Ładowanie strony... proszę czekać!

Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj

FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ

Poprzedni temat :: Następny temat
PKP TELKOL agonia i śmierć tej spółki
Autor Wiadomość

Telkolo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik

PostWysłany: 31-10-2023, 18:14   PKP TELKOL agonia i śmierć tej spółki Odpowiedz z cytatem

Na stronie PKPTelkol pojawiło się ogloszenie o....poszukiwaniu nowego prezesa i z-cy d/s technicznych. Co to znaczy? Albo po "nieszczęśliwych" wyborach jeszcze skok na kasę, kogoś miłujący prezes Mamiński powoła na krótki czas, aby wziął solidną odprawę, albo nieudacznicy zwijają żagle. Nie oddali Telkolu do naszej spółki PLK, tylko dla zaspokojenia swoich "apetytów" trzymali pracowników na tonącym "titanicu" do końca. Pracownicy ci, ŹLE ZARZĄDZANI byli przez lata zwalniani, zabierano im bezczelnie pieniądze, nagrody jubileuszowe, odprawy emerytalne czy dodatki. Jedynej spółce w grupie PKP? Dlaczego? Po 7 latach ochłap, rzucony przez nowego prezesa i właściciela, prezesa PKP 500 zł i......tak nie głosował nikt na pis, może za wyjątkiem rządzących związkiem solidarność, emerytów Elżbietty B i Krzysztofa M. Zamykając mój wpis chcę zapytać, uwierzyliście Mamińskiemu, a on, po bezpiecznym odejściu zostawia was znowu koleżanki i koledzy samych. Czekajcie więc na nowych dyletantów, ktorzy juź nie wiem co mogą sp....ć. Chyba zwolnić roboli, zostawić administracje. Karierę tam zawsze można zrobić. A ja zapraszam każdego do PLK, ro ota dla was jest. Nie słuchajcie przyklejonych do stołków.
A tu poprzednie wpisy, jak zwykle bez żadnej reakcji pozbawionych nadzieji i "jaj" kolegów....

Lepsze perspektywy dla pracowników PKP TELKOL

20 czerwca 2023 r. zakończyły się spory zbiorowe wszczęte przez organizacje związkowe działające w spółce PKP TELKOL. Dzięki osiągnięciu porozumienia pracodawcy ze stroną społeczną od 1 lipca br. wdrożone zostaną podwyżki wynagrodzeń pracowników. Przyznana została także okolicznościowa gratyfikacja finansowa.

Więcej:
https://www.pkp.pl/pl/pkp-aktualnosci/3362-zakonczenie-spoow-zbiorowych-w-spolce-pkp-telkol-sp-z-o-o

PostWysłany: 10-09-2023, 08:25
Proponuję zapytać monterów z telkolu co myślą o "podwyżce" i co myślą o starych-nowych porzadkach w spółce. Jak bardzo się cieszą z nagród, hojnie rozdawanych przed wyborami w innych spółkach, np. PLK.
A rozliczenie winnych za " dno" zafundowane przez przedostatni zarząd nie istnieje. Prokuratura Ziobry nie będzie przeciw nominantom partyjki. Exprezes telkolu z "lasów" w link4 plus udziały w radach nadzorczych. Taki menagier, z telkolu zrobił syf, gdzie indziej się nadaje? Drugi, lokalny szef partii rządzącej plus posadka w BGK, trzeci, wreszcie prezes holdyngu zbrojeniowego. I co? Jest fajnie. Głosujmy.....
Łączność na pkp ginie i przyszłości nie ma.

[ Dodano: 13-10-2023, 22:25 ]
W imieniu mających zero odwagi kol i kol z Telkolu, apeluje, w niedziele 15.10.2023 idźcie na głosowanie. W Olsztynie startuje nasz były wiceprezes, znany czlowiek. Mówi o Gietrzwałdzie, o swoich poczynaniach w Telkolu nic. Głosujcie koledzy, szczególnie z Olsztyna na niego-jeśli ktoś tam został i pracuje. Dostaliśmy 500 zł podwyżki po 7 latach, podziękujmy rządzącym za taki hojny gest. Na dzien kolejarza obiecano 200, prezes chciał dać 100 więcej, aby 15 X.podziekować? ale związkowi negocjatorzy nie przyjęli tak hojnej sumy, w innych spółkach kwoty przedwyborcze były dużo większe.
Nie liczcie zatem ,że wasz los będzie inny po niedzieli. Było aws, sld, po, pis i solidarna polska i efekty ich rządzenia to...zwolnienia, obniżki płac, zabieranie dodatków, ogrywanie związkowców, wysokie odprawy dla niedojd zwanych zarządami czy radami nadzorczymi.
Najbardziej zaś, mnie byłego członka solidarności boli to, że tyle składek napłaciłem, dałem się oszukać i zmanipulować. Dziś szefostwo tego związku to emeryci i rządzą dalej. Zajmują się bezpiecznymi sprawami....o nich "wolnej drodze" Mam nadzieje tylko na to, że to pie....nie, z hukiem. po 15 X i PLK przejmie zgliszcza po PKPTelkol z PKP. ( NADZIEJA)
A kol i kol dalej miejcie wszystko w d.....
Ja zmądrzałem, idę, wreszcie do innej spółki, gdzie dostanę inne pieniądze, będę miał szkolenia i będę słuchał żalenia się moich byłych kolegów do pracownikow PLK.

kariera prezesów.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 38 raz(y) 272.82 KB

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu