Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 50, 51, 52  Następny
Dolnośląskie reaktywacje
Autor Wiadomość

Marecki241 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Paź 2008

PostWysłany: 10-12-2008, 21:33    Odpowiedz z cytatem

A czy ktos wie gdzie jest rozklad tabeli 245 Wałbrzych Gł. - Kłodzko bo nie ma ujętych poc w nowym RJ - pozdrawiam! Zg
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Mar-cin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Gru 2006
Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: 10-12-2008, 21:36    Odpowiedz z cytatem

Wałbrzych - Kłodzko w tym roku nie ruszy, z tego co wiem to przeciąga się remont wiaduktu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Kaszyn Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Cze 2008

PostWysłany: 11-12-2008, 11:20    Odpowiedz z cytatem

No tak, ruszą od 2 stycznia. Poza tym ostatnio byłem na stacji w Jedlinie Zdroju. Tak też coś grzebią z podsypką na głównym torze, a z jednego bocznego ścinają drzewa. Być może będą przygotowywali mijankę, bo ruch zapowiada się spory, więc na długich odcinkach jednotorowych byłoby to duże ułatwienie kursowania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Nasz Brydzis Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Wrz 2008
Skąd: Lubań Śląski

PostWysłany: 15-12-2008, 13:27   Reaktywacja odcinka Lubań Śląski - Zgorzelec Odpowiedz z cytatem

Przedstawiam Wam filmik z wjazdu SA134 do Lubania

http://pl.youtube.com/watch?v=kSm6kvty0ZU

będzie więcej:)

_________________
http://pl.youtube.com/user/ubeTWS

http://www.kodlk.yoyo.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

eurek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Sty 2006
Skąd: Wrocław/Nysa

PostWysłany: 15-12-2008, 19:45    Odpowiedz z cytatem

To teraz Jerzmanice poprosimy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gregula44 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Rzeszów/Reichshof :)

PostWysłany: 15-12-2008, 20:52    Odpowiedz z cytatem

Jeśli wiecie, to napiszcie mi jak jest z frekwencją w pociągach na tych reaktywowanych liniach.
Jak jest z frekwencją na trasie Zgorzelec - Lubań - JG? Dokładnie interesuje mnie odcinek Zgorzelec - Lubań, ponieważ oferta jest dość skromna, bo tylko dwie pary. Jaka jest jeszcze prędkość?
Co do Jerzmanic też jestem ciekawy, czy cieszy się powodzeniem wśród pasażerów, zwłaszcza ma odcinku Jerzmanice - Legnica, a prędkość pozostawia wiele do życzenia.

_________________
CHWDbetonPKP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

morpheo
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 15-12-2008, 22:22   

Frekwencja na Jerzmanice jest znikoma. Nie licząc rzecz jasna pierwszego pociągu, którym jechało 8 osób (internauci ze zlotoryja.info, dziennikarz z Echa Złotoryi i MK z Legnicy). W Złotoryi dosiadła się 1 osoba, zaś jeszcze jedna w Pawłowicach Małych. Ludzie coś mówią, że jest oszczędność na trasie Złotoryja-Wrocław względem miejscowego busiarza (2 kursy dziennie o podobnych godzinach co PKP).

A wbrew pozorom, na tej trasie najgorszym odcinkiem torów jest Legnica - Pawłowice Małe, intensywnie eksploatowany przez pociągi PMT do Huty Miedzi Legnica.
Powrót do góry

Mózg Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Wrz 2007
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 15-12-2008, 23:59    Odpowiedz z cytatem

Dzis przejeżdżałem koło linii 286 i zauważyłem, że od wylotu tunelu do stacji Jedlina Górna, uporządkowano przytorze, wydawało mi się iż wycięto krzaki również przy zamknietym torze nr 1.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krzysiu Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lis 2008

PostWysłany: 16-12-2008, 12:25    Odpowiedz z cytatem

Kaszyn napisał/a:
No tak, ruszą od 2 stycznia. Poza tym ostatnio byłem na stacji w Jedlinie Zdroju. Tak też coś grzebią z podsypką na głównym torze, a z jednego bocznego ścinają drzewa. Być może będą przygotowywali mijankę, bo ruch zapowiada się spory, więc na długich odcinkach jednotorowych byłoby to duże ułatwienie kursowania.

Pobliskie kopalnie zapowiadają znaczne zwiększenie wydobycia. Jakoś to trzeba wywizeźć, samochodami się po prostu nie da.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomek.jg Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Lip 2008
Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: 16-12-2008, 15:18    Odpowiedz z cytatem

Nie tylko się nie da, ale kopalnie mają często zapisane, że muszą korzystać z transportu kolejowego - dzięki Bogu. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kaszyn Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Cze 2008

PostWysłany: 16-12-2008, 15:29    Odpowiedz z cytatem

No i chociaż dzięki temu, od czasu jak na 286 przestała jeździć "Śnieżka" na linii nie wyrósł las a tory nie zostały rozkradzione.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gregula44 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Rzeszów/Reichshof :)

PostWysłany: 17-12-2008, 17:57    Odpowiedz z cytatem

Kurcze blade, czyli kiedy będę na feriach w Wałbrzychu, mogę sobie wybić z głowy przejazd W-ch - Kłodzko Hmm . Szkoda, ponieważ nie miałem jeszcze okazji podróżować tą malowniczą linią.

_________________
CHWDbetonPKP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

teleamigos Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Gru 2008
Skąd: Gryfów Śl

PostWysłany: 17-12-2008, 20:50   Reaktywacja lini Lubań Śląski Zgorzelec czy to koniec!? Odpowiedz z cytatem

14 grudnia biezacego roku mielismy okazje przejechac sie reaktywowanym polaczeniem pasazerskim z Lubania Śląskiego do Zgorzelca.Dzis minelo zaledwie 3 dni od reaktywacji i pociagi z tej lini zniknely z rozkladu jazdy.Czy morze ktos z okolic lubania to sprawdzic czy to pomylka serwisu internetowego czy zeczywiscie juz zlikwidowano to polaczenie
http://img49.imageshack.us/img49/1337/20081214450dc1.th.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

skubi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Paź 2007

PostWysłany: 17-12-2008, 21:07    Odpowiedz z cytatem

Dzwoniłem teraz na informację do Wrocławia i sprawdziła Pani i są dalej kursuja codziennie Exclamation Exclamation To jakim cudem niema ich na rozklad.pkp.pl , a w systemie informacji jest Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

teleamigos Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Gru 2008
Skąd: Gryfów Śl

PostWysłany: 17-12-2008, 21:53    Odpowiedz z cytatem

Dzieki serdeczne za zainteresowanie.Te Polskie PKP coraz bardziej mnie zadziwia przeciez te pociagi byly od 14-tego na rozkladzie pkp.pl,nie wiem jakim cudem zniknely.A skoro jezdza to w jaki sposob chca pozyskac posazerow jak na internetowym rozkladzie nie ma tych pociagow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 18 z 52 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 50, 51, 52  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl