Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  Następny
EN "Jan Kiepura"
Autor Wiadomość

tomeeek07 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 23-12-2010, 20:41    Odpowiedz z cytatem

Najtaniej to zapewne przez internet. Na stronie kolei austriackich.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

stanislaw.s Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 27 Gru 2010

PostWysłany: 27-12-2010, 11:01    Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś wie z jak dużym opóźnieniem przyjechał dzisiaj (27. grudnia) do Amsterdamu Jan Kiepura, który wyjechał 26. grudnia z Warszawy? Gdzie ewentualnie mógłbym uzyskać taką informację? Z góry dziękuję za odpowiedź

Stanisław
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sko Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2010
Skąd: Poznań Główny

PostWysłany: 23-02-2011, 21:56    Odpowiedz z cytatem

Kup w punkcie obsługi IC Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomeeek07 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 25-02-2011, 14:19    Odpowiedz z cytatem

Jeśli do wyjazdu zostało więcej niż 60 dni, to można także kupić? Czy w punkcie obsługi obowiązują takie same zasady jak w kasach pkp, czyli do 60 dni przed podróżą?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sko Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2010
Skąd: Poznań Główny

PostWysłany: 25-02-2011, 21:26    Odpowiedz z cytatem

Zawsze do 60 dni przed podróżą, ale to jest to prawdopodobnie niezła lipa, ponieważ na DB można kupić ok. 92 dni przed podróżą...
Chciałem pierwszego dnia przedsprzedaży w IC kupić bilet za 29 eur, a okazało się, że jest jedna sztuka... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomeeek07 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 23-03-2011, 22:41    Odpowiedz z cytatem

Z ciekawości sobie sprawdziłem ile opóźnienia ma już nasz "Kiepura" jadący z Amsterdamu i zauważyłem, że tym razem opóźnienie spowodowane jest "dochodzeniem policyjnym" jak to napisali na bahn.de Jak narazie opóźnienia jest tylko 15 min, ale ciekawe co się mogło dziać. Jak by ktoś wiedział to chętnie się dowiem. Smile Bo podobno to bezpieczny pociąg, a za jakiś czas czeka mnie nim podróż. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pershing Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Lip 2010

PostWysłany: 09-04-2011, 15:17    Odpowiedz z cytatem

Witam, mam kilka pytań dotyczących tego pociągu, zaznaczam, że jest to moja pierwsza wyprawa pociągiem za granicę.

1) Od czego zależą te szczeble w ofercie SparNight (z tego co wyczytałem jest ona najkorzystniejsza). Przykładowo za miejsce w Double mogę zapłacić od 80 do nawet 100 Euro.
2) Czy owa cena podana jest w dwie strony czy w jedną? a może już za cały przedział (jadę w dwie osoby i zależy mi na przedziale sypialnym Double).
3) Czy bilet można kupić przez internet, przelewem, czy muszę jechać do Łodzi, bądź Wawy specjalnie po bilet. Z tego co doczytałem, 60 dni przed wyjazdem mogę zakupić bilet.
4) Jeśli jadę przykładowo 1 lipca a wracam 5 lipca, a bilety chcę zakupić od razu w dwie strony, to muszę jechać 60 dni przed 1 lipca czy przed 5 lipca?

Póki co tyle, jak mi się coś przypomni to napiszę

Z góry thx za odpowiedź Zg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomeeek07 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 09-04-2011, 16:14    Odpowiedz z cytatem

Pershing,
1) Pierw sprzedają bilety 1 szczebla, czyli najtańsze, później 2 itd.
Przykładowo na 1 lipca cena dla jednej osoby w Economy Double cabin to 89,00 EUR
2)Cena jest w jedną stronę podana oczywiście.
3)Bilet w Polsce jest dostępny od 60 dni przed podróżą, w każdej kasie międzynarodowej na terenie całego kraju.
4) Oczywiście 60 dni przed 5 lipca.

Jeszcze jako ciekawostkę dodam, że bilety można kupić przez internet, płacąc kartą na stronie kolei niemieckich.

Mam nadzieję, że co nieco pomogłem. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sztok Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2010

PostWysłany: 18-04-2011, 12:37    Odpowiedz z cytatem

Witam

Dziś w kasie międzynarodowej IC w Gdańsku dowiedziałem się że promocja sparnight na pociąg Jan Kiepura już nie działa. Czy ktoś mógłby zweryfikować tą informacje? No i jaka jest szansa o ile to nadal działa ze teraz dostane bilet na 6-7 maj?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzysw Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Paź 2008

PostWysłany: 18-04-2011, 13:45    Odpowiedz z cytatem

Nie zauwazylem zeby odwolali te promocje. Na stronach IC tez nic o tym nie ma. Jest zato to:
Link
z ktorego wynika ze oferta obowiazuje.

Co do biletow na 6-7 maja - czarno widze Sad To tylko niecale 3 tygodnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 18-04-2011, 20:34    Odpowiedz z cytatem

Możesz kupić przez internet http://reiseauskunft.bahn.de/bin/query.exe/pn? , w wagonach z Warszawy do Amsterdamu są na 6 maja bilety w cenie 29euro za osobę. Chyba kasjerka była niedoinformowana. Poczytaj na stronie PKP Intercity, o tym pociągu jest tam bardzo dużo, nawet kody ofert - wydrukuj, lub spisz i przejdź się z tym do kasy, jak wpisze kod oferty, to sprzeda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomeeek07 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 18-04-2011, 22:21    Odpowiedz z cytatem

sztok, Oferta jest aktualna na pewno. Może chodzi o to, że znowu zablokowali sprzedaż? Ja tak miałem niedawno, gdy chciałem kupić bilet z Amsterdamu właśnie. Spróbuj przez internet, post wyżej masz link. Jeśli nie da rady to znaczy, że zablokowali.

Iktorn
Ta cena coś się mi wydaje podejrzana Rolling Eyes Jednak, bardzo możliwe, że na tą datę nie można kupować. Ale najlepiej niech sam zainteresowany to sprawdzi. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

falent Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Sie 2010

PostWysłany: 18-04-2011, 22:42    Odpowiedz z cytatem

moze was zaskocze ale ilosc biletow promocyjnych w DB i Intercity nie jest taka sama Razz

Kazdy przewoznik ma swoja pule. Nieraz zdarzalo mi sie ze w Polsce nie moglem juz kupic biletu a w Niemczech na luzie i na odwrot Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

osioek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Kwi 2011

PostWysłany: 19-04-2011, 07:32    Odpowiedz z cytatem

Iktorn napisał/a:
Możesz kupić przez internet http://reiseauskunft.bahn.de/bin/query.exe/pn? , w wagonach z Warszawy do Amsterdamu są na 6 maja bilety w cenie 29euro za osobę. Chyba kasjerka była niedoinformowana. Poczytaj na stronie PKP Intercity, o tym pociągu jest tam bardzo dużo, nawet kody ofert - wydrukuj, lub spisz i przejdź się z tym do kasy, jak wpisze kod oferty, to sprzeda.


Iktorn, może i na stronie są, ale ich nie kupisz - w ostatnim kroku procesu zakupu wyskoczy komunikat, że bilety są już niedostępne.
NA 6,7,8 maja nie ma już biletów w promocyjnej cenie 29-49 EURO i nie było już przynajmniej tydzień temu. Mnie osobiście udało się kupić dopiero na poniedziałek 9 maja w sliperetce, ale już za 39 EURO (oczywiście poprzez stronę DB i płatność kartą).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sztok Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2010

PostWysłany: 19-04-2011, 22:58    Odpowiedz z cytatem

No właśnie potrzebuje powrót z Amsterdamu jakoś koło 7 maja. Trudno chyba stopa wrócę po prostu Smile
chyba ze ktoś zna jakaś fajną tanią alternatywę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 15 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl