Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Zamykanie przedziałów
Autor Wiadomość

yusek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Cze 2008
Skąd: Gdańsk Jasień

PostWysłany: 25-06-2009, 19:50    Odpowiedz z cytatem

przyjmując, że standardowy z Ikei to będzie ten drugi od lewej to ten największy jest wielkości kwadratu.

_________________
Posiadanie Gdańska jest ważniejsze od wszystkich pieniędzy.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Skoku Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Cze 2009
Skąd: Bolesławiec

PostWysłany: 25-06-2009, 19:51    Odpowiedz z cytatem

http://i39.tinypic.com/1pwbow.jpg

Dokładnie taki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

NickName Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 25 Cze 2009

PostWysłany: 25-06-2009, 19:58    Odpowiedz z cytatem

to zdjęcie jest w skali 1:1 ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

yusek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Cze 2008
Skąd: Gdańsk Jasień

PostWysłany: 25-06-2009, 20:02    Odpowiedz z cytatem

Wiesz 1:1 w przypadku zdjęć jest nie możliwe bo wystarczy, że ktoś będzie miał inne parametry monitora to skala się zmieni

_________________
Posiadanie Gdańska jest ważniejsze od wszystkich pieniędzy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Marcin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Lis 2005

PostWysłany: 25-06-2009, 21:13    Odpowiedz z cytatem

Zamykanie na klucz w przypadku złodziei nic nie da bo oni mają takie klucze. Poza tym jak to sobie wyobrażasz że będziesz sama w przedziale zamknięta a ludzie będą się ściskać na korytarzu? Wejdzie konduktor powie że tu są wolne miejsca i już nie będziesz sama. Możesz sobie zarezerwować przedział ale to trochę kosztuje, nie wiem ile ale napewno nie mało. I ostatnia rzecz. W przypadku jakiegoś pożaru w wagonie- będzie to Twoja ostatnia podróż bo raczej z niego się nie wydostaniesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

NickName Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 25 Cze 2009

PostWysłany: 25-06-2009, 21:26    Odpowiedz z cytatem

dzięki ża życzysz mi pożaru w pociągu Smile nie, no wiem co chciałeś przekazać. Wiadomo że jeśli będzie tłok to nie będe z koleżanką(bo jednak sama nie jadę) zamknięta bo kulturę osobistę to jednak posiadam. Złodzieje za dnia- w to też wątpię. Jak pisałam w pierwszym poście najbardziej chcemy się obronić przed zboczeńcami. Takich to nie mało , co drugi facet ślini się na każdą laskę -nieważne jak wygląda . A jeszcze jak do tego dojdzie alkohol to może dojść do nieprzyjemności (bo większość facetów pije w czasie podróży pociągami) ja nie chcę nikogo z Was urazić tymi słowami , ale chyba rozumiecie że dziewzyny jednak czująs się mniej bezpiecznie choćby ze względu na płeć Razz

//Zmoderowano. proszę nie używać języka rodem z rynsztoku.następnym razem będzie ostrzeżenie. mateuszpiszcz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

regalik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 31 Sty 2009
Skąd: Kujawy i Pomorze

PostWysłany: 25-06-2009, 21:59    Odpowiedz z cytatem

NickName napisał/a:
(bo większość facetów pije w czasie podróży pociągami)

A gdzieś ty to zaobserwowała? Wątpliwość Chyba wodę gazowaną. Very Happy Owszem zdarzają się przypadki, że piją, ale na pewno nie jest to regułą. Tak jak pisali przedmówcy: jedziecie w dzień pociągiem o niezłej frekwencji więc nie powinno być żadnych ekscesów.
Jak macie stracha siadajcie do przedziału z emerytami, ale wtedy grożą wam opowieści przez całą drogę o chorobach, lekarstwach albo jak dziadek zdobywał Monte Cassino za co otrzymał ze 3 medale Virtutti MIlittari, ewentualnie narzekania na rząd i niską emeryturę. I odradzam młode rodziny z małymi dziećmi (bardzo bezpiecznie to prawda, ale takie małe kochane dzieciaczki Twisted Evil potrafią wyprowadzić z równowagi po paru godzinach nawet Matkę Teresę. Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

NickName Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 25 Cze 2009

PostWysłany: 25-06-2009, 22:03    Odpowiedz z cytatem

z tymi starszymi ludźmi to prawda Very Happy mam dziadka , który każdemu kto przyjdzie opowiada o II wojnie światowej - mnie od tej historyjki już się niedobrze robi Mr. Green no ale dzięki wszystkim za rady i inne Smile ale i tak załatwię sobie kluczyk Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

yusek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Cze 2008
Skąd: Gdańsk Jasień

PostWysłany: 25-06-2009, 22:04    Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak ostatnio z żoną pędzliśmy 3 dni w pośpiechu w tym słynne Ustronie pozdrowienia dla kolejarza w cywilu. I było różnie w naszych przedziałach i tylko w jednym pito (i to dwie studentki, które najpierw gadały jak to cudownie było Hiszpanii). Więc tak źle nie jest. A co do kradzieży to okradli nas tylko raz we Warszawie, przez co omijam tamto województwo szerokim łukiem bo tam się różne cuda dzieją.

_________________
Posiadanie Gdańska jest ważniejsze od wszystkich pieniędzy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Marcin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Lis 2005

PostWysłany: 25-06-2009, 22:30    Odpowiedz z cytatem

Nie życzę Ci pożaru ale każdą ewentualnośc należy brać pod uwagę Very Happy skoro jedziesz z koleżanką to napewno dacie sobie radę. No i skąd taka zła opinia o facetach? Nie wszyscy jesteśmy zboczeńcami Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

NickName Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 25 Cze 2009

PostWysłany: 26-06-2009, 08:57    Odpowiedz z cytatem

no tak , ale różni nas zaczepiali . Przezorny zawsze zabezpieczony Very Happy Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Skoku Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Cze 2009
Skąd: Bolesławiec

PostWysłany: 26-06-2009, 10:03    Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się ze wszystkie alternatywy jezeli chodzi o bezpieczenstwo zostały juz tutaj przestawione.
Teraz musisz wyciągnąc tylko wnioski z postów, i wybrac dogodną według Ciebie formę bezpieczenstwa Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pagolik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Cze 2009

PostWysłany: 26-06-2009, 10:45    Odpowiedz z cytatem

No tak, wszyscy juz podali wystarczajaco duzo sposobow Razz

Zdarzalo mi sie jechac nocnymi pociagami, jak chocby Przemyslaninem i na prawde nie ma sie czego bac, cala podroz przedzial mialem ze znajomymi dla siebie. Mysle, ze najwazniejsza kwestia jest dobranie odpowiedniego pociagu i wykluczenie takich, jak wlasnie szczecinianin, chopin.

Ale Ty jedziesz za dnia, wiec nie ma opcji, ze ktos Cie okradnie Smile uwierz, ze sama na tej trasie na pewno nie bedziesz w przedziale, wiec nic Ci nie grozi, wiele osob w pociagach to starsi mili ludzie, bynajmniej odkad jezdze, to zawsze na takich trafialem Wink raz mi sie zdarzylo spotkac pijanego faceta, ale nawet nie wsiadl do przedzialu, tylko stal przed. Coraz czesciej w pociagach widac sokistow, takie bynajmniej odnosze wrazenie Razz

Pamietaj, ze w pociagu nie jestes sama i jest tam wiele wiele innych ludzi, wiec zawsze w razie czego mozesz sie zwrocic o pomoc.

Jezeli juz tak na prawde bardzo sie boisz, to jedz w 1 klasie, zazwyczaj puste przedzialy sa Wink albo jedz jakims IC albo EX xD podobno tam maja prywatna ochrone w wagonach ;p nie wiem, nigdy nie jechalem.

No a jak bedzie Wam sie mimo wszystko chcialo w dzien spac, to zawsze jedna moze spac, a druga bedzie pilnowala i na zmiane Wink Jednak nie polecam spania w pociagu - za duzo pieknych widokow sie traci Smile i dzwiekow, jakie wydaje z siebie pociag Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

NickName Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 25 Cze 2009

PostWysłany: 26-06-2009, 10:57    Odpowiedz z cytatem

wielkie dzięki wszystkim , mam nadzieję,że po tylu słowach otuchy nie będę się już bała Very Happy najwidoczniej wyobrażałam sobie jazdę pociągiem 1000 razy gorzej niż w rzeczywistości jest Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Marcin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Lis 2005

PostWysłany: 26-06-2009, 11:33    Odpowiedz z cytatem

Fakt w dzień jest bezpieczniej niż w nocy, ale czujnym zawsze trzeba być. Często zdarzają się kradzieże przy wsiadaniu i wysiadaniu z pociągu, w kolejce po bilet. Ale to się może zdarzyć wszędzie w supermarkecie w kinie itp. Tak więc kolej nie jest taka straszna. Najlepiej nie mieć przy sobie za dużo gotówki- bilety kupić sobie dzień wcześniej. Kartą bankomatową wypłacisz w każdym mieście więc nie ma sensu nosić przy sobie większej kwoty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl