Wysłany: 03-06-2026, 19:46 Szczecin Główny - nieczynne kasy biletowe
Hol kasowy na Dworcu Głównym w Szczecinie jest zamknięty. Już od tygodnia. Nie wiadomo, kiedy zostanie udostępniony podróżnym. Bilety jeszcze w środę można było kupić tylko w aplikacjach mobilnych, biletomatach lub u obsługi pociągu. Niektórzy o tym, że kasy są nieczynne, dowiadywali się dopiero na miejscu.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum