Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 38, 39, 40  Następny
Rekrutacja na konduktorów PKP IC
Autor Wiadomość

Hania1979k Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 16 Sie 2015

PostWysłany: 17-08-2015, 12:24    Odpowiedz z cytatem

Hejka ,czy jest tu Ktoś jeszcze z rekrutacji z dnia 10-08 z 12:00 Gdynia ? dostał już Ktoś info że poszło ok ? ile czeka się na skierowanie na badania ? i jak ono wygląda? ile trzeba sobie zarezerwować czasu? i jakie dokładnie badania wiem że okulista i laryngolog czy jeszcze coś?

p.s. mam pytanie czy mając wadę -2.0 jest szans? bo tyle co wiem to dopuszczalna to 1,75 Sad

Pozdrawiam serdecznie Śmiech
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

vectuarius Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Sie 2015

PostWysłany: 17-08-2015, 12:30    Odpowiedz z cytatem

Anjali89 napisał/a:
Według informacji które otrzymałam telefonicznie i mailowo, spotkanie rekrutacyjne ma potrwać około 4h, ma się składać z rozmów kwalifikacyjnych, wizyty u psychologa, okulisty i laryngologa. Ktoś może się też tam wybiera we wtorek lub środę?


na Twoim miejscu mimo wszystko radziłbym się przygotować na badania lekarskie, może rzeczywiście zmienili taktykę, ktoś po rozmowie rekrutacyjnej wychodzi świetnie potem dostaje skierowanie a lekarz go dyskwalifikuje, przecież jest marnacja pieniędzy i czasu które wydają na firmy rekrutacyjne i medycynę pracy, może od tej pory na spotkaniu rekrutacyjnym będzie wstępne badanie psychologiczne, okulistyczne i laryngologiczne to miało by sens jak najbardziej, przynajmniej potem nie musieli by ogłaszać kolejnych rekrutacji bo ktoś odpadł i znowu muszą szukać kolejnych

[ Dodano: 17-08-2015, 13:00 ]
Hania1979k napisał/a:
mam pytanie czy mając wadę -2.0 jest szans? bo tyle co wiem to dopuszczalna to 1,75 Sad


zależy na jaki sprzęt trafisz Smile
im starszy tym lepiej dla Ciebie Smile
znam wiele przypadków co gabinet okulistyczny to inny wskaźnik dla tej samej osoby
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

BartekBy Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2015
Skąd: Ślónsk

PostWysłany: 17-08-2015, 13:15    Odpowiedz z cytatem

Witam,
A czy może ktoś orientuje się jak wygląda lojalka, którą się podpisuje i jaka kasa za zerwanie tej lojalki?
Albo chociaż jaka kwota w przybliżeniu może to byc ...
Za odpowiedź WIELKIE DZIĘKI!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Michał11 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Sie 2015

PostWysłany: 17-08-2015, 20:54    Odpowiedz z cytatem

Ta rekrutacja na konduktora w PKP IC to jedna wielka pomyłka. Skład komisji rekrutacyjnej nie przygotowany siedzące Panie i Panowie jak na prywatnym folwarku i przebierający nie wiadomo w czym?.
Niech popatrzą sami na siebie jaki reprezentują poziom i posiadają wykształcenie, jaki język znają a dopiero po ich uzupełnieniu i zweryfikowaniu przez nadżędnych będzie można ich dopuścić do komisji rekrutacyjnej.
Wymyślanie budowania wieży i odegrania sceny trudnego klienta, nie świadczy o tym co dany kandydat sobą reprezentuje. Najważniejsze jest jakie ma wartości do drugiego człowieka bo jest to praca z ludźmi i to powinno się liczyć. Dla mnie była to kpina i ośmieszenie się przed byle kim bo jako osoba z wyższym wykształceniem i znająca język niemiecki nie powinna się tam znaleźć (udałem się tam tylko dla ciekawości i zobaczenia mało inteligentnych pracowników jakich PKP IC posiada w swoim dziale kadr). Siedzą od lat na tych stołkach nic sobą nie reprezentują nie znają języków w tym np. niemieckiego bo jak im coś powiedziałem w tym języku to się patrzyli i nie wiedzieli co odpowiedzieć. Przygotowani byli tylko na czytankę po angielsku a na inny język już nie.
Sam ich wygląd, sposób wypowiadania się, mały zasób słownictwa, siedzenie w wagonie widocznie w salach już im słońce przygrzało,sposób przeprowadzenia tej rekrutacji jest kompromitacją dla tejże Spółki.
Dziwie się kandydatom że tak licznie złożyli podania na to stanowisko, mieli w czym przebierać i się wymądrzać co to nie oni. To nie jest lekki zawód i bezpieczny w dzisiejszych czasach i w dodatku odezwać się nie można. Niech sami udadzą się na służbę i użerają z pasażerami bo tylko do tego się nadają.
Nigdy więc w takim spędzie uczestniczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Mirabel Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Lip 2015

PostWysłany: 17-08-2015, 21:23    Odpowiedz z cytatem

@up

Mylisz się, akurat instruktorzy handlowi to chyba najlepsi ludzie w całej spółce... Nie przyjęli cie i jest ci żal, rozumiemy.

Cytat:
toś po rozmowie rekrutacyjnej wychodzi świetnie potem dostaje skierowanie a lekarz go dyskwalifikuje, przecież jest marnacja pieniędzy i czasu które wydają na firmy rekrutacyjne i medycynę pracy


Bzdura. Badania medycyny pracy nie mogą sie odbywać w salkach rekrutacyjnych. Kolezanka najwyrazniej coś pomieszała. Ponadto w tej rekrutacji nie była wynajmowana żadna firma, iC robiło ją własnym sumptem za pomocą własnych pracowników.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Michał11 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Sie 2015

PostWysłany: 17-08-2015, 21:46    Odpowiedz z cytatem

Pewnie najlepiej napisać nie przyjęli sam nie wiem czy przyjęli czy nie dopiero dzisiaj uczestniczyłem w tym bałaganie i nie zamierzam nawet jak będzie pozytywnie dalej w tym brać udziału.
Na mnie nie sprawili ci instruktorzy z nazwy takiego wrażenia do najlepszych jeszcze im daleko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

vectuarius Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Sie 2015

PostWysłany: 17-08-2015, 21:53    Odpowiedz z cytatem

co do wieży rzeczywiście można mieć wątpliwości, ale symulacja w wagonie jak najbardziej była na miejscu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

śląsk86 Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 04 Sie 2015

PostWysłany: 17-08-2015, 22:01    Odpowiedz z cytatem

Michał11. Postanowiłem się nie odzywać na tym forum skoro już pracuję w IC. Ale po twoim poście, nie mogę milczeć. Po kolei. Skład komisji jest doskonale dobrany- a "siedzące Panie i Panowie jak na prywatnym folwarku i przebierający nie wiadomo w czym" siedzą i obserwują kandydatów nawet jeśli Ty tego nie widzisz. W Twoim interesie leży zaprezentowanie swojego "poziomu wykształcenia" i znajomości języka obcego, a nie weryfikacja tych osiągnięć u rekrutera. "Wymyślanie budowania wieży" jest po to by sprawdzić jak radzisz sobie ze stresem i czy potrafisz współpracować w grupie, według mnie idealne zadanie by to sprawdzić. "Odegranie sceny trudnego klienta"... hmmm... nie wiem jak to skomentować... a co Ty myślałeś że konduktor robi??? Że zawsze wszystko będzie piękne i ładne, pachnące a wokół będą śmigać jednorożce na tęczy??? Chyba nie wiesz na czym polega ta praca. Skoro posiadasz wykształcenie wyższe i znasz język niemiecki a nie chciałeś się poniżać to po co brałeś udział w rekrutacji??? Nikt Cię nie zmuszał... Wiesz co reszty nie komentuję...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Michał11 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Sie 2015

PostWysłany: 17-08-2015, 22:17    Odpowiedz z cytatem

Mam prawo do swojej oceny i tak ich oceniam nie na poziomie a ty jako pracownik musisz ich wychwalać. Dla mnie wrażenia nie sprawili i się nie popisali. Chyba nie byłeś na prawdziwej rekrutacji. Szkoda czasu na komentowanie tego już się wypowiedziałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pako Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Wrz 2012

PostWysłany: 17-08-2015, 23:32    Odpowiedz z cytatem

Michał11 napisał/a:

Dziwie się kandydatom że tak licznie złożyli podania na to stanowisko, ..


Pewnie też .....udali się tam tylko dla ciekawości i zobaczenia mało inteligentnych pracowników jakich PKP IC posiada w swoim dziale kadr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Hania1979k Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 16 Sie 2015

PostWysłany: 18-08-2015, 08:27    Odpowiedz z cytatem

Michał11 napisał/a:
Ta rekrutacja na konduktora w PKP IC to jedna wielka pomyłka. Skład komisji rekrutacyjnej nie przygotowany siedzące Panie i Panowie jak na prywatnym folwarku i przebierający nie wiadomo w czym?.
Niech popatrzą sami na siebie jaki reprezentują poziom i posiadają wykształcenie, jaki język znają a dopiero po ich uzupełnieniu i zweryfikowaniu przez nadżędnych będzie można ich dopuścić do komisji rekrutacyjnej.
Wymyślanie budowania wieży i odegrania sceny trudnego klienta, nie świadczy o tym co dany kandydat sobą reprezentuje. Najważniejsze jest jakie ma wartości do drugiego człowieka bo jest to praca z ludźmi i to powinno się liczyć. Dla mnie była to kpina i ośmieszenie się przed byle kim bo jako osoba z wyższym wykształceniem i znająca język niemiecki nie powinna się tam znaleźć (udałem się tam tylko dla ciekawości i zobaczenia mało inteligentnych pracowników jakich PKP IC posiada w swoim dziale kadr). Siedzą od lat na tych stołkach nic sobą nie reprezentują nie znają języków w tym np. niemieckiego bo jak im coś powiedziałem w tym języku to się patrzyli i nie wiedzieli co odpowiedzieć. Przygotowani byli tylko na czytankę po angielsku a na inny język już nie.
Sam ich wygląd, sposób wypowiadania się, mały zasób słownictwa, siedzenie w wagonie widocznie w salach już im słońce przygrzało,sposób przeprowadzenia tej rekrutacji jest kompromitacją dla tejże Spółki.
Dziwie się kandydatom że tak licznie złożyli podania na to stanowisko, mieli w czym przebierać i się wymądrzać co to nie oni. To nie jest lekki zawód i bezpieczny w dzisiejszych czasach i w dodatku odezwać się nie można. Niech sami udadzą się na służbę i użerają z pasażerami bo tylko do tego się nadają.
Nigdy więc w takim spędzie uczestniczyć.


ja to się w ogóle dziwię,że Ty jeszcze pracy szukasz ,mając to wyższe wykształcenie i znając język Mr. Green sorry ,ale się nie popisałeś Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kolejorzwlkp Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Sie 2015

PostWysłany: 18-08-2015, 10:04   I nadeszła odpowiedź na NIE Odpowiedz z cytatem

I nadeszła odpowiedź na NIE
Co co do rekruterów zgadzam sie z kolega krytykujacym ich. Mi po skonczonej rozmowie Pani powiedziała PROSZE CZEKAC NA TELEFON I RADZĘ GO ODEBRAC a Pan powiedział DO ZOBACZENIA NA SZKOLENIU hehehe a dzis mail dziekujacy i życzący powowdzenia w szukaniu. NIe chodzi o żal ze sie nie dostałem ale o błędy jakie rekruterzy popełnili.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

cinekcool Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lis 2013

PostWysłany: 18-08-2015, 10:29   Re: I nadeszła odpowiedź na NIE Odpowiedz z cytatem

kolejorzwlkp napisał/a:
NIe chodzi o żal ze sie nie dostałem ale o błędy jakie rekruterzy popełnili.

Chyba jednak Ty popełniłeś jakieś, skoro nie przyjęli...
Dopóki nie przestaniecie szukać winy wszędzie dookoła, a nie w samych sobie - nie wróżę wam powodzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

kolejorzwlkp Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Sie 2015

PostWysłany: 18-08-2015, 11:31   Re: I nadeszła odpowiedź na NIE Odpowiedz z cytatem

sądzę że przegrałem ze wzgledu na wiek głównie biorą roczniki 90 a ja prawie 20 lat starszy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

BartekBy Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2015
Skąd: Ślónsk

PostWysłany: 18-08-2015, 12:42    Odpowiedz z cytatem

Wczoraj wieczorem wysłałem maila do kadr z pytaniem o termin rozpoczęcia szkolenia.
Odpowiedź jaką uzyskałem to początek września.
Więc jeszcze 2 tygodnie oczekiwania na weryfikację informacji uzyskanej z kadr.
POZDRAWIAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 30 z 40 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 38, 39, 40  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl