Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 376, 377, 378 ... 395, 396, 397  Następny
Rekrutacja na stanowisko maszynisty w PKP IC
Autor Wiadomość

Szymon92 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Maj 2017

PostWysłany: 18-05-2017, 21:28    Odpowiedz z cytatem

A jest ktoś może kto ma wykształcenie wyższe magisterskie niezwiązane z mechaniką lub elektroniką?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Borys_q Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Gru 2011

PostWysłany: 18-05-2017, 22:22    Odpowiedz z cytatem

Ja mam wyższe Lic.

_________________
Ignorancja znacznie częściej wywołuje uczucie pewności siebie niż wiedza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mielcar122 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Maj 2017

PostWysłany: 18-05-2017, 22:29    Odpowiedz z cytatem

Właśnie skończyłem technikum na kierunku teleinformatyki. Po troche jest to związane z komunikacja, podstaw elektryki też liznąłem. Ciekawe czy jest szansa na telefon ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Szymon92 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Maj 2017

PostWysłany: 18-05-2017, 22:34    Odpowiedz z cytatem

No ja troche z innej strony bo ja jestem świeżo po AWFie z tytułem magistra i mam 24 lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ptrrk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Mar 2017

PostWysłany: 18-05-2017, 23:03    Odpowiedz z cytatem

patrycjusz napisał/a:
No to jak nie zrobisz z siebie debila na rozmowie to jesteś murowanym kandydatem do przyjęcia, o ile oczywiście przejdziesz badania


Postaram sie stanac na wysokosci zadania. Very Happy Co do badan to mam wielka nadzieje ze bedzie wszystko ok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

speedy Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Maj 2017

PostWysłany: 19-05-2017, 11:23    Odpowiedz z cytatem

Szymon92 napisał/a:
A jest ktoś może kto ma wykształcenie wyższe magisterskie niezwiązane z mechaniką lub elektroniką?


Ja jestem inż. środowiska pracującym obecnie w zawodzie, także niby też trochę inna liga, btw. myślicie Panowie, że po zrobieniu sobie np. szkolenia sep i zdaniu egzaminu jest większa szansa na odzew od PKP?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ptrrk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Mar 2017

PostWysłany: 19-05-2017, 12:16    Odpowiedz z cytatem

W ogloszeniu pisalo "preferowani" technicy. Wiec to zapewne jest grupa ludzi ktorzy maja pierwszenstwo w rekrutacji. Druga grupa to pewnie ludzie bez technicznego wyksztalcenia badz technicznego ale nie o kierunkach : elektryka/mechanika. Wiec wydaje mi sie ze jesli ktos w tej drugiej grupie ma choc jakikolwiek zwiazek z elektryka badz mechanika to jest to na plus. Ale to moje zdanie tylko bo nie wiem czym sie kieruja rekrutanci. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

3000V Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2015

PostWysłany: 19-05-2017, 12:57    Odpowiedz z cytatem

Tak w sumie to tylko komisja wie kogo chce,może głównie patrzą na wiek ,moze jakaś konkretna granica wieku jest ustalona,może na wykształcenie, może, coś innego hehh,a i tak przebieg rozmowy rozjaśnia komisji co zrobić z kandydatem dalej,można gdybać , ale i gdybać trzeba...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

en57-2000 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Mar 2011

PostWysłany: 19-05-2017, 13:46    Odpowiedz z cytatem

Ptrrk napisał/a:
W ogloszeniu pisalo "preferowani" technicy. Wiec to zapewne jest grupa ludzi ktorzy maja pierwszenstwo w rekrutacji. Druga grupa to pewnie ludzie bez technicznego wyksztalcenia badz technicznego ale nie o kierunkach : elektryka/mechanika. Wiec wydaje mi sie ze jesli ktos w tej drugiej grupie ma choc jakikolwiek zwiazek z elektryka badz mechanika to jest to na plus. Ale to moje zdanie tylko bo nie wiem czym sie kieruja rekrutanci. Very Happy

To w ogłoszeniu do KM tak pisało do IC niczego takiego nie było, tylko było napisane, że min. średnie wykształcenie. IC to porządna firma i dobrze wiedzą, że czasami osoba po seminarium jest lepszym maszynistą niż technik elektryk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

skullder Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Maj 2017

PostWysłany: 19-05-2017, 16:12    Odpowiedz z cytatem

Witam. Czy ktoś aplikował do IC na Wrocław i miał odzew? Nie wiem czy jest sens chodzić non stop z telefonem przy tyłku, czy już jest po sprawie.

Dzięki z góry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Railman Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2016
Skąd: Kielce

PostWysłany: 19-05-2017, 17:48    Odpowiedz z cytatem

Ja mam wykształcenie średnie, skończyłem technikum elektryczne, praktyki odbywałem w PKP Energetyce, pracuję ale nie w zawodzie i nikt nie dzwonił. Wysyłałem do Warszawy, Krakowa, Poznania i Szczecina i żadnego telefonu. Smile

_________________
Celebruj to, czego chcesz być godnym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mielcar122 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Maj 2017

PostWysłany: 19-05-2017, 19:11    Odpowiedz z cytatem

skullder napisał/a:
Witam. Czy ktoś aplikował do IC na Wrocław i miał odzew? Nie wiem czy jest sens chodzić non stop z telefonem przy tyłku, czy już jest po sprawie.

Dzięki z góry


Aplikowałem również na Wrocław, póki co brak informacji, daj znać jak będziesz coś wiedział więcej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

3000V Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2015

PostWysłany: 19-05-2017, 22:49    Odpowiedz z cytatem

Może jeszcze odezwa się,a może kto pierwszy wysłał CV zaraz po pojawieniu się ogłoszenia ten wczesniej dostał zaproszenie kto pyzniej ten później ,chociaż to raczej mój wymysł heeh
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mjohny87 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Mar 2017

PostWysłany: 20-05-2017, 11:15    Odpowiedz z cytatem

Ja aplikowałem na Katowice i Kraków. Jestem mgr inż. po mechanice i budowie maszyn. Nie odezwali się. Ale w tym roku mam 30 lat, więc to pewnie stanowi problem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Szymon92 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Maj 2017

PostWysłany: 20-05-2017, 12:11    Odpowiedz z cytatem

mjohny87 napisał/a:
Ja aplikowałem na Katowice i Kraków. Jestem mgr inż. po mechanice i budowie maszyn. Nie odezwali się. Ale w tym roku mam 30 lat, więc to pewnie stanowi problem.


Wydaje mi się, że wiek nie ma znaczenia. Jakoś kilka dni przed wystawieniem ogłoszenia rozmawiałem z maszynistą i pytałem między innymi o wiek i wykształcenie. Był po studiach humanistycznych a na licencje został przyjęty w wieku 30 + lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 377 z 397 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 376, 377, 378 ... 395, 396, 397  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl