Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 93, 94, 95  Następny
Przymusowe szczepienia
Autor Wiadomość

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 05-08-2021, 05:54    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
To co, schodzimy do podziemia?

Wręcz przeciwnie. Mały pies zajadle szczeka, mały fiut dużo straszy, ale to nie powody, by się bać.
Przydałby się przycisk "autodenuncjacja, czyli wyślij kopię do mz-ta o ajpi nie zapomniawszy".
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

robbo2k Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Lut 2019

PostWysłany: 05-08-2021, 08:30    Odpowiedz z cytatem

Moderacja wycina posty merytoryczne ale zostawia jakis nastolatków uzywajacych wulgaryzmy i wprost grożących naprawdę? Bawcie sie dalej w swoim amoku pozbawianą faktów i merytoryki a sterowanym przez rosyjskie GRU.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 05-08-2021, 11:49    Odpowiedz z cytatem

robbo2k, sprawdziłem w panelu administracyjnym ile twoich postów zostało skasowanych. Jeden, wczoraj. Z następującym uzasadnieniem głównego administratora forum:

"Cytaty! Proszę ciąć cytaty! Nie będę więcej poprawiać twoich postów tylko je będę kasować."

Tak więc nie o treść chodziło a formę. Każdy kto na forum przegina z cytatami jest upominany i jego posty są poprawiane. Ale jeśli to nie skutkuje to takie posty są kasowane. Na prywatną skrzynkę dostałeś całą treść skasowanego posta. Wystarczyło go skopiować bez zbędnych cytatów i ponownie zamieścić na forum. Ty jednak wolałeś obrzucić błotem administrację forum.

Proponuję ci dobrowolną banicję od tego wątku, bo zaczynasz zachowywać się jak furiat. Jeśli oponentów oskarżasz o postępowanie pod wpływem GRU to musisz trochę ochłonąć. Zrób sobie miesiąc przerwy. A jeśli nadal będziesz pisał głupoty jak w poście powyżej to będziemy musieli się z tobą rozstać.

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05-08-2021, 12:31    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
– Wieś maka, podwójne frytki i kolę poproszę.
– W zestawie ze szczepionką? Dziś oferujemy fajzera.
– Okej, może być.
– Frytki z keczupem?
– Tak, poproszę.
– Czyli wieś mak, podwójne frytki z keczupem, kola i szczepionka. Zamówienie nr 35, a szczepionka w punkcie mak drajw na prawo od wejścia. Życzę smacznego i łagodnych NOPów.


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 05-08-2021, 13:40    Odpowiedz z cytatem

robbo2k napisał/a:
Bawcie sie dalej w swoim amoku pozbawianą faktów i merytoryki a sterowanym przez rosyjskie GRU.

Wypraszam sobie! To są bezczelne kłamstwa i kalumnie! Nigdy nie miałam i nie mam nic wspólnego z GRU. Ja jestem dzieckiem stanu wojennego i mnie już w kołysce ukształtowało KGB do spółki ze STASI, bo ja przecież przy granicy z NRD się urodziłam. Nawet cyrylicy się nauczyłam i dość dobrze znam język rosyjski. Podobnie jak niemiecki. Mój dziadek powtarzał, że język wrogów trzeba znać. No to poznałam.

Pirat napisał/a:
Proponuję ci dobrowolną banicję od tego wątku, bo zaczynasz zachowywać się jak furiat.

Może to efekt szczepień na covid? Już od dawna zauważam pewną prawidłowość. Otóż osoby zaszczepione stają się dziwnie pobudzone, wręcz agresywne w stosunku do osób niezaszczepionych. Dotyczy to głównie tych, którzy zaszczepili się pod presją bądź przymusem. Też to zauważacie?

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

DarekP Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Wrz 2010
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 05-08-2021, 15:30    Odpowiedz z cytatem

Paradoksalnie możesz mieć rację. Tego typu skutków ubocznych, których mało kto by się spodziewał jest więcej.
Niestety przejście choroby również pozostawia po sobie skutki uboczne i to całkiem namacalne, bo dotyczące sprawności umysłu. I tu niestety nie żartuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 05-08-2021, 21:56    Odpowiedz z cytatem

Szczepionka do zlewu, certyfikat do kieszeni

W czwartek (5.08.2021) dziennikarz śledczy Piotr Nisztor pochwalił się na Twitterze swoim kilkuzdaniowym tekstem zamieszczonym w dzienniku „Gazeta Polska Codziennie”. Tekst ów dotyczy kupowania certyfikatów szczepionkowych przez osoby niezaszczepione. „Za łapówkę w wysokości kilkuset złotych nieuczciwy szczepiący wpisuje osobę do systemu jako zaszczepioną, a szczepionkę niszczy” – pisze Nisztor. Dziennikarz nie kryje swojego oburzenia nazywając proceder „wybitnie perfidnym i szkodliwym”. Wzywa też do jego ukrócenia oraz surowego ukarania uczestniczących w nim osób i to „w świetle jupiterów”.

Czytaj więcej na wprawo.pl

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 05-08-2021, 23:52    Odpowiedz z cytatem

Aha. I rasowy "śledzik" nie podejmuje tropu, nie robi akcji z ukrytą kamerą, nie demaskuje zbrodniarzy, tylko temat, na którym mógł zarobić, pali stwierdzeniem "Problem ten od kilku tygodni sygnalizuje mi coraz więcej osób"?
Nie stać Piotrusia na wypożyczenie jupitera, czy raczej nie znalazł chętnych do wzięcia udziału w prowokacji?
Nieważne - takiego pajaca trudno nawet nazwać oszustem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Lady Makbet Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 12 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 06-08-2021, 12:20    Odpowiedz z cytatem

robbo2k napisał/a:
Bawcie sie dalej w swoim amoku pozbawianą faktów i merytoryki a sterowanym przez rosyjskie GRU.

Typowa narracja "Gazety Polskiej" i TVPiS. Ruską onucą jest ten kto ma choć cień wątpliwości co do genialności i patriotyzmu Kaczyńskiego i śmie o tym mówić czy pisać.

robbo2k napisał/a:
Mam wrazenie ze nalezych do tych 50+ frustratów którym nie udało sie w zyciu i najlepiej zwalic wszystko na "innych" czy zrobiłes cos konstruktywnego poza wymachiwaniem szabelką?

W psychologii funkcjonuje zjawisko projekcji, polega to na tym, że ludzie przypisują własne cechy i zachowania swoim oponentom.

robbo2k napisał/a:
Drogi Robercie twoje prawo do samostawienie kończy sie tam gdzie wchodzi to w mojej prawa Konstytucyjne. Oczywiscie moze sobie tupac i kwestionować ale to nic nie zmianie.

Człowieku o psychice niewolnika, widzę że nie potrafisz żyć bez bata nad głową. Twój zniewolony móżdżek nigdy nie zrozumie tego co czuje wolny człowiek.

robbo2k napisał/a:
A juz najbardziej bawi mnie powoływanie sie na przestepce i oszusta niejakiego Matka Kurka. No autorytety pierwszej wody.

Nie wiem o jakich przestępstwach i oszustwach mówisz. Ten pogardzany przez ciebie Matka Kurka napisał i wydał dwie książki, obie świetne, polecane na naszym forum:

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=392923#392923

A ty ile książek napisałeś, co w życiu osiągnąłeś?


_________________
Lady Makbet to typ kobiety, którą nieokiełznana ambicja prowadzi do zbrodni, a potem do wyrzutów sumienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 06-08-2021, 17:16    Odpowiedz z cytatem

I cyk, kolejny "uruchomiony" nick:
DarekP napisał/a:
Niestety przejście choroby również pozostawia po sobie skutki uboczne i to całkiem namacalne, bo dotyczące sprawności umysłu. I tu niestety nie żartuję.

Infokolej - totalitarne, faszystowskie, tendencyjne forum ruskich onuc, przeznaczone dla szurów, gdzie bez problemu zaorasz Szwedzką Akademię Nauk.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Modliszka Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 15 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 06-08-2021, 19:34    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
„Za łapówkę w wysokości kilkuset złotych nieuczciwy szczepiący wpisuje osobę do systemu jako zaszczepioną, a szczepionkę niszczy” – pisze Nisztor.

Nie ma w tym nic dziwnego. Chyba nikt nie sądzi, że normalny lekarz dał się ukłuć tym czymś. Najpierw ogarnęli siebie i swoje rodziny, a teraz sprzedają wpisy do systemu.

_________________
Bądź szczery, a wyzwą cię od chamów i prostaków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

DarekP Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Wrz 2010
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 06-08-2021, 20:05    Odpowiedz z cytatem

wodkangazico napisał/a:
I cyk, kolejny "uruchomiony" nick

Przepraszam Cię, ale mój starczy umysł nie ogarnia tego, co napisałeś. Zastanawiałem się, czy w ogóle warto się odezwać w tym temacie i masz rację - nie warto.
A gdybyś mi wyjaśnił znaczenie "uruchomiony"? O ile pamiętam zrobiłem to 11 lat temu, ale pamięć mnie już zawodzi, całe szczęście jest data obok mojego nicka. To jest wątek dla ekspertów, więc znikam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 06-08-2021, 20:11    Odpowiedz z cytatem

"Mamy rekomendację Rady Medycznej, by rozważyć podanie 3. dawki szczepionki przeciw Covid-19 w tych grupach, które są najbardziej narażone na ryzyko" - powiedział w RMF FM Adam Niedzielski.

https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/rozmowa-poludnie/news-adam-niedzielski-mamy-rekomendacje-trzecia-dawka-dla-wybrany,nId,5401917


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 06-08-2021, 21:16    Odpowiedz z cytatem

Modliszka napisał/a:
Cytat:
„Za łapówkę w wysokości kilkuset złotych nieuczciwy szczepiący wpisuje osobę do systemu jako zaszczepioną, a szczepionkę niszczy” – pisze Nisztor.

Nie ma w tym nic dziwnego. Chyba nikt nie sądzi, że normalny lekarz dał się ukłuć tym czymś. Najpierw ogarnęli siebie i swoje rodziny, a teraz sprzedają wpisy do systemu.

Skala zlewu i sedesu jest znaczna. Na początku starali się pilnować, żeby szło kontrolowanymi kanałami, teraz system jest dziurawy jak sito. Skąd wiem? Mam lekarzy w rodzinie oraz wśród znajomych ze szkoły (liceum medyczne). Załatwienie paszportu covidowego bez szprycowania to dla mnie żaden problem. Wstrzymuje mnie wyłącznie to, że mimo wszystko jest to rodzaj podporządkowania reżimowi i robienie tym kutasom z rządu PiS statystyki. Ale jakby było bardzo gorąco to nie ma co umierać na barykadach.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 06-08-2021, 21:56    Odpowiedz z cytatem

Eksperymenty medyczne firmy Pfizer na polskich dzieciach w wieku 0,5 - 11 lat. Interwencja poselska Grzegorza Brauna (Konfederacja) w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (URPL). Urząd broni się przed ujawnieniem dokumentów i broni interesu Pfizera jak niepodległości. Prezes URPL Grzegorz Cessak składa zawiadomienie do prokuratury na posła Brauna.

https://forsal.pl/gospodarka/polityka/artykuly/8220207,prezes-urpl-sklada-zawiadomienie-do-prokuratury-na-brauna.html


_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 52 z 95 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 93, 94, 95  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl