pasazera lezacego,czy musi wykupic jej caly przedzial i jak by wygladala,przebiegala jej podroz, pomozcie mi prosze bede bardzo wdzieczny.Stan jej zdrowia wykluczyl jej powrot samolotem i autobusem prosze Was o szybka porade i odpowiedz,pozdrawiam wszystkichj


Dzień dobry,

Sprawa nie jest prosta i podajesz za mało szczegółów, żeby udzielić wyczerpującej odpowiedzi.
Nie ma pociągu bezpośredniego Palermo-Katowice. Są jedynie połączenia z przesiadkami i nie zawsze przejazd w wagonie z miejscami do leżenia lub sypialnym. Jeżeli jest wagon sypialny, to możliwe są różne opcje podróżowania jeżeli chodzi o komfort. Włącznie ze specjalnym przedziałem dla osób chorych/niepełnosprawnych.
Czy chora osoba musi zawsze być w pozycji leżącej? Co w sytuacji przesiadek i czasem długiego oczekiwania na stacji na kolejny pociąg?
To jeszcze nie wszystkie pytania, na które trzeba znać odpowiedź, żeby zaplanować taką podróż koleją.

Pozdrowienia,
Jarek
Polrail Service

PS - Może admin przeniesie 3 wiadomości dot. tej sprawy do nowego tematu np. pt. "Palermo-Katowice - przejazd chorego"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Skolmi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Mar 2012

PostWysłany: 05-12-2012, 11:37    Odpowiedz z cytatem

Kolejne przygody Smile

Przy próbie kupna SDDL na 10 XII do Amsterdamu wyskakiwało dziś w kasie "żądana taryfa nieważna
w pociągu i wagonie", albo "pociąg jest tymczasowo zablokowany" (i tak na zmianę). SD sprzedawało bez problemu. Na 11 XII z powrotem (a więc ten sam obieg!) SDDL już można kupić.

Albo to przez nowy rozkład, albo 305Ad w jedną stronę nie jedzie Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 15 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 13, 14, 15  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl