Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Następny
Pasażerowie chcą pociągów interREGIO
Autor Wiadomość

Krzysztof21
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-10-2009, 12:39   

Abraxas, posłuchaj tego: http://andrzejsz.wrzuta.pl/audio/2qUHhymdJor/0929_goscrp

W tym wywiadzie prezes Moraczewski mówi, dlaczego muszą jeździć na kiblach. Bynajmniej nie dlatego, że chcą.

Nie wszystko mi się w PR-ach podoba, wiele gorzkich słów pod ich adresem wylałem i jeszcze nie raz wyleję, jestem na konkurencją i przetargami... ale z InterREGIO to im się udało!
Przejdź na dół

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 01-10-2009, 12:41    Odpowiedz z cytatem

Abraxas, powtórzę: nikt Ci nie karze jeździć tymi dalekobieżnymi kiblami. Masz przecież wybór - tanie IR, albo drogie Ex i IC. Jaka cena taki komfort. Czy to tak trudno zrozumieć?

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Abraxas Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Paź 2007
Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: 01-10-2009, 12:55    Odpowiedz z cytatem

nie mam żadnego wyboru bo z Jeleniej jak pisałem nie ma ani IR do którego bym nie wsiadł ani pośpiecha , którym pojechałbym z przyjemnością za to.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 01-10-2009, 13:14    Odpowiedz z cytatem

Abraxas, więc o co Ci chodzi?

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Abraxas Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Paź 2007
Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: 01-10-2009, 13:30    Odpowiedz z cytatem

O to że nie każdy chce IR i tyle to chyba proste:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pabianiczanin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Paź 2008
Skąd: Pabianice

PostWysłany: 01-10-2009, 13:38    Odpowiedz z cytatem

Abraxas napisał/a:
O to że nie każdy chce IR i tyle to chyba proste:)


A możesz to wytłumaczyć Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Abraxas Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Paź 2007
Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: 01-10-2009, 13:39    Odpowiedz z cytatem

już pisałem o tym przecież wyżej poczytaj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krzysztof21
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-10-2009, 13:46   

Abraxas, jak nie chcesz, to ok. Ale nie zabraniaj innym. Smile

Pytanie do Maksa: wiesz coś więcej o umowie gwarancyjnej śląskich flirtów?
Powrót do góry

KochaS8307 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Wrz 2009
Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: 01-10-2009, 13:51    Odpowiedz z cytatem

Beatrycze napisał/a:
Abraxas, powtórzę: nikt Ci nie karze jeździć tymi dalekobieżnymi kiblami. Masz przecież wybór - tanie IR, albo drogie Ex i IC. Jaka cena taki komfort. Czy to tak trudno zrozumieć?


Zacznijmy od tego, że u nas w Jeleniej Górze nie ma żadnego IR, a najbliższe IR są we Wrocławiu, jeśli się nie mylę. Do tego dochodzi to, że PKP IC sięga do naszych kieszeni podnosząc ceny biletów, bo muszą przecież załatać swoją dziurę zakupem nowych elektrowozów... Jaki to ma sens? A no taki, że gdyby PKP PR nie wypuściło na torowiska składów IR to naprawdę byłoby kiepsko w niektórych regionach polski, które nie mają ani jednego pośpiecha... Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na ruch ze strony PKP PR dotyczące puszczenia składów IR do i z Jeleniej Góry...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 01-10-2009, 13:57    Odpowiedz z cytatem

KochaS8307, po co IR do Jeleniej Góry skoro na linii przez Wałbrzych wszystkie pociągi jeżdżą tak samo długo? Jeśli IR będzie się tłukł tak samo długo jak osobowy i pospieszny to nie widzę żadnego sensu.

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Abraxas Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Paź 2007
Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: 01-10-2009, 14:03    Odpowiedz z cytatem

Jelenia nie potrzebuje IR tylko pośpiesznego i nic więcej , osobowych już nam starczy.. I nie zabraniam nikomu jazdy IR po prostu mam inne zdanie na ich temat Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

KochaS8307 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Wrz 2009
Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: 01-10-2009, 14:14    Odpowiedz z cytatem

@Areczek:

Można byłoby wtedy puścić IR na trasie Jelenia Góra - Legnica - Wrocław Główny i później dowolną trasą do danej miejscowości, jeśli trasa przejazdu Jelenia Góra - Marciszów - Wałbrzych Główny - Wrocław jest w fatalnym stanie. Jak dla mnie nawet jeden IR rozwiązałby problem braku pośpiechów z Jeleniej Góry. Nikt nie każe puszczać składów IR przez Wałbrzych, ponieważ jak wiemy tą trasą będzie się skład wlókł do Wrocławia Głównego prawie cztery godziny. Zaproponowałem puszczenie IR z Jeleniej Góry do Legnicy, bo w Jeleniej Górze jest troszkę studentów, którzy studiują w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Legnicy, gdzie tylko w Jeleniej Górze jest Filia WSM z nie wszystkimi kierunkami, a nawet niekiedy jest tak, że studenci WSM w Legnicy są zmuszeni dojeżdżać do Fili WSM w Jeleniej Górze. Jak sprawdzałem do do Legnicy jest poranny i wieczorny pociąg osobowy, a jeśli byłby popołudniowy przyśpieszony puszczony na składzie IR to byłoby dobrze nie tylko dla studentów...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomasi.fi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Sty 2009
Skąd: Wrocław/Kłodzko

PostWysłany: 01-10-2009, 14:38    Odpowiedz z cytatem

Ten Pan maszynista to mnie rozbawił nieźle. Widać jaka zawiść przemawia. Dlatego z jeszcze większym impetem należy rozszerzać ofertę InterREGIO. Ja osobiście widziałbym jakieś IR z(JG) Legnicy do Przemyśla. Poza tym nie wszędzie trza IR np. relacje Międzylesie - Wrocław popchnąłbym z Pionierem lub Karmazynem dalej. Cytująć panów z IRIPK "Psy szczekają a karawana jedzie dalej" ;]]

_________________
Moje tematy, dolnośląska kolej:
http://tnij.com/Linia_Klodzko_Nowe_Stronie_Slaskie
http://tnij.com/Linia_Na_Lotnisko_Wroclaw_Strachowice
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mariusz88 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Wrz 2009
Skąd: Szczecin/Częstochowa

PostWysłany: 01-10-2009, 14:40    Odpowiedz z cytatem

I bardzo dobrze... popieram IR, tępie PKP IC ...to co oni robią to się w głowie normalnego podróżnego nie mieści... mam nadzieje ze IR załata tą "dziure" po idiotycznych wrześniowych cięciach IC...

_________________
"WIKING"... Czyli jak IC likwiduje połączenia po 9 miesiącach od ich uruchomienia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

KochaS8307 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Wrz 2009
Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: 01-10-2009, 14:57    Odpowiedz z cytatem

tomasi.fi napisał/a:
Ten Pan maszynista to mnie rozbawił nieźle. Widać jaka zawiść przemawia. Dlatego z jeszcze większym impetem należy rozszerzać ofertę InterREGIO. Ja osobiście widziałbym jakieś IR z(JG) Legnicy do Przemyśla. Poza tym nie wszędzie trza IR np. relacje Międzylesie - Wrocław popchnąłbym z Pionierem lub Karmazynem dalej. Cytująć panów z IRIPK "Psy szczekają a karawana jedzie dalej" ;]]


Dokładnie to samo miałem na myśli. W Jeleniej Górze przydałby się jakiś pociąg IR na przykład do Przemyśla w zamian za ten, który zlikwidowało PKP IC 1 września br., kiedy to zaczął obowiązywać nowy rozkład jazdy PKP. Jak widać IR osiągnęło sukces w tak krótkim czasie i rozwija ten sukces dalej. Ofertę IR trzeba rozszerzać i pewnie z tym się zgodzi niejedna osoba. Fakt niestety jest taki, że PKP IC sięga do naszych kieszeni, a IR tego nie robi, bo bilety IR są tańsze w porównaniu z biletami na pośpiechy w PKP IC.

mariusz88 napisał/a:
I bardzo dobrze... popieram IR, tępie PKP IC ...to co oni robią to się w głowie normalnego podróżnego nie mieści... mam nadzieje ze IR załata tą "dziure" po idiotycznych wrześniowych cięciach IC...


Również popieram IR w tym i tak samo tępię PKP IC, bo to, co oni robią to jest najnormalniejsze odwalanie chamówy kosztem pasażerów. Jak PKP PR miało pośpiechy to było bardzo dobrze, ale odkąd pośpieszne przejęło PKP IC decyzją MI wszystko zaczęło się sypać. Również mam nadzieję, że IR załata "dziurę" i z najszczerszego swojego serca im tego życzę, żeby wygryźli PKP IC i ich te pośpiechy, które masowo likwidowali... Jak dobrze pójdzie to niedługo PKP IC przestanie istnieć, bo to, co oni odwalają to mówi samo za siebie... Jeszcze gadanie w banie, że połączenia są nierentowne... Tak to właśnie jest jak się zakupuje nowe elektrowozy i robi się cięcia kosztem podróżnych...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 27 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl