Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Taryfa KŚ 2012/2013
Autor Wiadomość

ahilless Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Sty 2011

PostWysłany: 06-12-2012, 12:22    Odpowiedz z cytatem

Kupujesz bilet strefowy i wciąż płacisz 3 złote Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Goloos Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Lis 2012
Skąd: Zagłębie, Sosnowiec

PostWysłany: 06-12-2012, 12:28    Odpowiedz z cytatem

CZYTAJCIE REGULAMINY, CENNIKI, TARYFY PRZEWOZOWE !!

wyszukiwarki mają moduł cenowy tylko wg. kilometrów, wyszukiwarka KŚ niby ma ale jeszcze nie zaktualizowany pod całą swoją nową siatkę połączeń. Warto poczytać pogrzebąc w tych pdf'ach, a nie siać panikę

_________________
It's my life
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

aguirre Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Maj 2011
Skąd: Tychy

PostWysłany: 06-12-2012, 12:29    Odpowiedz z cytatem

OK - dzięki za info. A gdzie mogę znaleźć informację, jak wyglądają strefy (bo na stronie KS) nie widzę. Poza tym na stronie nie mam opcji zakupu biletu strefowego przez internet ani przez callpay. Czyżbym mógł to zakupić tylko w tradycyjny sposób?

[ Dodano: 06-12-2012, 12:44 ]
Dobra - dogrzebałem się. Ale wg mnie takie informacje jak wygląd stref, to powinny być gdzieś na wierzchu (np. mapka taka jak była w PR), a nie zagrzebane w 42 paragrafie na stronie 36 taryfy przewozowej:)
Jakby też ktoś szukał: http://kolejeslaskie.com/upload/1353567996Taryfa_Przewozowa_-_3.pdf
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Mateusz91 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Gru 2012
Skąd: Pszczyna

PostWysłany: 06-12-2012, 13:51    Odpowiedz z cytatem

aguirre napisał/a:
OK - dzięki za info. A gdzie mogę znaleźć informację, jak wyglądają strefy (bo na stronie KS) nie widzę. Poza tym na stronie nie mam opcji zakupu biletu strefowego przez internet ani przez callpay. Czyżbym mógł to zakupić tylko w tradycyjny sposób?

[ Dodano: 06-12-2012, 12:44 ]
Dobra - dogrzebałem się. Ale wg mnie takie informacje jak wygląd stref, to powinny być gdzieś na wierzchu (np. mapka taka jak była w PR), a nie zagrzebane w 42 paragrafie na stronie 36 taryfy przewozowej:)
Jakby też ktoś szukał: http://kolejeslaskie.com/upload/1353567996Taryfa_Przewozowa_-_3.pdf


zapłacisz 80zł za strefe C (czerwoną) i jest ograniczona stacjami Tychy Lodowisko, Bytom, Ruda Chebzie, Mikołów, Tychy Żwaków, Katowice Szopienice Płd.

więc jak widzisz możesz spokojnie jeździć na tej strefie z Tych Lodowiska do Katowic (sam dziś zakupiłem ten bilet strefowy)

_________________
...Śląski Charakter....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

aguirre Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Maj 2011
Skąd: Tychy

PostWysłany: 06-12-2012, 14:10    Odpowiedz z cytatem

Dzięki Mateusz91 za info:)
Pozostaje tylko pytanie, czy jestem w stanie taki bilet jakoś onlineowo (przez internet lub callpayem zakupić), bo na razie nie widzę nigdzie takich opcii dla strefowych biletów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Mateusz91 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Gru 2012
Skąd: Pszczyna

PostWysłany: 06-12-2012, 16:39    Odpowiedz z cytatem

aguirre napisał/a:
Dzięki Mateusz91 za info:)
Pozostaje tylko pytanie, czy jestem w stanie taki bilet jakoś onlineowo (przez internet lub callpayem zakupić), bo na razie nie widzę nigdzie takich opcii dla strefowych biletów.


a nie możesz kupić na stacji w Tychach albo Katowicach? przecież to chyba nie problem podejść pare metrów do kasy...

_________________
...Śląski Charakter....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ahilless Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Sty 2011

PostWysłany: 06-12-2012, 16:54    Odpowiedz z cytatem

Bilet kupisz też bez problemu w pociągu. Poza tym w Tychach będzie kilka punktów sprzedających "Szybki Bilet".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Goloos Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Lis 2012
Skąd: Zagłębie, Sosnowiec

PostWysłany: 06-12-2012, 17:59    Odpowiedz z cytatem

Mateusz91 napisał/a:
(...) (sam dziś zakupiłem ten bilet strefowy)


Ale ważny od kiedy masz (9-gru?), bo potrzebowałem od początku miesiąca i się nie dało kupić strefowego w KŚ'ach jeszcze i na jednorazówkach musze ten tydzień śmigać...

_________________
It's my life
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

sebek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2005
Skąd: Bytom/okolice

PostWysłany: 06-12-2012, 18:43    Odpowiedz z cytatem

Czy konduktorzy w KS mogą sprzedać bilet na trasę Bytom - Kraków(KS+PR).
Do tej pory PR sprzedawały bilety np. Bytom - Zawiercie czy Bytom - Częstochowa, ale wszystko się zmienia i będe wsiadał do KS a potem PR i jak to działa? Bilet tylko do Katowic wystawią w KS i dalej adnotacja przejazd innym przewożnikiem?

_________________
na forum od 2005 roku:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Mateusz91 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Gru 2012
Skąd: Pszczyna

PostWysłany: 06-12-2012, 19:36    Odpowiedz z cytatem

Goloos napisał/a:
Mateusz91 napisał/a:
(...) (sam dziś zakupiłem ten bilet strefowy)


Ale ważny od kiedy masz (9-gru?), bo potrzebowałem od początku miesiąca i się nie dało kupić strefowego w KŚ'ach jeszcze i na jednorazówkach musze ten tydzień śmigać...


ja zakupiłem bilet miesięczny-strefowy od 10 grudnia.

_________________
...Śląski Charakter....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

aguirre Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Maj 2011
Skąd: Tychy

PostWysłany: 06-12-2012, 21:55    Odpowiedz z cytatem

Mateusz91 napisał/a:
aguirre napisał/a:
Dzięki Mateusz91 za info:)
Pozostaje tylko pytanie, czy jestem w stanie taki bilet jakoś onlineowo (przez internet lub callpayem zakupić), bo na razie nie widzę nigdzie takich opcii dla strefowych biletów.


a nie możesz kupić na stacji w Tychach albo Katowicach? przecież to chyba nie problem podejść pare metrów do kasy...


Pytanie jest czy mogę kupić onlinenowo/callpayowo bilet strefowy.

W grudniu będę jeździł nieregularnie do Katowic, więc będę używał jednorazówek. Ruszam pociągiem z Tychy-Lodowisko o 6:09, a tutaj kasy nie ma i w pobliżu ani po drodze nie mam też punktu szybkiego biletu. Wracam z Katowic-Brynowa, a tutaj też kasy nie ma.
Zostaje konduktor - ale to wiąże się z czekaniem na niego na czole składu i staniem (nieraz dopiero przed Tychami przychodzi). Do tego problem z drobnymi, wydawaniem reszty.

Tak więc o wiele bardziej komfortowe dla mnie byłoby po prostu kupić bilet strefowy przez internet lub telefon.

Więc jeszcze raz: da się?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Goloos Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Lis 2012
Skąd: Zagłębie, Sosnowiec

PostWysłany: 06-12-2012, 22:14    Odpowiedz z cytatem

aguirre napisał/a:
(...)
Pytanie jest czy mogę kupić onlinenowo/callpayowo bilet strefowy.



Tak da się, przecież odcinek K.Brynów - T. Lodowisko to Liniówka L41. A CallPay to:

Zakup biletu liniowego jednorazowego nr. tel. 32 7 22 00 XX gdzie XX to nr danej liniówki

Zakup biletu liniowego miesięcznego nr. tel. 32 7 22 01 XX gdzie XX to nr danej liniówki

reszte liniówek i ich konkretne nr w regulaminie.

Kontrola
W przypadku kontroli, wykonujesz bezpłatne połączenie na numer, /32/7007939. Działa to mniej więcej tak, że jak wykupisz bilet, to twój nr komórkowy zostaje zablokowany i telefonowanie na w/w nr sprawdzający będziesz miał sygnał zajęty. System sprawdzi że próbowałeś się dodzwonić i dostajesz SMS'a z treścią biletu i jego numerem.[/u]

_________________
It's my life
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

aguirre Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Maj 2011
Skąd: Tychy

PostWysłany: 06-12-2012, 22:25    Odpowiedz z cytatem

Hmm,Goloos a skąd wiesz, że Tychy-Lodowisko wchodzi w L-41? Podane jest, że L41 obejmuje Katowice-Tychy. I jak się kupuję na taką relację bilet przez internet, to rzeczywiście mogę wybrać sobie liniówkę. Natomiast, gdy zmienię stację Tychy na Tychy-Lodowisko, to już nie mam takiej opcji. Wydaje mi się więc, że wg przepisów, to L41 jest tylko do Tychów (głównych), natomiast dalsze stacje już w to nie wchodzą (T.zachodnie, T. Bielska, T. Grota, T.Lodowisko).
Wstępnie też myślałem o tym bilecie, ale właśnie potem wszedzie na stronach KŚ jest że L41, to do Tychów, przez co rozumiem Tychy Główne.
Mylę się? (bardzo bym chciałWink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kyosti Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 31 Lip 2010
Skąd: Rudziniec Gliwicki

PostWysłany: 07-12-2012, 08:30    Odpowiedz z cytatem

Szybkie pytanie. Czy KŚ będą honorować miesięczny imienny zakupiony przed 9 grudnia na odcinek zabrze - Rudziniec czyli przed zmiana odcinek PR i KŚ ? dodam że napisane na bilecie mam przewoźnik pr. dzięki za info.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 07-12-2012, 08:39    Odpowiedz z cytatem

Do 31 grudnia tak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 13 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl