Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 377, 378, 379 ... 395, 396, 397  Następny
Rekrutacja na stanowisko maszynisty w PKP IC
Autor Wiadomość

Ptrrk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Mar 2017

PostWysłany: 20-05-2017, 13:31    Odpowiedz z cytatem

en57-2000 napisał/a:
Ptrrk napisał/a:
W ogloszeniu pisalo "preferowani" technicy. Wiec to zapewne jest grupa ludzi ktorzy maja pierwszenstwo w rekrutacji. Druga grupa to pewnie ludzie bez technicznego wyksztalcenia badz technicznego ale nie o kierunkach : elektryka/mechanika. Wiec wydaje mi sie ze jesli ktos w tej drugiej grupie ma choc jakikolwiek zwiazek z elektryka badz mechanika to jest to na plus. Ale to moje zdanie tylko bo nie wiem czym sie kieruja rekrutanci. Very Happy

To w ogłoszeniu do KM tak pisało do IC niczego takiego nie było, tylko było napisane, że min. średnie wykształcenie. IC to porządna firma i dobrze wiedzą, że czasami osoba po seminarium jest lepszym maszynistą niż technik elektryk


To wybacz mozlwie ze mi sie cos pokickalo. ;P
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

patrycjusz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Kwi 2014

PostWysłany: 20-05-2017, 14:31    Odpowiedz z cytatem

mjohny87 napisał/a:
Ja aplikowałem na Katowice i Kraków. Jestem mgr inż. po mechanice i budowie maszyn. Nie odezwali się. Ale w tym roku mam 30 lat, więc to pewnie stanowi problem.

Mam tyle samo lat co ty i do mnie się odezwali, więc to nie jest problem, słyszałem o 38 latku, który został przyjęty na kurs, po za tym chyba nikt jeszcze nie chwalił się, że dzwonili z Zakładu Południowego także czekaj jeszcze na telefon, południe zwykle jest opóźnione w rekrutacjii...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

3000V Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2015

PostWysłany: 20-05-2017, 21:58    Odpowiedz z cytatem

.. Heh, taka myśl mi przyszła ... Aplikujac ...były takie rubryki do wypełnienia... Odnośnie oczekiwanego wynagrodzenia oraz czego oczekujemy od PKP IC ...może to jest gwozdek do "pudła" albo "bramka wejściowa"... Wink

[ Dodano: 20-05-2017, 22:01 ]
patrycjusz napisał/a:
mjohny87 napisał/a:
Ja aplikowałem na Katowice i Kraków. Jestem mgr inż. po mechanice i budowie maszyn. Nie odezwali się. Ale w tym roku mam 30 lat, więc to pewnie stanowi problem.

Mam tyle samo .......


To ja mam trochę więcej....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Szymon92 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Maj 2017

PostWysłany: 21-05-2017, 11:27    Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie się spytam o tą drugą rubrykę. "Czego oczekujesz po pracy od PKP IC" chodzi tu o to, że wracasz z roboty do domu? Czy już się pytaja o to jak zakończysz u nich kariere?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Azarowww Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Maj 2012

PostWysłany: 21-05-2017, 12:47    Odpowiedz z cytatem

Pierwsze pytanie jest bardzo konkretne kasa, drugie już nie do końca, trzeba było sobie samemu pomyśleć czego się oczekuje i to opisać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

3000V Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2015

PostWysłany: 21-05-2017, 12:51    Odpowiedz z cytatem

Chodzi o to...Że ...Czego oczekujesz od PKP IC z samego faktu że u nich pracujesz, tzn pracujesz dla PKP IC i oczekujesz np. szansy na rozwój,awansu ,premii ,ulgi na przejazdy, wspaniałej atmosfery w pracy, dobrych przełożonych, do wyboru do koloru,... raczej w tym kierunku jest pytanie,

[ Dodano: 21-05-2017, 21:01 ]
....czy już ktoś jest po rozmowie...?..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mengol Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 22 Maj 2017

PostWysłany: 22-05-2017, 08:43    Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam pytanie trochę z innej beczki a mianowicie wysłałem zgłoszenie do IC. Podczas używania kreatora CV wypisałem wypisałem wszystkie rubryki jak trzeba, następnie sprawdziłem poprawność danych i wybrałem wzór. Problem w tym, że CV nie wygenerowało mi rubryki wykształcenia i nie wiem co z tym zrobić. W tej ankiecie zaznaczyłem, że mam wykształcenie średnie ale w CV już nie ma takiej informacji. Proszę o jakąś rade
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

3000V Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2015

PostWysłany: 22-05-2017, 11:04    Odpowiedz z cytatem

, Nic już nie zrobisz raczej...Może ktoś się wypowie jeszcze,.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mielcar122 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Maj 2017

PostWysłany: 22-05-2017, 14:18    Odpowiedz z cytatem

Przemiła Pani zadzwoniła do mnie około godziny 12:30 zapraszając na rozmowę, informacja dla aplikujących na Wrocław Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

skullder Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Maj 2017

PostWysłany: 22-05-2017, 15:43    Odpowiedz z cytatem

mielcar122 napisał/a:
Przemiła Pani zadzwoniła do mnie około godziny 12:30 zapraszając na rozmowę, informacja dla aplikujących na Wrocław Smile


Super, gratulacje Very Happy. Dzwonili z numeru wrocławskiego czy z Poznania?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

3000V Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2015

PostWysłany: 22-05-2017, 19:48    Odpowiedz z cytatem

..chyba jednak stawiają na młodych...

[ Dodano: 22-05-2017, 19:49 ]
...na kiedy masz rozmowę....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kosziro Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Sie 2015

PostWysłany: 22-05-2017, 22:50    Odpowiedz z cytatem

Hej

Czy osoby zaproszone są bezrobotne i zarejestrowane w urzędzie pracy ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mielcar122 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Maj 2017

PostWysłany: 22-05-2017, 23:38    Odpowiedz z cytatem

Rozmowę mam na 2 czerwca, aktualnie skończyłem technikum w kierunku teleinformatyk, mam 20 lat, dzwonili z numeru Wrocławskiego, póki co jestem bezrobotny, lecz nie zarejestrowany w UP. Jezeli rozmowa przejdzie pomyślnie udam się zarejestrować, aby otrzymać dofinansowanie na kurs.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Railman Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2016
Skąd: Kielce

PostWysłany: 23-05-2017, 02:33    Odpowiedz z cytatem

Podobno trzeba być bezrobotnym dłuższy czas żeby liczyć na jakieś finansowanie, nie wiem ile w tym prawdy.
Ja skończyłem technikum elektryczne i w tym roku skończę 21 i nikt nie zadzwonił. W razie powodzenia to też chciałem tak zrobić, zwolnić się i pójść do PUP a jak nie dadzą to spróbuję jakoś samemu to udźwignąć, to dużo pieniędzy.
Ale najpierw niech chociaż zadzwonią...
Powodzenia na rozmowie.

_________________
Celebruj to, czego chcesz być godnym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

3000V Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2015

PostWysłany: 23-05-2017, 08:14    Odpowiedz z cytatem

mielcar122 napisał/a:
Rozmowę mam na 2 czerwca, aktualnie skończyłem technikum w kierunku teleinformatyk, mam 20 lat, dzwonili z numeru Wrocławskiego, póki co jestem bezrobotny, lecz nie zarejestrowany w UP. Jezeli rozmowa przejdzie pomyślnie udam się zarejestrować, aby otrzymać dofinansowanie na kurs.


Ciężko powiedzieć czy otrzymasz dofinansowanie,być może właśnie tak jest że trzeba jakiś czas byc zarejestrowanym ,a może i nie., Po rozmowie z tego co znajomy mówił to trzeba chyba czekać ponownie na odzew z wynikiem rozmowy, lub wcale takiego moze nie być , więc miej rękę na sprawie żeby zdążyć pozhalatwiac formalności w up. Chyba że będzie można już podczas trwania kursu dopinac kwestię pieniędz,i raczej tak będzie bo ponoć 1 lipca kurs miał ruszyć a tak w sumie nie wiadomo do kiedy będą rozmowy prowadzone.....Ale... będzie ok.

[ Dodano: 23-05-2017, 08:25 ]
..Tylko właśnie będą to szkolenia czy jedno szkolenie w Warszawie dla wszystkich...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 378 z 397 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 377, 378, 379 ... 395, 396, 397  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl