Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Rozkład jazdy 2010/2011 dla woj. śląskiego - propozycje
Autor Wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 14-09-2010, 15:14    Odpowiedz z cytatem

Brakuje w tym wykazie m.in. pociągów z Oświęcimia do Czechowic .
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Erwin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2008
Skąd: Wieruszów

PostWysłany: 14-09-2010, 15:18    Odpowiedz z cytatem

Wszyscy zwolennicy ruchu na szlaku Katowice - Zduńska Wola (w tym ja) mocno rozczarowani. Evil or Very Mad
Te pociągi z Częstochowy do Siemkowic to sobie można do nosa wsadzić; daje głowę, że to ich ostatni rok kursowania. No ale takie mamy spółki kolejowe i samorządy, że do nich nic nie trafia. Zupełnie nic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

adas Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Cze 2008

PostWysłany: 14-09-2010, 17:38    Odpowiedz z cytatem

Wg właściwości plik był edytowany ostatnio w czerwcu. Coś wiadomo jak się losy tych zamówień potoczyły?

_________________
adas.jogger.pl / Warsztat Napraw KZK GOP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

valeo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Mar 2008

PostWysłany: 14-09-2010, 19:34    Odpowiedz z cytatem

Widze że na szlaku Zebrzydowice-Czechowce Dz. też nic ciekawego jedynie zmiany na korzysc" pracownikow czarnoleskich"żeby nie krzyczeli jak w tym roku ze nie moga dojechac do pracy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

railman93 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Paź 2008
Skąd: Zduńska Wola

PostWysłany: 15-09-2010, 19:09    Odpowiedz z cytatem

Erwin napisał/a:
Wszyscy zwolennicy ruchu na szlaku Katowice - Zduńska Wola (w tym ja) mocno rozczarowani. Evil or Very Mad
Te pociągi z Częstochowy do Siemkowic to sobie można do nosa wsadzić; daje głowę, że to ich ostatni rok kursowania.


Ehh niestety znowu muchowóz Częstochowa- Zduńska Wola, a gdzie sie podział ze Zduńskiej Woli do Częstochowy? Co tylko w jedna strone jedzie Very Happy Chyba już nigdy nie zobaczymy dobrych pociągów na węglówce Sad

_________________
ZDUŃSKOWOLSKIE WIEŚCI KOLEJOWE
www.zwk.org.pl
https://www.facebook.com/zwkzdwola
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

R-16 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Mar 2010
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: 16-09-2010, 18:50    Odpowiedz z cytatem

Nie ma też pociągów z Oświęcimia do Katowic, a z Katowic do Oświęcimia są...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 16-09-2010, 19:25    Odpowiedz z cytatem

Lipa. Miały być pociągi Oświęcim-Cieszyn a jest dalej tak jak było. Sucha-Żywiec bez zmian dochodzi para Żywiec-Jeleśnia zupełnie bez sensu. Orlik kursuje dalej.

I dalej ogryzki Czechowice-Oświęcim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Dominik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Polska

PostWysłany: 16-09-2010, 19:36    Odpowiedz z cytatem

R-16 napisał/a:
Nie ma też pociągów z Oświęcimia do Katowic, a z Katowic do Oświęcimia są...


Pewnie dlatego,że są to pociągi rozpoczynające bieg w województwie małopolskim, a MZPR nie przedstawił propozycji rozkładu jazdy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

valeo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Mar 2008

PostWysłany: 16-09-2010, 19:38    Odpowiedz z cytatem

Ten rj czy jak kto woli zamowienie poc. w plk jest takie same jak w 2009/10 r. jedynie co to na lini Cieszyn -Czechowice dali kwiatki w postaci "Cieszynki" ktora ma wjezdzac do Czechowic Dz.nie wiem po co >i troche pokombinowali tak zeby poc. z Czech. do Cieszyna odj. teraz 14:30 jechał od nrj 14:20 nom to bedzie rentowny juz widze,a po 19:30 to powinni zwinac linie na Zebrzydowice bo nic juz nie ma ;no wszak wtedy zaczynaja sie wiadomosci i kazdy powinien byc juz w domu a nie pałetac sie gdzies po Bielsku czy Czechowicach Mad. Co do tworu Jelesnia-Żywiec to pojezdzi znow do lutego i koniec nom chyba ze bedzie kks
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Paradoks Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Wrz 2009

PostWysłany: 16-09-2010, 22:20    Odpowiedz z cytatem

Chyba biurwa zbyt leniwa i po prostu Rok Pański został zmieniony bo przecież po hucznej likwidacji pary Żywiec-Jeleśnia nie widzę sensu aby przez to znów przechodzić, jeżeli już to na pełną relacje Żywiec-Sucha Beskidzka gdzie i tak powinien być albo Kraków albo Zakopane.

_________________
https://www.facebook.com/KolejBeskidzka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

conen Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 22 Gru 2009

PostWysłany: 18-09-2010, 13:18    Odpowiedz z cytatem

W kwietniu tego roku jechałem Częstochowa -Zduńska Wola tym po 15. Przyznaję że był to piątek ale byłem lekko zszokowany frekwencją już na starcie która wynosiła gdzieś 70%. Naiwnie liczyłem, że skład będzie cały dla mnie Smile Głównie młodzież szkolna a także studenci wracający na weekend co łatwo poznać po bagażu Very Happy Dalej w taklich dziurach jak Cykarzew czy Dubidze wysiadało po 20 i kilka osób szkoda że nie miałem aparatu. Ten pociąg przynajmniej w piątek ma jak najbardziej sens.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Darek
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 18-09-2010, 14:43   

Jak widać ludzie chcą jeździć pociągami do szkoły, pracy czy coś załatwić, tylko trzeba im to umożliwić przez dobry rozkład, dobre godziny kursowania i dobre skomunikowanie.
Powrót do góry

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 18-09-2010, 14:48   

Co byście powiedzieli na to, aby uruchomić kilka, zupełnie nowych połączeń relacji Gliwice - Częstochowa Osobowa po możliwie najkrótszej zarówno pod względem kilometrażowym, jak również pod względem czasowym trasie, przez Tarnowskie Góry i Herby Stare? Pociąg zatrzymywałby się na następujących stacjach i przystankach osobowych:

- GLIWICE
- Radzionków Rojca
- Radzionków
- Nakło Śląskie
- Tarnowskie Góry
- Miasteczko Śląskie
- Kalety
- Strzebiń
- Boronów
- Herby Stare
- Blachownia
- Częstochowa Gnaszyn
- Częstochowa Stradom
- CZĘSTOCHOWA OSOBOWA

Plusy takiego połączenia:

- czas przejazdu w granicach 1 godziny i 30 minut
- najkrótszy wariant trasy: 84 kilometry (dla porównania, przez Katowice i Zawiercie jest 117 kilometrów)
- tani bilet jednorazowy na trasę Gliwice - Częstochowa: 16 zł. (dla porównania bilet na tę samą relację przez Katowice i Zawiercie kosztuje 19 zł. - w skali roku oszczędność jest duża)
- tworzymy bezpośrednie połączenie Gliwic z Tarnowskimi Górami, którego obecnie bardzo brakuje

Minusy takiego połączenia:

- brak dużych ośrodków miejskich wzdłuż trasy, aczkolwiek wierzę w potencjał mieszkańców Strzebinia i Boronowa, którzy swego czasu ostro walczyli o to, aby na poranny pociąg nr 520 relacji Wieluń Dąbrowa - Tarnowskie Góry wróciło zestawienie 2xEN57, gdyż w ciągu tygodnia było tylu chętnych pasażerów, że po prostu nie mieścili się w jednej jednostce

Chciałbym zaznaczyć, że nie jestem przeciwnikiem pociągów lecących przez Katowice i Zawiercie, wręcz przeciwnie, chciałbym, aby na tej trasie oferta była stale poprawiana i dostosowywana do potrzeb pasażerów, niemniej jednak zważając na plusy mojej propozycji widziałbym 3-4 pociągi w takim kształcie, w jakim to zaproponowałem. Co Wy na to? Czekam na opinie i komentarze.

[ Dodano: 18-09-2010, 14:50 ]
PS. Coś słabo wypowiedzieliście się na temat mojej propozycji łączenia relacji w woj. śląskim http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=149894&highlight=#149894

Zapraszam do dyskusji!
Powrót do góry

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 18-09-2010, 14:52    Odpowiedz z cytatem

mk1992, jak chcesz przejechac odcinek Gliwice-Radzionków Rojca?

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 18-09-2010, 14:55   

Łącznicą między Bytomiem Bobrkiem, a Bytomiem Karbiem. Na terenie Bytomia pociąg mógłby się zatrzymywać tylko na jednym przystanku, Bytom Północny, ale z racji tego, że uważam ten przystanek za zbędny i nadający się do jak najszybszej likwidacji, nie zaproponowałem tam postoju.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 12 z 13 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl