Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Czy należy sie zwrot kosztow za dojazdy na szkolenia?
Autor Wiadomość

wolf Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2011

PostWysłany: 01-12-2011, 08:31   Czy należy sie zwrot kosztow za dojazdy na szkolenia? Odpowiedz z cytatem

Witam

Szkole sie na nastawniczego, w zwiazku z tym zmuszony jestem dojeżdzać na posterunki pociągami a co z tym idzie, kupować bilety.
Czy należy mi sie zwrot kosztów?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 01-12-2011, 08:54    Odpowiedz z cytatem

Tylko w wypadku delegowania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wolf Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2011

PostWysłany: 01-12-2011, 08:59    Odpowiedz z cytatem

czyli będąc na stażu.....kierowany codziennie na inna nastawnie, nie przysługuje mi zwrot kosztów poniesionych na bilety kolejowe ????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 01-12-2011, 09:10    Odpowiedz z cytatem

Nie, do pracy dojeżdżasz na swój koszt Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gumis Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Sty 2008

PostWysłany: 01-12-2011, 18:09    Odpowiedz z cytatem

Każda praca w tym przypadku wykonywana poza miejscem wskazanym w umowie o pracę jest "pracą w delegacji" i bez łaski należy się zwrot kosztów podróży i delegacja. Na normalnych zasadach.

_________________
"Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie"
Zbigniew Herbert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 01-12-2011, 20:14    Odpowiedz z cytatem

Tak, bo Ty tak powiedziałeś Śmiech

Żebyś choć znał zasięg działania sek. eksploatacji bo to ona determinuje termin miejsce pracy, w tym przypadku nic tu nie jest "poza miejscem" pracy Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Aaalisha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-12-2011, 21:12   

gumis, czy Ty w ogóle wiesz o czym mówisz? Umowa o pracę zawiera miejsce pracy np. Sekcję Eksploatacji - a pod Sekcję Eksploatacji podlegają różne posterunki. Więc jak może być wypłacona delegacja skoro Pan wolf pracuje w Sekcji Eksploatacji? Ponadto Pan wolf jest na stażu czyli posiada pewnie umowę na okres próbny. A w niektórych przedsiębiorstwach umowa na okres próbny zawiera wiele ograniczeń.
Powrót do góry

wolf Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2011

PostWysłany: 01-12-2011, 21:28    Odpowiedz z cytatem

tak, dokladnie na rok ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gumis Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Sty 2008

PostWysłany: 02-12-2011, 10:43    Odpowiedz z cytatem

Pytanie Wolfa było na poziomie ogólnym to i taką dostał odpowiedź.
To nie lepiej od dziś wpisać dla takich jak Wolf - miejsce wyznaczonej pracy teren działania zakładu PLK albo cała sieć PLK? Problem będzie z główki. A, że człek spędzi 12 godzin w dojazdach - to przecież tylko robol.

_________________
"Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie"
Zbigniew Herbert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Aaalisha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 02-12-2011, 11:20   

gumis, zajmij się kręceniem nastawnika w starych kupskach złomu Very Happy
Powrót do góry

wolf Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2011

PostWysłany: 02-12-2011, 15:27    Odpowiedz z cytatem

nie wk...wiaj mnie z tym robolem, bo jestem po wyzszych transport, mgr inz...a w tym chorym kraju jak sie znajdzie posada to na robolskim stanowsku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Aaalisha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 02-12-2011, 17:27   

wolf, Panie wolf proszę nie zwracać uwagi na Gumisia - on każdego potrafi doprowadzić do szewskiej pasji Very Happy... Widzę, że się Pan zarejestrował wczoraj - w takim razie życzę miłego forumowania - i jakby miał Pan jakiś problem natury pracowniczej to proszę się do mnie zwrócić - pracowałam w PR w kadrach.

Pozdrawiam
Powrót do góry

gumis Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Sty 2008

PostWysłany: 02-12-2011, 21:14    Odpowiedz z cytatem

Robol - to "zawód" wykonywany lub określenie "pozycji" na rynku pracy.
Jak na wykształcenie jakim się chwalisz lub okazujesz to po pierwsze język nizin społecznych nie pasuje do tego mało co inżyniera a po drugie jako "świeży" na forum troszkę szacunku i pokory. Crying or Very sad
Można całe życie "przepracować" w kadrach i to nawet w PR a i tak niewiele z tego kumać. Przykłady decyzji kadrowych i interpretacji przepisów na PKP doświadczamy co chwila. I po co ta wiedza? Po to aby jednym skwitowaniem szefa chować tą wiedzę do kieszeni?
Krew mnie zalewa jak czytam jakiegoś mądrale który pisze, że pracownik zatrudniony na okres próbny podlega innym przepisom Prawa Pracy niż pracownik np. na umowie o pracę na czas nieokreślony. Poza wypowiedzeniem.
Jak tak mamy radzić innym na forum to się poddaję. Język

_________________
"Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie"
Zbigniew Herbert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Aaalisha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 02-12-2011, 22:29   

Krew mnie zalewa jak czytam jakiegoś mądrale który pisze, że pracownik zatrudniony na okres próbny podlega innym przepisom Prawa Pracy niż pracownik np. na umowie o pracę na czas nieokreślony. Poza wypowiedzeniem. - ej Ty facet czy ktoś na forum coś takiego tu powiedział? Weź mnie nie dobijaj swoim perfidnie mądrym i wszystkowiedzącym tonem głosu. Nie przekręcaj, nie dopowiadaj sobie. Potrafisz kręcić, manipulować, skłócać ludzi... Dziwne że administracja Cię jeszcze nie zbanowała.

Jesteś kurde upierdliwym facetem z którym nie da się normalnie pisać. Sam też jesteś robotem. Każdego robola trzeba szanować i traktować jak normalnego pracownika. Tego się nauczyłam w PR.

I temat o delegacjach urósł do rangi kłótni. Nie raz nie dwa Ci mowiłam żebyś trochę zapanował nad swoim językiem a Ty dalej swoje!!
Powrót do góry

matador Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Mar 2008

PostWysłany: 03-12-2011, 22:53    Odpowiedz z cytatem

@wolf, Aaalisha ma całkowitą rację wszystkozależy co masz napisane w umowie. Zakryj swoje dane osobowe i prześlij jej scan, a na pewno Ci pomorze. Głupio madrych pal....ów nie słuchaj. Od Ciebie żąda szacunku, a sam obraża wszystkich. Posiedzisz dłużej na forum to się o tym przekonasz. Podobno żonka jest prowincjonalną kadrową i cześć tekstów ona pisze Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl