Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
COSMIC UNDERGROUND
Autor Wiadomość

kleksograf Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Cze 2007

PostWysłany: 12-10-2012, 12:21   COSMIC UNDERGROUND Odpowiedz z cytatem

Kto nie widział COSMIC UNDERGROUND ma jeszcze szansę, na dworcach Wrocław (dzisiaj), Warszawa (15.10), Toruń (19.10), potem dopiero Lisbona (3.11), ...
POLECAM ZE WZGLĘDU NA WYSOKI POZIOM ARTYSTYCZNY i ORGANIZATORSKI.
http://cosmicunderground.eu/

Kosmiczny pociąg z szalonymi naukowcami

Dziesięć wagonów towarowych "Cosmic Underground" stanęło na stacji PKP Wrocław, by przez trzy dni, cztery razy dziennie, szaleni naukowcy mogli poddawać mieszkańców Wrocławia - rządnych wiedzy i rozrywki - różnym eksperymentom.
"Zgadzam się przekazać dobrowolnie jedną godzinę mojego czasu na rzecz Cosmic Underground Live Lab of Time. Oświadczam, że pod żadnym pozorem nie będę się domagał zwrotu jednej godziny mojego czasu. Zgadzam się zachowywać poprawnie i rozważnie i słuchać moich przewodników podczas wizyty w Cosmic Underground Live Lab of Time". Jeśli akceptujesz powyższe warunki, pozostało ci tylko "zakupić" bilet (zakupić w cudzysłowie, gdyż wstęp jest darmowy) i wejść wraz z przewodnikami do poszczególnych wagonów.

Cosmic Underground to projekt multidyscyplinarny mający na celu opowiedzenie historii o wymiarach czasu poprzez instalacje audiowizualne, teatralne performance i muzyczne happeningi.

Co czeka nas w środku wagonów? Tego naukowcy nie chcieli mi zdradzić. Ja też tego nie zrobię, choć uszczknę rąbka tajemnicy. Eksperymenty z klonowaniem, orgiastyczne doznania (oczywiście ze względów naukowych), kapsuła czasu oraz podniesienie wszystkich zmysłów do granic możliwości. Wszystko opakowane w wiedzę i sporą dawkę humoru. Brzmi tajemniczo? Takie ma pozostać.

Pociąg Cosmic Underground swą dwumiesięczna podróż rozpoczął w Estonii, a zakończy w Portugalii. Te niesamowite spektakle odbędą się w trzynastu miastach, w pięciu krajach (Estonii, Łotwie, Litwie, Polsce i Portugalii. Oprócz we Wrocławiu, spektakle odbędą się jeszcze w Jeleniej Górze, Warszawie i Toruniu.

Źródło: itezone.pl
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl