Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 25, 26, 27  Następny
Spotkanie dla interesujących się koleją w Małopolsce
Autor Wiadomość

Krzysztof21
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 08-12-2010, 23:35   

Potwierdzam, że będę. Smile Takiej okazji przegapić nie można.

Tak więc - do miłego zobaczenia.
Przejdź na dół

Bardi78 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Paź 2010
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: 09-12-2010, 12:06    Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam swojá obecnosc w sobote, dolácze w Oswiécimiu-pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

nynuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Lis 2010
Skąd: Tychy

PostWysłany: 09-12-2010, 12:08    Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam obecnośćSmile Gdyby coś się skomplikowało dołączę na trasie. Ale być na pewno będę!!

_________________
PKP PLK - SWOJE KADRY BETONUJEMY PROFESJONALNIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Adams Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2010

PostWysłany: 09-12-2010, 14:04    Odpowiedz z cytatem

Mnie niestety nie będzie. Mimo wielkich starań o wolne na sobotę niestety się nie udało. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i liczę że tego typu spotkanie nie jest ostatnim i następnym razem uda mi się uczestniczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 09-12-2010, 14:56   

Potwierdzam mam nadzieję że pogoda pozwoli mi dotrzeć na czas do KRK jak nie to postaram się dołączyć póżniej.
Powrót do góry

kris123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Grybów

PostWysłany: 09-12-2010, 15:48    Odpowiedz z cytatem

Tak na 40% powinienem być chyba , ze nas zasypie, a prognozy ciekawe nie są. Trzeba by pomyśleć o takim spotkaniu też na wiosnę. Wtedy można pojechać na cały dzień i mieć więcej czasu na rozmowę. Plusem wiosennego spotkania będzie ciepło Smile
Jako trase można wtedy zrobić albo Rabkę, albo Zakopane albo inne wedle zainteresowania naszego Smile

_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

loker Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09-12-2010, 16:21    Odpowiedz z cytatem

Też już o tym myślałem. Kupiłem już bilet na sobotę. W Żywcu kupię w stronę Krakowa. Szczegóły w załączniku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Krzysztof21
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 10-12-2010, 04:11   

No to zdaje się pochwaliłem dzień przed zachodem słońca pisząc, iż będę. Wygląda na to, że nie będę. Ale pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć. Niestety - zaległa praca i inne obowiązki (przecież nie samą koleją się żyje w końcu). No nic. Co się odwlecze, to nie uciecze. Może innym razem się uda? Pewnie jeszcze będzie niejedna okazja. Mam nadzieję.
Powrót do góry

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 10-12-2010, 08:25   

U mnie masakryczne opady śniegu + zawieje, zamiecie i drogi nie odśnieżone. Jak na razie jadę mam nadzieję że to się skończy. Czekam do wieczora jak się nie skończy podejdę na kurs KKA do Sącza i poproszę o poświadczenie turystyka do oddania - bilet można oddać do 2h po rozpoczęciu ważności. Ale bądzmy dobrej myśli może przestanie padać i odgarną drogi...Tak drogi bo miałem o 4:20 jechać KKA do Sącza i dalej pociągiem.

[ Dodano: 10-12-2010, 09:39 ]
I sprawa się znowu komplikuje Krzysiek odpadł a jemu podobała się nocna wersja w pubie do pierwszych pociągów. Czy ktoś się piszę na pub i do domciu pierwszymi pociągami rano? Bo dla mnie jest to bardzo ważne.
Powrót do góry

kris123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Grybów

PostWysłany: 10-12-2010, 10:27    Odpowiedz z cytatem

U mnie wszystko zasypane, zimno i nieprzyjemnie. Zima w pełni. Coś mi się wydaje, że bedzie cieżko. Dodatkowo ma być zimno nocami

[ Dodano: 10-12-2010, 10:28 ]
Nie wiem czy nie lepiej spotkać się na wiosnę. Bo nie daj Boże jak oblodzi druty i bedziemy stać w polu na mrozie.

_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 10-12-2010, 10:53    Odpowiedz z cytatem

Jeśli pojedziemy większą grupką to zawsze możemy zgłosić przesiadkę do konduktora i poprosić, żeby poczekali w razie opóźnień. Czy Kraków - Oświęcim siadamy na początku, w środek czy na końcu pociągu? Składy Wieliczka - Trzebinia - Oświęcim są dość oblegane i często brakuje miejsc siedzących dla wszystkich (nieraz nawet stojących, ale to już inna historia). Czy wszyscy jadą z Głównego, czy może ktoś planuje wsiąść już na Płaszowie?

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 10-12-2010, 12:14   

Zdecydowałem się mimo pogody na TAK! Rano do Sącza kumpel mnie odwiezie samochodem z Sącza pojadę Dunajcem żeby nie wpaść w pułapkę opóżnionego KKA. W Krakowie będę przed 9:00 i wsiąde w skład o 9:13 do Wieliczki który wracam o 9:55 z niej do Oświęcimia. Zajmę tylnią służbówkę - wsiadajcie do tyłu!!!

[ Dodano: 10-12-2010, 12:28 ]
Plus mam nadzieję że będzie ciąg dalszy w Pubie...Dla mnie jest to ważne.
Powrót do góry

loker Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10-12-2010, 14:43    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie wiem czy nie lepiej spotkać się na wiosnę. Bo nie daj Boże jak oblodzi druty i będziemy stać w polu na mrozie.

To może zlikwidować całkowicie pociągi?

Krzysztofie21 - szkoda, że Cię nie będzie
kryniczanin - dosiądziemy się do ostatniej służbówki

Co do możliwości rozmowy - za Oświęcimiem będzie taka możliwość.

Ja czekam od 10:00 na drugim peronie Krakowa Głównego, przy pierwszej ławce od strony południowej peronu.

Co do PUBu - do 22:00 mogę być.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 10-12-2010, 14:56   

Cytat:
Co do PUBu - do 22:00 mogę być.



Oby komuś zachciało się dłużej Very Happy

[ Dodano: 10-12-2010, 14:58 ]
Cytat:
Nie wiem czy nie lepiej spotkać się na wiosnę. Bo nie daj Boże jak oblodzi druty i bedziemy stać w polu na mrozie.


Prawda jest taka że to być może ostatnia okazja zaliczenia Sucha Beskidzka - Żywiec i Oświęcim - Mysłowice składami osobowymi.
Powrót do góry

nynuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Lis 2010
Skąd: Tychy

PostWysłany: 10-12-2010, 15:08    Odpowiedz z cytatem

To w sumie my tysh skoczymy do Wieliczki:)

_________________
PKP PLK - SWOJE KADRY BETONUJEMY PROFESJONALNIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 27 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 25, 26, 27  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl