Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 79, 80, 81  Następny
Nieudolność Kolei Dolnośląskich
Autor Wiadomość

voyager1231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Wrz 2012

PostWysłany: 27-08-2014, 17:30    Odpowiedz z cytatem

Czegoś tu nie rozumiem - przychodzi nowy prezes, przeprasza za poprzednie kierownictwo i obiecuje, że sytuacja więcej się nie powtórzy, i co najważniejsze stara się podjąć jakiś dialog, a od kilku dni nie robi się nic innego jak wypomina działania, od których się odciął i których nie był inicjatorem. Za wszelką cenę chce się go zniechęcić do udzielania na tym forum?

_________________
Manipulacja w najczystszej postaci Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Piotr Rachwalski Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2014
Skąd: KD

PostWysłany: 27-08-2014, 18:28    Odpowiedz z cytatem

voyager1231, spoko, tak łatwo się nie zniechęcam ;-) Ludzie skrzywdzeni mają prawo wylać żale, rozumiem to i szanuję.
A tak a propos żali: Kolej to złożony mechanizm, nie zawsze jest tak że wszystko złe to wina tego czy innego "betonu". Popatrzmy na to z perspektywy np. Podlasia: w skali Polski Dolnośląskie wyróżnia się in plus - największe dotacje na kolej, chyba najwięcej pociągokm, swoja spółka (I w RP), przejmowanie linii, służba dróg i kolei... plany i działania na rzecz reaktywacji, ładowanie kasy w remonty (po to by potem więcej płacić za dostęp... - jak mówią złośliwi ;-))) Wiadomo, że chciałoby się więcej i lepiej, ale kołdra krótka, a np. służba zdrowia, edukacja czy niestety drogi ZAWSZE wygrają w wyścigu o kasę publiczną. Niestety, lobbing na rzecz kolei jest zbyt słaby, by wygrać ze szkołą, szpitalem czy dziurawą drogą... - i tyle refleksji... także w temacie planu transportowego i waszych uwag. Z tego co wiem w plan nie można wpisać NIC na co nie ma GWARANCJI finansowania z budżetu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 27-08-2014, 19:57    Odpowiedz z cytatem

voyager1231, zrozumiałbyś gdybyś to Ty przez wiele miesięcy, przez kilku kretynów z KD musiał użerać się z policją, prokuraturą i latać po sądach. A wszystko w swoim prywatnym czasie i za swoje prywatne pieniądze, bo w przeciwieństwie do zarządu KD nasze forum nie dysponuje prawnikami opłacanymi z pieniędzy podatników. Do nowego prezesa KD nic nie mamy, ale same KD... sorry, ale mają u nas przeje... Może nie jesteśmy mściwi, ale za to baaardzo pamiętliwi!

Nawiasem mówiąc sam rozważałem wniesienie pozwu za oszczerstwa, jakie mikolski beton KD rozpowszechniał na facebooku na mój temat. Te skurwysyny nie odpuścili nawet mojemu dziecku! Podziękujcie debile Beatrycze, która mnie od tego odwiodła.

facebook.jpg
Plik ściągnięto 14 raz(y) 52.02 KB


_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

voyager1231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Wrz 2012

PostWysłany: 27-08-2014, 20:34    Odpowiedz z cytatem

Ależ Pirat, ja doskonale rozumiem Twoje rozgoryczenie. Sam w podobnej sytuacji pałałbym nienawiścią o sile tysiąca słońc do osób, które naraziłyby mnie na takie przygody. Ale Piotr Rachwalski nie powinien być obiektem ataków, tylko Genowefa Ładniak jako główna odpowiedzialna za całe zamieszanie.
Proponuję z Panem prezesem przejść do rozsądnej i merytorycznej dyskusji, a wyżej wspomnianą nienawiść skierować do słusznie odwołanej "w-końcu-emerytki" Smile

Odnośnie zamieszczonego screena - Dawno się tak nie uśmiałem Very Happy Teorie i konotacje niczym z Mody na Sukces! Tego typu bzdury trzeba skwitować jedynie uśmiechem politowania Smile

_________________
Manipulacja w najczystszej postaci Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 27-08-2014, 20:49    Odpowiedz z cytatem

voyager1231, w sumie masz rację. Ja po raz pierwszy i ostatni wyraziłem na forum prywatne żale pod adresem KD, sprowokowany twoim postem. Ale trzeba zrozumieć dziewczyny, bo z natury są bardziej emocjonalne, a beton KD dał im się nieźle we znaki. Legnicka prokuratura mnie też ścigała, ale że tylko ja mam dostęp do bazy danych i adresów IP forumowiczy, śmiałem się z prokuratorskich nakazów...

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

black Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Wrz 2009
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 02-09-2014, 11:32    Odpowiedz z cytatem

A tak przy okazji mam do Was pytanie: czy udało się wam dodzwonić kiedyś na całodobową informację KD? Wczorajszy pociąg do Lubania miał z leśnicy odjechać 20.04,przyjechał po pół godzinie. informacji zero przez megafony, a na numer podany na plakatach nie idzie się dodzwonić - nikt nie odbiera albo zajęty Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krzysiu Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lis 2008

PostWysłany: 05-09-2014, 21:47    Odpowiedz z cytatem

Na Podsudeckiej jakiś dramat się rozgrywa. Od kilku tygodni nie ma dnia, żebym nie dostał esemesa o jednym lub kilku opóźnionych i odwołanych pociągach. I nie są to opóźnienia kilkunastominutowe, tylko godzinne i dłuższe. Nie chciałbym tego zwalać nie nieudolność KD, ale naprawdę trzeba dużo dobrej woli, aby się jej nie dopatrzyć. Jeszcze kilka takich tygodni i ludzie w ogóle przestaną jeździć tymi pociągami. W tej chwili to loteria.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bonifas Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Lip 2010
Skąd: Kamienna G., Wleń

PostWysłany: 05-09-2014, 23:49    Odpowiedz z cytatem

Krzysiu, dramat to na lwóweckiej gdzie KKS jeździ od marca na 3 parach a przez całe wakacje jeździło na 4. Wy uwierz nie macie jeszcze tak źle - ale się przyzwyczajajcie Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 09-09-2014, 20:25    Odpowiedz z cytatem

DOLNOŚLĄSKA "KATASZTROFE"

W dniu dzisiejszym tj. 08.09.2014r około godziny 15:00 kupiłem córce bilet na pociąg relacji Zgorzelec Wrocław na godzinę 21:00. (Zgodnie z informacją na stronie Kolei Dolnośląskich odjazd godzina 21:00 z dworca Zgorzelec Miasto.) Tuż przed 21:00 czekaliśmy na peronie z grupą około 20 osób. Około 21:05 na peronie zgasło światło. Powiedziałem do córki „to nie wróży nic dobrego”. Miałem rację!! O godzinie 21:12 z trzeszczących niewyraźnie głośników dał się słyszeć komunikat „Z DNIEM DZISIEJSZYM POCIĄG RELACJI JELENIA GÓRA WĘGLINIEC ZOSTAJE ODWOŁANY, URUCHOMIONO KOMUNIKACJĘ ZASTĘPCZĄ”. Po chwili konsternacji i ciszy na peronie całkiem wyraźnie słychać było głośnie bluźnierstwa. Wszyscy zainteresowani podróżą udali się przed budynek szumnie zwany dworcem wypatrując wspomnianej komunikacji zastępczej. Na parkingu z lewej w oddali zobaczyliśmy autobus firmy VEKTOR. Grupa ruszyła z nadzieją w jego kierunku by po chwili przekonać się, że to fałszywy trop, on tam po prostu parkował. Niemiec będący w grupie powtarzał w kółko „Katasztrofe Katasztrofe” kiedy tłumaczyliśmy mu co się stało, nie był w stanie tego zrozumieć… Plany córki legły w gruzach, gdyż o 21:20 z Węglińca odjechał pociąg na który miała się przesiadać do Wrocławia (może zbyt pochopnie rzucam słowa, „być może odjechał”). Po powrocie do domu około 21:30 jeszcze w nerwach dorwałem w Internecie numer do Kolei Dolnośląskich zatytułowany „Kontakt w razie opóźnienia, odwołania, awarii pociągu”. Próbowałem trzykrotnie. Trzykrotnie usłyszałem też w słuchawce żart ”W TROSCE O WYSOKĄ JAKOŚĆ OBSŁUGI ROZMOWY SĄ NAGRYWANE”. Za każdym razem czekałem na sygnale aż automat mnie rozłączył.
Jak można nabyć bilet na pociąg którego nie ma?
Jak można informować o tym fakcie pasażerów na peronie?
Czy aby znaleźć komunikację zastępczą trzeba mieć w grupie medium?
ŻENADA!!
Nie mieszkamy obecnie w Zgorzelcu, kto mi zwróci za paliwo na dojazd i czy aby nie będą chcieli potrącić 10% wartości jutro przy próbie zwrócenia biletu?

Źródło:
https://www.facebook.com/masz4/posts/1527092294189181

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

black Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Wrz 2009
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 15-09-2014, 21:15    Odpowiedz z cytatem

W KD nie kupimy już biletu w wyprzedzeniem Sad Przedwczoraj chciałem kupić u konduktora bilet na następny dzień rano. I srogo się zawiodłem, bo biletu nie dostałem. Wysłałem do KD zapytanie na FB i taką odpowiedź otrzymałem:

"Dzień dobry,

Niestety, celem ograniczenia nadużyć (o których nie możemy tutaj napisać), do których dochodziło wcześniej, wyłączyliśmy możliwość zakupu biletów u konduktora w przedsprzedaży.

Przepraszamy za utrudnienia. Jednocześnie informujemy, że niebawem udostępnimy nowe kanały dystrybucji: najpierw bilet internetowy, który wdrożymy po udostępnieniu obsłudze pociągów wszystkich nowych terminali (trwają poprawki oprogramowania) - będzie on dostępny również z telefonu wyposażonego w przeglądarkę, następnie zaś pomyślimy nad automatami biletowymi, zarówno własnymi, jak i przyłączeniem się do istniejącej sieci.

Pozdrawiamy,
Koleje Dolnośląskie S.A."


Zamiast iść z duchem czasu cofają się :/ jakich nadużyć można dokonać sprzedając bilety na kolejne dni?? oj KD ciągle coraz gorzej zamiast lepiej jeśli chodzi o obsługę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 15-09-2014, 21:35    Odpowiedz z cytatem

black, również nie mam pojęcia o jakież to nadużycia może chodzić, o których KD nie mogą napisać. Przecież każdy bilet, także ten kupiony w przedsprzedaży, ma ściśle określoną trasę i datę przejazdu. Nie widzę tutaj żadnych okazji do nadużyć, przynajmniej ze strony nabywcy biletu. No chyba, że ewentualne nadużycia zaistniały po stronie sprzedawcy biletu, co wcale by mnie nie zdziwiło, bo w KD nic nie jest w stanie mnie zadziwić.

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 25-09-2014, 16:23    Odpowiedz z cytatem

Dwie domeny kolejedolnoslaskie.pl i koleje-dolnoslaskie.pl są na sprzedaż, za jedyne 99 000 zł netto (do negocjacji). Prezesie Rachwalski, co Pan na to?

https://sklep.premium.pl/kolejedolnoslaskie.pl

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 25-09-2014, 21:11    Odpowiedz z cytatem

Arek, beton KD zamiast w poprzednich latach uganiać się po prokuraturach za forumowymi nickami powinien zająć się pracą, za którą otrzymuje wynagrodzenie i próbować te domeny przejąć w ramach arbitrażu:

http://prawo.rp.pl/artykul/320022.html

Bo firmowa domena z końcówką .eu dla polskiej spółki utrzymywanej z pieniędzy polskich podatników to wizerunkowy obciach! Nawet niemiecka Arriva RP ma domenę z końcówką .pl a nie .de czy .eu jak KD.

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Sławek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Lip 2009
Skąd: z Zadupia/Wałbrzych

PostWysłany: 26-09-2014, 20:47    Odpowiedz z cytatem

Arek Za te dwie domeny to oni mogą dostać 200 - 400 zł , skończyły się czasy zarabiania na domenach .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Jaro Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Sie 2008
Skąd: LUBIN

PostWysłany: 30-09-2014, 09:41    Odpowiedz z cytatem

Z tym wykupowaniem domen to chamskie cwaniactwo. Całkiem możliwe że NASK się za to weźmie.

_________________
-=| Na początek infrastruktura |=-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 37 z 81 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 79, 80, 81  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl