Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 38, 39, 40  Następny
Rekrutacja na konduktorów PKP IC
Autor Wiadomość

whiteM91 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 13 Sie 2015

PostWysłany: 20-08-2015, 13:28    Odpowiedz z cytatem

Nie wydaje mi się żeby podczas rekrutacji we Wrocławiu szukali kierowników. Wydaje mi się, że wyglądała jak wszystkie inne.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

vectuarius Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Sie 2015

PostWysłany: 20-08-2015, 13:32    Odpowiedz z cytatem

nie wyglądała jak wszystkie inne, wybitnie się różniła i nie szukali kierowników pociągu tylko konduktorów ale pod względem przygotowania psychologicznego sesji nie trudno zauważyć, że szukali "lidera" a nie "podwładnego"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

whiteM91 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 13 Sie 2015

PostWysłany: 20-08-2015, 13:36    Odpowiedz z cytatem

Może rzeczywiście ta rozmowa była dosyć specyficzna. Zastanawiam się tylko ilu osobom z tych 16 się udało?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

vectuarius Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Sie 2015

PostWysłany: 20-08-2015, 13:40    Odpowiedz z cytatem

jest różnica między zadaniami podstawowej matematyki i geografii a wybudowaniu wieży narzuceniu swojej woli innym i dopilnowaniu aby reszta robiła wedle narzuconemu schematu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tymolowy26 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Sie 2015

PostWysłany: 20-08-2015, 13:50    Odpowiedz z cytatem

vectuarius: rzuciłeś nowe światło na cały ten proces rekrutacji

pozwolę sobie przypomnieć wymagania na kierownika pociągu " Wymagany zawodowy staż pracy - 1 rok pracy na stanowisku konduktora oraz odbycie przygotowania zawodowego."
pytanie- dlaczego z własnej kadry nie szukają kierowników pociągów..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pogromcajanusza Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sie 2015

PostWysłany: 20-08-2015, 13:53    Odpowiedz z cytatem

ktos wie moze z jakiego nr dzwonili ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Mirabel Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Lip 2015

PostWysłany: 20-08-2015, 14:39    Odpowiedz z cytatem

vectuarius napisał/a:
wdarek91 napisał/a:
bardzo ciekawi mnie profil konduktora
wie ktoś coś może na ten temat?


jeżeli chodzi o Wrocław to cała sesja rekrutacyjna bardziej opierała się na poszukiwaniu kierownika pociągu a nie konduktora a to dwa zupełnie inne stanowiska



Co za bzdura.... nie można być kierownikiem pociągu bez bycia wcześniej konduktorem... A reszta zamiast koledze wytłumaczyć że pisze głupoty to jeszcze pisze, że "rzucił nowe światło na sprawe" Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

vectuarius Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Sie 2015

PostWysłany: 20-08-2015, 14:55    Odpowiedz z cytatem

Mirabel napisał/a:
nie można być kierownikiem pociągu bez bycia wcześniej konduktorem

to chyba logiczne...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wdarek91 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Sie 2015

PostWysłany: 20-08-2015, 16:43    Odpowiedz z cytatem

Dziwi mnie polityka firmy i to, że nie stawia ona na do końca na młodych ambitnych ludzi.
Byłem lekko zaskoczony odpowiedzią na NIE.
Jestem po studiach, pracowałem w obsłudze, mówię biegle po ang, podstawy hiszpańskiego i rosyjskiego.
Szkoda, że w odpowiedzi nie było informacji co poszło o'kej a co zawaliłem na rozmowie, dla niektórych to naprawdę cenne informacje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

vectuarius Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Sie 2015

PostWysłany: 20-08-2015, 16:51    Odpowiedz z cytatem

jesteś zbyt mądry i dlatego Cię odstawili, nikogo obcego nie wpuszczą z takimi kwalifikacjami zbyt dużą byłbyś konkurencją i zagrażał ludziom którzy tam są z ojca na syna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wdarek91 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Sie 2015

PostWysłany: 20-08-2015, 17:05    Odpowiedz z cytatem

do myślenia daje też to (po rozmowie z kilkoma osobami) że parę osób z mojej grupy jak nie połowa ma jakąś styczność z koleją, ojciec tu wujek tam, w zasadzie sam się do nich zaliczam.
ale czy to przypadek?
nie wydaje mi się
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

whiteM91 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 13 Sie 2015

PostWysłany: 20-08-2015, 17:35    Odpowiedz z cytatem

Jakoś nie wydaje mi się żeby nie brali ludzi z za wysokim wykształceniem. Sama mam mgr, trzy języki obce, a jakoś mnie chcą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Hania1979k Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 16 Sie 2015

PostWysłany: 20-08-2015, 18:01    Odpowiedz z cytatem

ja nie mam nikogo ani wujka,ani dziadka,siostry czy babci ,a jakoś zadzwonili Laughing

pozdrawiam Hooray
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rodriges Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2008
Skąd: PKP Intercity

PostWysłany: 20-08-2015, 18:05    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dziwi mnie polityka firmy i to, że nie stawia ona na do końca na młodych ambitnych ludzi.

Wobec ciebie starszy jest gorszy i nie chce pracować? A z czego będzie żył. Staremu jeszcze trudniej znaleźć pracę niż młodemu.

Cytat:
Jestem po studiach, pracowałem w obsłudze, mówię biegle po ang, podstawy hiszpańskiego i rosyjskiego.

Może właśnie dlatego nie zostałeś zatrudniony. Każdy rozsądnie myślący właściciel firmy nie chciałby ciebie na tym stanowisku. Wiadomo, z wyższym wykształceniem będziesz traktował pracę konduktora jako tymczasową. Pracodawca nie chce się wiązać z kimś takim. Wiadomo koszty przyuczenia - stażu i rychłe odejście, które zapewne będzie skutkowało powszechnym głoszeniem prawdy jaka to jest "firma" a jak przedstawia to propaganda. A zapewniam cie, że PKP Intercity to dno. Układy i układziki. Płacenie za awanse. Chamstwo totalne. Utrzymywanie nierobów związkowych na luksusowych posadach, którzy powinni być od kilku lat na emeryturze.
Cytat:
Szkoda, że w odpowiedzi nie było informacji co poszło o'kej a co zawaliłem na rozmowie, dla niektórych to naprawdę cenne informacje.

Z tym się zgadzam. Właśnie miałeś okazję poznać jakie chamstwo jest w PKP IC. A to dopiero namiastka chamstwa jakie jest w PKPIC. A tak w ogóle to co ci mieli odpowiedzieć, że z góry są narzucone osoby znajomych królika i króliczka. A odpowiedź w stylu: nie możemy panu/pani z tymi kwalifikacjami zaproponować na obecną chwilę niczego, na pewno nie byłaby satysfakcjonująca.

Cytat:
do myślenia daje też to (po rozmowie z kilkoma osobami) że parę osób z mojej grupy jak nie połowa ma jakąś styczność z koleją, ojciec tu wujek

Tu może chodzić o ułatwione wręczenie lub jak ktoś woli poręczenie. Kapujesz? Od znajomego-swojego bardziej bezpieczniej.

Ps. Do dziurkowania biletów i do bycia sługą pasażerów nie potrzeba wykształcenia wyższego.
Moja rada do młodych ambitnych baranów: przestańcie studiować marnując czas a weźcie się do roboty jeśli nie ma pracy w Polsce to wyjedźcie. Ile pieniędzy byś zarobił przez ten okres studiowania w Norwegii? A tak dałeś się zwieść marzeniom o karierze. Nabiłeś kabzę belfrom i tyle. To do nich powinieneś mieć pretensje za niepowodzenia.
Z dyplomem na budowę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wdarek91 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Sie 2015

PostWysłany: 20-08-2015, 20:40    Odpowiedz z cytatem

Rodriges w pewnym sensie masz racje. Ale chciałem spróbować. Lubie pracę z ludźmi nawet tymi uporczywymi.
Uznam tą rozmowę jako trening przed następną jeszcze cięższą rozmową i tutaj właśnie mój żal za brak informacji co wpłynęło na nie.
btw. jest nutka prawdę z tym dyplomem ale nie na budowę a za granicę gdzie nie ma "ręka rękę myje"
Ale gratuluję tym co się dostali mam nadzieje, że praca im się spodoba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 32 z 40 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 38, 39, 40  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl