Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Miejscówka do FIP Polska/Czechy
Autor Wiadomość

leszekgl112 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Lut 2024
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15-03-2024, 09:17   Miejscówka do FIP Polska/Czechy Odpowiedz z cytatem

Witam

Mam pytanie do osób, które aktywnie korzystają z przejazdów FIP. Chodzi mi o miejscówki.
Chcę jechać z W-wy do miejscowości Breclav (Czechy ) np. poc Chopin , mając bilet sieciowy na PKP IC dobieram sobie bezpłatną miejscówkę z W-wy do Zebrzydowic, dalej chce wykorzystać FIP-a - czy musze wykupić oddzielną miejscówkę na trasę po Czechach na ten sam poc.?
Jedzie razem ze mną również moja żona, która wykupi sobie bilet z ulgą 80% z W-wy do Zebrzydowic i dalej musi wykupić dodatkową miejscówkę do FIP-a?

Z poważeniem
Leszek

_________________
Z poważaniem
Leszek
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

aanniiaa Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 26 Sie 2009

PostWysłany: 15-03-2024, 15:57    Odpowiedz z cytatem

Żeby było najwygodniej to proponuję kupić na https://shop.oebbtickets.at/en/ticket miejscówki (3 EUR/os.) na odcinek Warszawa - Breclav, a w polskiej kasie bilet (sam bilet, bo rezerwację już masz) ze zniżką 80% na odcinek Warszawa - Zebrzydowice (gr) dla żony. Zwracam uwagę, że bilet ma być do punktu Zebrzydowice (gr), nie do stacji Zebrzydowice. I to wszystko Smile Miejscówkę trzeba oczywiście wydrukować. Zakładam oczywiście, że macie kupony FIP na Czechy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl