Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 19, 20, 21  Następny
UMWM a busiarze
Autor Wiadomość

Paradoks Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Wrz 2009

PostWysłany: 23-11-2010, 22:26    Odpowiedz z cytatem

Jak już w innym temacie nadmieniłem PRy przez dobre wstrzelenie się z rozkładem mogły przejąć pasażerów z części zawieszonych kursów ale według ich rozumowania to PO CO . Wystarczy niewielka akcja informacyjna ale NIE lepiej ponarzekać na słabą frekwencję wprowadzić ZKA i niech dzikie hordy na busikach zaleją cały region. Gdzie cywilizacja?

_________________
https://www.facebook.com/KolejBeskidzka
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 23-11-2010, 22:29    Odpowiedz z cytatem

Mnie się zdaje ze cywilizacja jest obca dla PR Kraków Happy

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kns Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sie 2010

PostWysłany: 24-11-2010, 14:25    Odpowiedz z cytatem

Od grudnia firma Mirobus obecnie jeżdżąca na trasie Nowy Sącz - Limanowa, przez Męcinę co 20 minut, zwiększa częstotliwość do 10 minut, więc z Chabówką chyba definitywnie można się pożegnać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 24-11-2010, 17:37   

.. i z wznowieniem kursow MPK do Chomranic rowniez Język
Powrót do góry

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 24-11-2010, 19:42    Odpowiedz z cytatem

kns, nie znam terenów, ale czy tyle ludzi az tam jezdzi żeby przewoznik jezdzacy bez dopłaty kursował co 10 minut? oświećcie mnie

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kns Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sie 2010

PostWysłany: 24-11-2010, 19:55    Odpowiedz z cytatem

Tak, bo zapewnia połączenie 14-sto tysięcznej Limanowej z Nowym Sącz. Kilku tysięcy mieszkańców Chomranic, Męciny, Rdziostowa itd z Nowym Sączem oraz Limanową. Na +/- 20 tysięcy mieszkańców musi znaleźć się ktoś do Nowego Sącza dojeżdżający. Poza tym konkurencja - nawet nie wystarczy fakt, że bilet NS - Limanowa kosztuje 3 zł, trzeba utrzymać porządną częstotliwość bo inaczej pasażerowie odejdą. Inna sprawa, że jeżdżą busy więc trzeba dodać kursów, żeby się ludzie zmieścili.
W okolicy dużo podobnych linii jest - Krynica - Nowy Sącz, Piwniczna - Nowy Sącz, Grybów - Nowy Sącz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 24-11-2010, 19:59    Odpowiedz z cytatem

kns, dzieki za przedstawienie bliżej tej sprawy. A jak wyglada komunikacja za Limanową w strone Chabówki?

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bartik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2009
Skąd: Kraków

PostWysłany: 24-11-2010, 20:07    Odpowiedz z cytatem

W obie strony jeżdżą tabony busów co kilka minut (wiele firm), narzekać można na to, że trzeba się przesiadać chcąc przejechać całą trasę (ale są tez kursy dalekobieżne).

_________________
Klikaj codziennie:
http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=3244
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 24-11-2010, 20:08    Odpowiedz z cytatem

bartik, tzn nie ma kursu np. Mszana - Nowy Sącz?

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kns Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sie 2010

PostWysłany: 24-11-2010, 20:12    Odpowiedz z cytatem

Są 3 kursy pospieszne PKS. Kursy Mszana - Nowy Sącz, raczej nikomu na codzień do szczęścia nie są potrzebne toteż ich nie ma Wink


Ostatnio zmieniony przez kns dnia 24-11-2010, 20:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 24-11-2010, 20:12    Odpowiedz z cytatem

kns, a cena?

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kns Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sie 2010

PostWysłany: 24-11-2010, 20:14    Odpowiedz z cytatem

e-podroznik się kłania Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rudy16 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Gru 2010

PostWysłany: 12-12-2010, 19:20    Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka że busy tylko trochę wpłynęły na brak pasażerów kolei a kolej im tylko pomogła ! Wystarczył by tylko na trasę jeden pociąg na godzinę z dobrze ustawionymi minutami z 2,3 wagonami lub szynobus mniejsze koszty więcej ludzi a co za tym idzie większe zyski !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 02-01-2011, 13:24    Odpowiedz z cytatem

Transgór zawiesza kurs przez A4

Od 31 grudnia znika autobusowe połączenie Trzebinia - Chrzanów – Kraków przez autostradę.

Linia funkcjonowała od października. Miała być szybszą i wygodniejszą alternatywą dla pasażerów korzystających z busów. Jak przyznaje Józef Tomasik, dyrektor Transgóru w Trzebini powodem jej zawieszenia jest mała liczba podróżnych.

- Zainteresowanie naszym autobusem jest mniejsze niż się spodziewaliśmy. Konkurencja wśród przewoźników jest duża, zwłaszcza po zmianach w rozkładach jazdy minibusów, które teraz kursują co 15 minut – mówi.
Połączenie Transgóru zostało zawieszone do odwołania. Może to potrwać nawet trzy miesiące, ale Tomasik twierdzi, że sytuacja wyjaśni się wcześniej.

- Jeszcze w styczniu powinniśmy podjąć ostateczną decyzję - zapowiada. W grę wchodzi likwidacja, bądź zmiana rozkładów jazdy.

źródło: Przełom
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kns Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sie 2010

PostWysłany: 02-01-2011, 13:29    Odpowiedz z cytatem

Widać, że ludzie wolą busiki zamiast cywilizowany transport Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 21 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 19, 20, 21  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl