Ładowanie strony... proszę czekać!

Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj

FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   M.INFOKOLEJ.PL   FB.COM/INFOKOLEJ

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 169, 170, 171
Cenzura, propaganda i manipulacje w mediach
Autor Wiadomość

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel

PostWysłany: 22-05-2020, 16:52    Odpowiedz z cytatem

Tymczasem, wy tu się pedofilami popodniecajcie, a my śrubeczkę o kolejne pół obrotu podkręcimy:
https://www.infosecurity24.pl/legislacja/kaminski-zapowiada-podwyzszenie-kar-za-hejt-na-policjantow
Najlepsza jest końcówka:
Cytat:
""Nie rzucaj kłód pod nogi policjanta, bo możesz się o nie potknąć gdy będzie spieszył ci z pomocą…" - ten cytat najlepiej oddaje to, co obecnie można zaobserwować" – napisał Ciarka.

Dajcie znać temu ciulowi, że pomocy jakiegokolwiek niebieskiego nieroba i oszusta, absolutnie sobie nie życzę.
Jak by się wzburzył i zażądał IP, nie ociągajcie się, proszę, i spełnijcie obywatelski obowiązek.
Materiału o tym, jak rzetelna jest polska policja, tylko mnie jednemu zebrało się już na książkę. Chętnie ją niejakiemu Ciarce zadedykuję.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina

PostWysłany: 22-05-2020, 22:11    Odpowiedz z cytatem

Latkowski: TVN24 wpisał mnie na czarną listę

Trafiłem na czarną listę w TVN24, a Edward Miszczak (dyrektor programowy stacji – red.) robił wszystko, aby akurat nie ukazała się publikacja. To a propos wolności mediów. A później jeszcze wydzwaniał do wydawcy i naciskał na to, żeby zdjąć Latkowskiego z redaktora naczelnego (tygodnika „Wprost” – red.). To jest w ogóle ciekawa rzecz, żeby szef stacji telewizyjnej naciskał na wydawcę, żeby zdjąć redaktora naczelnego tygodnika – powiedział w Radiu ZET autor reportażu „Nic się nie stało” Sylwester Latkowski.

Więcej:
https://www.tvp.info/48177024/latkowski-tvn24-wpisal-mnie-na-czarna-liste

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel

PostWysłany: 23-05-2020, 01:25    Odpowiedz z cytatem

Choć do brodatej pierdoły mu daleko, Wojtek czasami też trochę przynudza.
Niemniej, paru szczegółów o męczenniku spod czarnej listy (czy tam innej polewki), można się dowiedzieć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster

PostWysłany: 24-05-2020, 18:38    Odpowiedz z cytatem

Propaganda rządowej TVP nadaje: “broń czarnoprochowa zabija Polaków”

PiSowska telewizja wyemitowała kuriozalny, urągający wszelkim zasadom rzetelnego dziennikarstwa reportaż dotyczący broni czarnoprochowej (“Alarm!”, 20/05/2020). Zaraz na wstępie twórcy tego prymitywnego gniota uraczyli widzów takim oto stwierdzeniem, cytuję:

"Ludzie giną od kul wystrzelonych z broni, którą legalnie można kupić w internecie."

Postanowiłem zrobić risercz i sprawdzić, ilu Polaków faktycznie zginęło w wyniku zabójstwa z udziałem rewolwerów cp na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat.

Czytaj więcej na trybun.org.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator

PostWysłany: 27-05-2020, 11:48    Odpowiedz z cytatem

Walka z koronawirusem w Polsce. Naukowiec punktuje hipokryzję niemieckich mediów

Belgijski naukowiec prof. David Engels przeanalizował podejście niemieckich mediów do kwestii środków, jakie podjął polski rząd w walce z koronawirusem. Podkreślił, że choć nie wszystkie niemieckie media „przedstawiają bardzo zły obraz polskich środków”, to czynią tak media głównego nurtu.

Czytaj więcej:
https://www.tvp.info/48243279/belgijski-historyk-o-braku-obiektywizmu-w-niemieckich-mediach-wieszwiecej

Strona 171 z 171 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 169, 170, 171
Odpowiedz do tematu