Ładowanie strony... proszę czekać!Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Składka na serwer i domenę
Autor Wiadomość

Naczelnik Płeć:Mężczyzna
Administrator


Dołączył: 10 Lis 2005
Skąd: Polska

PostWysłany: 08-12-2005, 00:47   Składka na serwer i domenę Odpowiedz z cytatem

Składka na serwer i domenę

Zwracamy się do użytkowników naszego Forum o pomoc w zbieraniu funduszy na opłacenie domeny oraz serwera, na którym znajduje się nasz serwis. Nie wprowadzamy żadnego obowiązku - wpłaty są dobrowolne.

Jeśli chcesz pomóc, możesz to zrobić wpłacając dowolną kwotę. Możesz rozważyć darowiznę jednorazową lub cykliczną (np. comiesięczną). Z góry dziękujemy!

Szczegóły dotyczące możliwości wsparcia finansowego naszego forum podajemy w załączonych postach.

---

INFORMACJA DLA URZĘDU SKARBOWEGO

Zgodnie z art. 9 ust. 1 ustawy z dnia 28.07.1993 r. o podatku od spadków i darowizn (t. jedn. Dz. U. 2004 r., Nr 142, poz. 1514 z późn. zm.) opodatkowaniu nie podlegają darowizny nie przekraczające kwoty 5308 zł od jednej osoby w ciągu 5 lat. Jeżeli któryś z darczyńców przekroczy tę kwotę, wówczas uiszczony zostanie należny podatek.

Z powodów formalno-prawnych przygotowano umowę publiczną ws. darowizn, którą można pobrać tutaj: https://infokolej.pl/docs/umowa.pdf

---

UMOWA PUBLICZNA W SPRAWIE DAROWIZN

1. Niniejsza umowa zawarta zostaje pomiędzy osobą fizyczną lub prawną, która bezinteresownie chce wesprzeć finansowo administratora forum kolejowego infokolej.pl (zwana dalej "Darczyńcą"), a administratorem forum kolejowego infokolej.pl (zwanym dalej "Obdarowanym"), który jako administrator forum kolejowego infokolej.pl reprezentuje go i zarządza przekazanymi na jego rzecz darowiznami.

2. Darczyńca przekazuje darowiznę Obdarowanemu (na konto Dotpay lub na konto bankowe) o dowolnej kwocie, a Obdarowany przyjmuje ją.

3. Darowizna jest bezinteresowna i bezzwrotna. W zamian za darowiznę Darczyńca nie może żądać od Obdarowanego świadczeń, usług, przedmiotów, przywilejów lub specjalnego traktowania. Zwrot może nastąpić z dobrej woli Obdarowanego.

4. Umowa jest zawarta na czas nieokreślony i wchodzi w życie w chwili dotarcia pierwszej Darowizny Darczyńcy na konto Obdarowanego. Przekazanie pieniędzy na konto Obdarowanego jest równoznaczne z akceptacją postanowień i warunków niniejszej umowy.

5. Umowa wchodzi w życie z dniem jej upublicznienia na forum kolejowym infokolej.pl i każdy jej wydrukowany egzemplarz ma moc prawną pod warunkiem, że jego treść jest identyczna z treścią umowy, którą można pobrać na stronie https://infokolej.pl/docs/umowa.pdf

6. Umowa ma charakter publiczny, każdy może zweryfikować jej treść na stronie wymienionej w punkcie 5 niniejszej umowy i dla swojej mocy prawnej nie wymaga pieczęci i podpisów.

7. W sprawach nieuregulowanych niniejszą umową zastosowanie mają przepisy Kodeksu cywilnego obowiązującego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a kwestie sporne będą wyjaśniane najpierw na drodze korespondencji elektronicznej, a w przypadku braku porozumienia na drodze sądowej w sądzie właściwym dla miejsca zamieszkania Obdarowanego.

/-/ DARCZYŃCA
Dokonanie wpłaty darowizny jest równoznaczne z akceptacją i podpisaniem niniejszej umowy.

/-/ OBDAROWANY
Otrzymanie darowizny jest równoznaczne z akceptacją i podpisaniem niniejszej umowy.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17-04-2023, 16:16    Odpowiedz z cytatem

Witam.

Jak co roku musimy zebrać kilkaset złotych na utrzymanie forum. W zeszłym roku zmieniliśmy hosting na lepszy, ale i droższy (wreszcie mamy certyfikat SSL).

Usługi hostingowe w ostatnim czasie bardzo podrożały, co jest skutkiem inflacji. Tak więc musimy się sprężyć, żeby dopiąć tegoroczny budżet.

Niedawno uruchomiłam nową i wygodną (płatność BLIK lub online) możliwość wsparcia finansowego naszego forum za pośrednictwem serwisu buycoffee.to (link poniżej).

https://buycoffee.to/infokolej

Wszystkim sponsorom z góry serdecznie dziękuję!

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl