Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 29, 30, 31  Następny
Chcę zostać maszynistą
Autor Wiadomość

andrej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2009

PostWysłany: 13-12-2012, 10:13    Odpowiedz z cytatem

Trzeba było do Kolei Śląskich , ten prezes miał problemy psychiczne , przyjął by was , wystarczy prawko na auto i deklaracja pracy ponad 12 godzin Laughing - czy to żart ?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kamill Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Cze 2012
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 13-12-2012, 18:24    Odpowiedz z cytatem

Hagans sama licencja 7 koła i jak cię nie zatrudnią na dalsze preszkolenie to d... . Kolejne 4 koła to świadectwo, ale pewnie można się z nimi jakoś dogadać w tej sprawie na zasadzie lojalki. Oferta może i dobra (można zrobić od razu świadectwo), ale dla ludzi z okolic bo jak ktoś ma dojeżdżać albo wynajmować na miejscu w ich ośrodku to cały koszt po zsumowaniu jakieś 15 tys ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mlodzik Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 20 Gru 2012

PostWysłany: 20-12-2012, 02:16   czy mam możliwość zostania maszynistą Odpowiedz z cytatem

Witam. Skończyłem liceum, mam 23 lata. Od mniej więcej 2 lat myślę o zostaniu maszynistą, jednak miałem pracę. Teraz mam czas, pieniądze na kurs, ale nie wiem, czy mam jakiekolwiek szanse. Czytałem, że trzeba mieć skończone technikum albo zawodówkę... Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateo88 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Paź 2012

PostWysłany: 29-12-2012, 18:02    Odpowiedz z cytatem

proszę o podpowiedź czy mając ogólniak z maturą i studia ekonomiczne moge pracowac jako maszynista. Niektórzy przewoźnicy wymagają mechanika badz elektryka i o co chodzi.

[ Dodano: 29-12-2012, 18:11 ]
I w ramach podpowiedzi:
CTL w 2013 roku raczej szkolić maszynistów nie bedzie choć prosili o wysłąnie dokumentów
w Cargo czekaja na średnioroczne zatrudnienie - duzo osob na pomostówki odejdzie ale nie wiadomo kiedy cos sie zacznie
w Kolejach wielkopolskich szukaja maszynistów jest info na stronie KW ale nie wiem kiedy kurs

kto wie co w Intercity?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

atomek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Lut 2012
Skąd: Opole

PostWysłany: 30-12-2012, 02:19    Odpowiedz z cytatem

Informacje dotyczące szkolenia w CTLu czerpiesz z ostatniego czasu czy posiłkujesz się starszymi informacjami?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateo88 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Paź 2012

PostWysłany: 30-12-2012, 09:48    Odpowiedz z cytatem

mam informacje z kadr z 27 grudnia od 10 miesiecy prubuje zaczac jako prace- szkoleńca maszynista i naprawde ciezko gdziekolwiek zaczac. W CTLu szkolenie pprzedniej grupy potrwa jeszcze koło 1 roku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

katowicer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Praha hl.n.

PostWysłany: 02-01-2013, 09:39    Odpowiedz z cytatem

W CTL w najblizszych kilku miesiącach nie ma mowy o żadnym szkoleniu. Nie wiem skąd ale mają nadmiar mechaników.

[ Dodano: 02-01-2013, 12:13 ]
Dodatkowo zauważe, ze tylko w CTL byli łaskawie udzielic mi odpowiedzi na pytania, odpisać na korespondencje. Cała reszta przewoźników stosuje zasade " pocałuj nas w d..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Domio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Maj 2012
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 02-01-2013, 18:26    Odpowiedz z cytatem

A spółka DBSRP ? nic nie organizuje ? Co do CTL to jest chyba nadal rekrutacja stała dla maszynistów tych z papierami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Borys_q Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Gru 2011

PostWysłany: 02-01-2013, 20:54    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Oferta może i dobra (można zrobić od razu świadectwo),


Świadectwo jest ważne tylko u przewoźnika który je wystawił, więc bez zatrudnienia świadectwa nikt ci nie zrobi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

katowicer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Praha hl.n.

PostWysłany: 03-01-2013, 10:28    Odpowiedz z cytatem

Domio napisał/a:
A spółka DBSRP ? nic nie organizuje ? Co do CTL to jest chyba nadal rekrutacja stała dla maszynistów tych z papierami.

Jak masz papiery to Cie wszędzie przyjmą.
DBSRP nie raczy odpisac ani udzielic zadnej informacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 07-02-2013, 18:51    Odpowiedz z cytatem

Metro: Z półtora tysiąca zostało trzynastu kandydatów na maszynistów

Warszawskie metro potrzebuje 80 nowych maszynistów do obsługi budowanego centralnego odcinka II linii metra oraz wzmocnienia I linii. Na razie szkoli trzynastu kandydatów na maszynistów, w marcu rozpoczną jazdy w tunelach.

Więcej TUTAJ

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Domio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Maj 2012
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 10-02-2013, 22:06    Odpowiedz z cytatem

Ale żeby zrobić papiery muszę się gdzieś zatrudnić, zostaję droga przez kurs na własny koszt i szukać pracodawcy który mnie będzie dalej szkolił, ale już z jakąś wiedzą, lub po prostu zatrudnić się w Cargo, IC na warsztat jako elektryk i później na maszynistę tyle że trzeba mieć koniecznie techniczne. A ja się zapytam tak z innej beczki Smile czy PKP Energetyka przyjmuję na szkolenia elektroenergetyczne ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Fankol Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Maj 2008

PostWysłany: 11-02-2013, 11:06    Odpowiedz z cytatem

Istnieje pewny sposób dostania się na szkolenie na maszynistę kończysz klasę technik elektroenergetyk w Technikum nr 7 w Warszawie i dostajesz się na szkolenie do Kolei Mazowieckich ( umowa)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Borys_q Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Gru 2011

PostWysłany: 13-02-2013, 10:48    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
zostaję droga przez kurs na własny koszt i szukać pracodawcy który mnie będzie dalej szkolił, ale już z jakąś wiedzą, lub po prostu zatrudnić się w Cargo, IC na warsztat jako elektryk i później na maszynistę tyle że trzeba mieć koniecznie techniczne.


Jeszcze można czekac, aż IC ogłosi kolejny nabór (pewnie na początku przyszłego roku) i liczyc że zaproszą na rozowę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

heat1234 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Lip 2012

PostWysłany: 24-02-2013, 20:25   Jaki kierunek Odpowiedz z cytatem

Witam. Jaki kierunek jest najlepszy by móc być maszynistą
- technik informatyk
- technik teleinformatyk
- technik elektronik
- technik mechatronik
- technik logistyk
- technik spedytor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 31 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 29, 30, 31  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl