Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  Następny
EN "Jan Kiepura"
Autor Wiadomość

Pershing Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Lip 2010

PostWysłany: 29-04-2011, 14:38    Odpowiedz z cytatem

Dlaczego DB zablokowało możliwość kupna przez internet, chcę zakupić na 24 czerwca na 2 osoby i z powrotem na 30 czerwca. Tak swoją drogą, te bilety drukuje na swojej drukarce? Jeśli tak to czy muszę mieć kolorową. I jeszcze jedno pytanko, czy mogę zapłacić tylko kartą, czy mogę iść do PKO do okienka i stamtąd wysłać przelew?

Czy jest w ogóle możliwość kupna przez internet za pośrednictwem InterCity? Bądź jakiś inny sposób w, np biuro podróży?

I jeszcze jedno pytanko, a raczej forma upewnienia się Very Happy
http://intercity.pl/pubfile/rozklad_2011/kasy%20intercity/kasy%20wlasne%20PKP%20IC%20stan%20na%2013_04_2011.pdf
wyczytałem że na stacji Łódź Kaliska mogę kupić bilety międzynarodowe, czyli kobita w kasie sprzeda mi w ofercie SparNight ta? Łódź by mi o wiele bardziej odpowiadała niż Warszawa

I jeszcze jedno mi się przypomniało, muszę płacić Euro czy mogę złotówkami? Razz

I chyba już ostatnie, czy osoba między 16 a 18 rokiem życia ma jakąś dodatkową zniżkę?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomeeek07 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 29-04-2011, 16:12    Odpowiedz z cytatem

@Pershing
Ostatnio często blokują... Bilety po zakupie przez stronę DB przychodzą pocztą. Można płacić wyłącznie kartą. Innego sposobu kupna przez internet nie ma. Za pośrednictwem Intercity bilet można kupić w każdej kasie międzynarodowej na terenie całego kraju, lub specjalnym oddziale DB, który znajduje się w Poznaniu.
Płacimy oczywiście w złotówkach.
Do oferty SparNight nie są dostępne żadne dodatkowe ulgi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gotard Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Mar 2008

PostWysłany: 29-04-2011, 19:37    Odpowiedz z cytatem

Bilet nie zawsze jest wysyłany pocztą.

_________________
Przejechane koleją:
2011 - 52 483 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomeeek07 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 29-04-2011, 19:41    Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie jesteś zameldowany w Niemczech, to bilet na Kiepurę, możesz otrzymać wyłącznie pocztą.
Jak jest z zameldowaniem w innych państwach to nie wiem, ale biletu z Amsterdamu do Warszawy nie można wydrukować! Jeśli chodzi o inne trasy i inne pociągi, to jak najbardziej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Oskee Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Paź 2010

PostWysłany: 13-06-2011, 00:38    Odpowiedz z cytatem

Czy wiadomo coś może na temat rozkładu Kiepury na wrzesień?? W rozkładzie zamieszczonym na www.intercity.pl godziny są rozpisane jedynie na daty do końca sierpnia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzysztoff Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Mar 2008
Skąd: Chojnów/Legnica

PostWysłany: 01-09-2011, 17:14    Odpowiedz z cytatem

Witam!

Ja piszę zaś w takiej sprawie - widział ktoś może gdzieś numerację miejsc w wagonie nr 176 - typu sliperetka? Bo mam 2 bilety kupione poprzez bahn.de i nie wiem czy to są miejsca obok siebie a nie jadę sam i chciałbym to wiedzieć. Jakby ktoś był uprzejmy pomóc... Bo napisałem w tej sprawie do intercity.pl, ale oni wysłali mi numerację w jakimś wagonie w którym są w jednym rzędzie 4 siedzenia tj. 2-przejście-2 a nie jak w kiepurze 1-przejście-2.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wiktorwektor Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Lip 2010

PostWysłany: 01-09-2011, 17:44    Odpowiedz z cytatem

Jechałem dzisiaj tym pociągiem i układ numerów jest tak kosmiczny, że go nie zapamiętałem:) Wiem tylko tyle - ja siedziałem na 46, obok było 44, po przeciwnej stronie korytarza 42, a np. przed 42 było 51.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzysztoff Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Mar 2008
Skąd: Chojnów/Legnica

PostWysłany: 01-09-2011, 23:02    Odpowiedz z cytatem

Aha... zawsze mi IC odpisywali na e-maile po 20-30 min a tu już mijają 4h a oni nadal cicho siedzą, więc prawdopodobnie informacji o tej numeracji siedzeń nie dostanę. Rolling Eyes więc widać faktycznie musi to być pokręcone.


Kiedyś od IC dostałem coś takiego jak w załączniku, ale z tego co wiem sliperetka ma inny układ siedzeń (no chyba, że ostatnio jeździ sliperetka jako taki wagon jak na zdjęciu) - może ktoś coś pomóc w tej sprawie?

zdjęcie załączam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kuba.g Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Lut 2009

PostWysłany: 25-09-2011, 23:48    Odpowiedz z cytatem

Ostatnio jeżdżą obie sliperetki. Rozkład miejsc zdecydowanie inny bo jest 1+2 a nie 2+2 jak na tym zdjęciu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

casterr Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Paź 2011

PostWysłany: 19-10-2011, 11:11    Odpowiedz z cytatem

a nie ma możliwości wybrania miejsc obok siebie przy zakupie
bo też sam nie będę jechał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomeeek07 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 19-10-2011, 11:25    Odpowiedz z cytatem

@casterr
Ty pytasz czy stwierdzasz, bo nie wiem? Jeśli pytasz, to w kasie raczej na pewno jest taka możliwość. Myślę, że bahn.com też automatycznie przy zakupie dwóch biletów wyszukuje miejsca obok siebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzysztoff Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Mar 2008
Skąd: Chojnów/Legnica

PostWysłany: 03-11-2011, 00:41    Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Ja jechałem w stronę Amsterdamu i miałem z kolegą obok siebie i w drodze powrotnej również Smile

Mam natomiast takie pytanie: czy to prawda, że bilety SparNight na Kiepurę można poprzez Bahn.de rezerwować jakoś 90 dni przed wyjazdem a nie jak to jest w IC 60 dni przed? No i mówili coś w IC, że mają wprowadzić przedsprzedaż internetową i jak z tym? Wejdzie to kiedyś?


W załączniku dodaję zaś numerację miejsc w wagonie nr 176 *sliperetka*. IC mi odpowiedziało, ale zapomniałem tego wcześniej wstawić - może komuś się przyda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomeeek07 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 03-11-2011, 11:20    Odpowiedz z cytatem

krzysztoff napisał/a:

Mam natomiast takie pytanie: czy to prawda, że bilety SparNight na Kiepurę można poprzez Bahn.de rezerwować jakoś 90 dni przed wyjazdem a nie jak to jest w IC 60 dni przed?


Prawda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

odol Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2010
Skąd: Teresin

PostWysłany: 03-11-2011, 11:35    Odpowiedz z cytatem

Nie prawda, w zeszlym tygodniu probowalem zarezerwowac dwa bilety na 5 stycznia, niestety system mi odpowiedzial, ze jest za wczesnie i sprzedaz biletow zaczyna sie na 59 dni przed odjazdem pociagu. W zwiaku z tym bilety moge kupic dopiero w Poniedzialek 7 listopada.
Musialo sie cos zmienic bo w zeszlym roku bez problemow kupowalem na 90 dni przed odjazdem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

tomeeek07 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 03-11-2011, 11:47    Odpowiedz z cytatem

Ja kupowałem w tym roku.
Zresztą teraz sprawdziłem AMS-WAW na 30 stycznia i bez problemu mi przeszło do ostatniej strony czyli wybrania sposobu płatności.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 15 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl